о Піо автобусом з Тернополя


Паломницький тур до Італії в гості до святого Миколая та о. Піо
 (паломницька програма)
6-14 травня 2019 р.
Вартість туру  €330 + 200 грн.

Венеція – Падуя – Лорето – Барі – Сан-Джованні-Ротондо – Монте Кассіно – Рим – Ватикан – о. Хевіз – Будапешт

Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Тернопіль (18.00)*, Зборів (18.30)*;
Львівська обл.: Золочів (19.00)*, Львів (20.00), Стрий (21.30);
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (18.30)*, Калуш (19.00), Долина (19.30);
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.

 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, понеділок (06.05.2019). Збір групи. Виїзд на кордон. Переїзд в Італію.

2 день, вівторок (07.05.2019). ВЕНЕЦІЯ.
Прибуття до готелю неподалік Венеції, відпочинок, ночівля.
Венеція, Площа Сан Марко

3 день, середа (08.05.2019). ВЕНЕЦІЯ.
Сніданок в ресторані готелю. Венеція. Наше знайомство з "містом на воді" розпочнеться з прогулянки на водному трамвайчику Вапоретто неповторним венеційським Гранд-каналом. Протягом 40 хвилин ми зможемо побачити місто з його іншої сторони – з води. А закінчиться водна прогулянка  на пл. Сан Марко, де ми відвідаємо собор євангелиста Марка.
Далі в програмі нашого перебування в Венеції екскурсія містом. Венеція – острівне місто-музей просто неба з романтичним шармом. Тисячоліттями художники та поети возвеличували місто. Кожен куточок Венеції – унікальний експонат історії. Розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та гомінкі ринки. Затишні кафе запрошують на ароматну каву, а на площі Сан Марко музичні оркестри виконують для туристів романтичні мелодії. Ви відчуєте вир життя цього міста, поміряєте карнавальну маску, помилуєтесь Гранд Каналом... І, головне, зануритесь в неповторну атмосферу найбільш романтичного міста Італії.
Переїзд до Падуї місцевою залізницею (20 хв. в дорозі).
Падуя. Метою приїзду у Падую є собор св. Антонія Падуанського. Разом з отцем-духівником нашої групи помолимось до святого Антонія за заступництво і мир в наших сім’ях.
Базиліці Антонія Падуанського майже 8 століть. Готика, бароко та візантійські мотиви переплітаються в її архітектурі. А святий Антоній відомий прочанам як заступник подорожніх, рибалок та помічник у віднайдені загублених речей.
Збір групи, переїзд на ночівлю, пізнє поселення в готель,  ночівля.
Венеція, Собов Сан Марко

4 день, четвер (09.05.2019). ЛОРЕТО-БАРІ.
Містечко Лорето відоме паломникам собором Непорочної Діви Марії. Із 1294 року тут зберігається Святий дім Марії перевезений з Назарету хрестоносцями.  Мармурове покриття Святого дому – шедевр, виконаний архітектором Донато Браманте за бажанням Папи Юлія ІІ. Тут зберігається дерев’яна статуетка Чорної Мадонни з дитям на руках. Мільйони паломників їдуть у Лорето за зціленням у молитвах біля Марії.
Переїзд до Барі. Портове місто відоме паломництвом до мощей св. Миколая Чудотворця, про якого церква в молитвах говорить: «Тебе третім після Господа і Божої Матері поминаємо».
У XI столітті, коли Грецька (Візантійська) імперія переживала важкий час, турки спустошували її володіння в Малій Азії, руйнували святі храми, нищили мощі святих, ікони і книги. Жителі міста Барі, що на березі Адріатичного моря, вирішили врятувати мощі святого Миколая і перевезли їх до церкви св. Стефана. Через рік збудували церкву на честь святого Миколая яку освятив папа Урбан ІІ.
Участь у Літургії та урочистостях, з нагоди святкування свята св. Миколая. Вільний час. Переїзд до готелю в Сан Джованні Ротондо, пізнє поселення, ночівля.
Лорето

