Термали економ


Термали, шопінг і вино
(тур вихідного дня)
13-16 грудня 2019 р.
Вартість туру: 75 € + 100 грн.


Хайдусобосло ( 1 день, 1 ніч) – Егерсалок, Егер ( 1 день)

Розширений варіант програми : термали з Будапештом

Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Тернопіль (20.00), Зборів (20.30);
Львівська обл.: Золочів (21.00), Львів (22.00), Стрий (23.00).
Закарпатська обл.: Свалява (00.30), Мукачево (01.30)
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.
 

 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, п’ятниця (13.12.2019). Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Нічний переїзд в Угорщину.

2 день, субота (14.12.2019). Хайдусобосло
Ранкове прибуття в термальне курортне місто Хайдусобосло. Маленьке угорське містечко Хайдусобосло у минулому столітті прославилось на всю Європу, адже тут у 1925 році виявили цілюще термальне джерело. А через два роки тут відкрився перший термальний курорт. Протягом останніх років цей комплекс осучаснили: були побудовані нові будівлі, аквапарк, закритий спа-центр. І завдяки цьому комплекс “Hungarospa” став найбільшим у Європі.
Відпочинок в купальнях.
Поселення в готель. Ночівля в готелі.
Аквапарк Хайдусобосло


3 день, неділя (15.12.2019). ЕГЕРСАЛОК, ЕГЕР.
Сніданок в готелі. Переїзд в Егерсалок. Тут знаходиться єдиний в Європі великий соляний пагорб, такий же як в турецькому Памуккале і американському національному парку Йеллоустоун. Таких природних пам’яток всього три на планеті. Егерсалок – називають угорським Памуккале. Це відомий термальний курорт… Природа довкола надзвичайна – мальовнича долина і покриті густими лісами.
Цілюще джерело б’є з глибини 400 м і роками намиває застиглий водопад. Вода в джерелі гаряча, + 68°С.
Далі їдемо до угорського містечка Егер.
*Рекомендуємо оглядову екскурсію містом. Ми познайомимося з одним з найкрасивіших середньовічних міст Угорщини - містом квітів, студентів і знаменитого червоного вина (8€).
Угорські вина, це традиція всього регіону. Неможливо уявити Угорщину без вина так як і без купалень. Теплі води Угорщини гріють наше тіло, а вино - душу. Один з найвідоміших і найбільш відвідуваних регіонів - Егер. Прекрасне село біля Егера, з відомою назвою - Долина Красунь, запрошує на дегустація Егерських вин та неймовірно смачного угорського гуляшу (15 €).
Повернення в Україну. По дорозі зупинка та час на шопінг в TESKO.
Дегустація вин в Долині Красунь

4 день, понеділок (16.12.2019). 
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів 06.00). У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
- проживання в готелі **-***;
- харчування – сніданки (після ночівлі в готелі);
- медичне страхування.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- депозит на факультативні екскурсії €20 (використовується на дегустацію вина, або інші факультативи, крім вх. квитків у купальні);
- вхідні квитки в купальні та інші екскурсійні об'єкти;
- дегустації вин та гуляшу

Важливо:

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

*При акційній ціні діють тільки знижки «5 + 1» і «10 + 1» (тобто, якщо ви візьмете в подорож з собою 5 друзів, то отримаєте знижку 50%, а коли 10 друзів, то знижка становитиме вже цілих 100%). Детальніше про наші знижки читайте ТУТ;***Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.
***Організатори залишають за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
**** Під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено;