Guest House Bajceta


Guest House Bajceta
Герцег-нові, Чорногорія

Герцег-Нові (Herceg Novi) - відомий курорт в південній частині Адріатики біля входу в Бока-Которську затоку. Місто називають «ботанічним садом Чорногорії», оскільки в ньому росте більше ста видів субтропічних і тропічних рослин, а також безліч видів мімози. Воно засноване королем Твртко I в 1382 році, і спочатку називалося Святи Стефан, але потім його перейменували в Herceg Novi на честь герцога Стефана Вукшича. Курорт підійде як сім'ям з дітьми, так і тим, хто бажає покращити своє здоров'я.

Гостьовий будинок Bajceta із садом на території розташований у місті Херцег-Новий. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, камера зберігання багажу та тераса.
Номери вілли оснащені кондиціонером. На території вілли є ресторан.  У номерах є власні ванні кімнати з душем .  У сімейних номерах є міні-кухня.
Відстань до моря становить 350м, а до центру міста – 1,5км.
У номерах гостьового будинку є шафа для одягу, телевізор і власна ванна кімната з душем. З вікон деяких номерів відкривається вид на сад.

Вранці для гостей будинку Bajceta сервірують континентальний сніданок, ввечері гостей готелю пригощають стравами європейської кухні.

Відстань до фортеці Шпаньола становить 2,8 км. Найближчий аеропорт розміщений у Тиваті, за 19км від гостьового будинку Bajceta.