5 день, п’ятниця (10.05.2019). МоНТЕ КАССІНО, Сан-Джованні-Ротондо.
Відвідування Санктуарію Санта Марія-делле-Граціе, Базиліки Сан Піо (мощі святого отця Піо), Музею отця Піо, Хресної дороги. Цього року Католицька Церква відзначає 100-річчя з появи стигм о. Піо і 50-ть років від дня смерті святого.
«Скажи всім, що після моєї смерті я буду як ніколи живий...», – такими були останні слова отця Піо до сповідника, якого він сповідав у день напередодні своєї смерті, дату якої передрік задовго. Отець Піо помер 1968-го на 81-му році життя. 20 вересня 1918 року Отець Піо одержав дар стигматів на руках, ногах і підребер'ї, видимі криваві рани в місцях, що були на тілі розіп’ятого Ісуса Христа. Рани пахли приємним ароматом фіалок.
Для паломників усього світу подія вшанування о. Піо є особливою. Папа Іван Павло II зачислив 2 травня 1999 року о. Піо до лику блаженних, а 16 червня 2002 року – до лику святих. Святий отець Піо залишив чудове засвідчення любові до Господніх страстей і Євхаристії, вірним і покірним слугою якої він був. Мощі святого о. Піо зберігаються в монастирі Сан-Джовані-Ротондо. Щороку сюди прибуває понад 8 мільйонів паломників.
Переїзд до Монте Кассіно – місцевість в Італії, приблизно за 120 кілометрів на південь від Рима. Тут на скелястому пагорбі на захід від містечка Кассіно розташований один із найстаріших і найбільших монастирів у Європі. 529 року Бенедикт Нурсійський заснував на місці колишніх римських укріплень монастир, що став головним осідком новоствореного ордену бенедиктинців, найстарішого західноєвропейського католицького чернечого ордену. Бенедикт залишався тут до кінця своїх днів. У Монте Кассіно він написав свій «Статут Бенедикта», в якому були сформульовані основні принципи західного чернецтва - чернець має присвячувати свій час трьом основним заняттям: молитва, фізична праця, читання духовної літератури.
Монте Кассіно – діючий бенедиктинський монастир, має статус територіального абатства, підпорядкованого Святому Престолу. У його юрисдикції в 2002 році знаходилися 53 парафії.
Переїзд до готелю неподалік Рима. Ночівля.
о. Піо...

6 день, субота  (11.05.2019). РИМ-ВАТИКАН.
Сніданок в ресторані готелю (Увага! Пересування Римом тільки громадським транспортом!)
Ми відвідаємо греко-католицький собор св. Софії в Римі, збудований ще Патріархом Йосифом Сліпим. Собор є головним храмом Української Греко-Католицької Церкви і важливим духовним центром для українців Італії. Храм із п’ятьма золотавими банями надзвичайно гарний. Внутрішній затишок оповитий позолоченою мозаїкою з образами українських святих. Оздобив храм український маляр Святослав Гординський. Іконостас створено монахом-художником Ювеналієм Мокрицьким.
Далі у програмі нашої подорожі відвідування Ватиканських музеїв та Сікстинської капели, неймовірно розмальованої фресками самим Мікеланджело. Також ми побачимо експонати однієї з найбільших колекцій творів мистецтва світу. Особливості додає те, що ми не можемо знати, що саме в цей час виставлятиметься в залах Ватиканського музею, адже колекція настільки велика та багата, що експонати доводиться змінювати дуже часто, аби хоча б невелику їх частину могли побачити поціновувачі. (Вхідний квиток та екскурсія в Ватиканські музеї оплачуються додатково – €25 з особи).
Рим. Далі нас чекає неймовірна екскурсія «Вічним містом», бруківка якого, ще пам'ятає сандалі легіонерів, імператорів та пілігримів зі всього світу. Знайомство з Римом  розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам'яток часів розквіту Римської імперії – амфітеатру Колізей, Римського форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Відвідаємо один з символів Риму – фонтан Треві і кинемо монетку аби знову сюди повернутись. Прогуляємось площею Венеції, площами Ротонда та Навона, побачимо Замок Ангела – знамениту в'язницю, найвідомішу на європейському континенті…
Відвідини базиліки Санта Марія Маджоре, де зберігаються частки ясел Ісуса та чудотворна ікона Матері Божої, яку ще називають "Спасіння народу римського". Недільна Літургія українською мовою, яку очолить Владика Єреней Білик. Благословіння паломників.
Запрошуємо відвідати "Італійський вечір" в ресторані. Традиційні італійські страви, вино та жива музика будуть гарним завершенням нашого першого дня перебування у "вічному місті" (орієнтовна вартість €30).
Збір групи, переїзд до готелю, ночівля.
Колізей у Римі

7 день, неділя (12.05.2019). РИМ-ВАТИКАН
Сніданок в ресторані готелю. Ватикан, з площі св. Петра. Ангел Господній (лат. Angelus Domini) – традиційна католицька молитва, що прославляє Благовіщення Діви Марії і втілення Ісуса Христа. За традицією Папа римський читає молитву Ангел Господній разом з тими, хто молиться на Площі Святого Петра у Ватикані щонеділі опівдні.
Вільний час. Відвідування святинь Риму: церква св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі.
Великою святинею, до якої ми матимемо можливість приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи Преторії – палацу Понтія Пілата, що знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі. 28 східців яких торкались стопи Господа, на які впала його кров. Поверх сходів  дерев'яний настил  в якому зроблено скляні отвори, через які видно сліди крові Спасителя. Святими сходами люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок.
Скуштуйте справжню італійську піцу, спагеті в одному із затишних римських кафе. Випийте ароматної кави і обов’язково спробуйте джелато, італійський заморожений десерт. Прогуляйтесь вуличками «Вічного міста», відчуйте подих тисячоліть  древнього і водночас молодого Риму. Це місто зіткане із суцільної історії, що переплелась у кожній деталі.
Збір групи. Переїзд до Угорщини.


Площа святого Петра

8 день, понеділок (13.05.2019). ОЗЕРО ХЕВІЗ.
Прибуття в Хевіз. Невелике угорське містечко Хевіз відоме у всьому світі як місто-купальня. І взимку, і літом їдуть сюди туристи з багатьох країн світу. Їдуть, щоб зануритися у води найбільшого в світі термального водоймища – озера Хевіз з цілющою радоновою водою, відомого своїми лікувальними властивостями ще з середини XVII сторіччя.
Озеро Хевіз – найбільше у світі і єдине у Європі термальне водоймище з цілющою родоновою водою. У будь-яку пору року тут людно. Цілюща вода робить, здавалося б неможливе – лікує різноманітні захворювання опорно-рухової системи та хронічні захворювання різного типу. Європейському лікувальному туризму на о. Хевіз уже понад два століття! Джерела, що живлять озеро, розташовані у печері. Два термальні ключі із температурами +42°С і +38°С і мінеральний перемішуються виштовхуючи на поверхню струмені води із лікувальними властивостями. На дні термального озера залягає багатометровим шаром мул, що виділяє слабкий антибіотик і перешкоджає розмноженню бактерій.
«Молоді люди! Не чіпляйтесь до дівчат, які виходять з купальні. Вони можуть виявитись вашими бабусями», –  жартують місцеві мешканці, натякаючи на цілющі властивості озера 🙂
Переїзд до Будапешту, поселення в готель, відпочинок.
Будапешт, Парламент

9 день, вівторок (14.05.2019). БУДАПЕШТ.
Сніданок в ресторані готелю. Будапешт. Оглядова екскурсія. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, церкву Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон, Королівський палац, з якого відкривається неймовірно красива панорама Будапешту і Дунаю.
Переїзд в Україну. Прибуття до Львова пізно ввечері.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
-проживання в готелях 3* (5 ночей);
-харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
-медичне страхування;
-сучасна аудіосистема з навушниками для екскурсій.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-Турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом 35 € (обов'язкова оплата);
- доїзд до Венеції на кораблику – 9 €;
- проїзд в громадському транспорті в Римі;
- вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
- факультативні екскурсії (за бажанням).

Важливо:
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.


* Факультативно,  трансфер до Львова здійснюється за додаткову оплату, ціну уточнюйте при бронюванні туру;
**При акційній ціні діють тільки знижки «5 + 1» і «10 + 1» (тобто, якщо ви візьмете в подорож з собою 5 друзів, то отримаєте знижку 50%, а коли 10 друзів, то знижка становитиме вже цілих 100%). Детальніше про наші знижки читайте ТУТ;
***Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.
****Організатори залишають за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
***** Під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено;