Паломництво до Меджугор’є + Термали у Словаччині та Відень

            Паломництво до Меджугор’є + Термали
у Словаччині та Відень
(ПАЛОМНИЦЬКА ПРОГРАМА)

Попрад "Аквасіті" (1 день, 1 ніч) - Відень (1 день) - Меджугор’є (4 дні, 3 ночі) 

Дати Туру:
26.10.2024 - 02.11.2024
16.11.2024 - 23.11.2024

Ціна туру - 249 € + 200 грн.
 Акційна ціна туру до 20.08.2024 - 229€ + 200 грн 


Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Тернопіль (16:00), Зборів (16:30);
Львівська обл.: Золочів (17:00), Львів (18:30), Стрий (19:30);
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (17:00), Калуш (17:30), Долина (18:30);
Закарпатська обл.: Свалява (21:30), Мукачево (22:00), Ужгород (23:00);
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день. ВИЇЗД З УКРАЇНИ
Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Словацького кордону. Нічний переїзд до Словаччини.

2 день. ПОПРАД "АКВАСІТІ"
Прибуття в аквапарк "Аквасіті" в місті Попрад, Словаччина.
"Аква сіті" в Попраді - це світ розваг, релаксу та відпочинку.
До складу аквапарку входять 13 зовнішніх і внутрішніх басейнів з термальною водою з температурою 28°С - 38°С, тобогани і понад 350 водних атракціонів (масажні форсунки, гідромасажні водяні і повітряно- бульбашкові ванни), 50 м плавальний басейн і парні сауни.
Вода в термальні басейни надходить з глибини 1300 м і містить більше 20 різних мінералів, які благотворно впливають на здоров'я людини. Допомагає при проблемах з опорно-руховим і дихальним апаратом, порушенням кровообігу, зміцнює нервову систему і виробляє благотворний косметичний ефект.
Ознайомитись з цінами в аквапарку "Аквасіті" в місті Попрад ви можете ТУТ
Переїзд в готель. Ночівля

 Аквапарк "Аквасіті"  у Словаччині  

3 день. ВІДЕНЬ
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Відень (зупинка 9 годин)
Свята Літургія в парафіяльній спільноті в Відні.
 Прогулянка містом. Вільний час.
Відень – місто австрійських імператорів та музикантів, місто музики, вальсів, неповторних парків, чудового вина… В цьому місті у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув'язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п'янкого міста.
Рекомендуємо оглядову екскурсію містом «Відень – місто королів» (15 євро)
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Ґабсбурґів - Хофбурґ, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам'ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і Собор св. Стефана, в якому знаходиться знаменита Ікона Марії Повчанської, перенесена сюди австро-угорським імператором з закарпатського містечка Повч. Ікона прославилась сотнями зцілень невиліковно-хворих людей, які відвідували церкву, де вона знаходилась і ревно молились.
У вільний час пропонуємо відвідати екскурсію "Шенбрунн - імператорська столиця" (12 + вхідні квитки 26/19) - колишня резиденція самих Габсбургів, відвідавши яку ви будете вражені чудовим декором у стилі рококо, який характеризує палац. Ви побачите 40 дорогоцінних парадних кімнат 18 століття часів Марії Терезії і зможете уявити собі, яким було життя в імператорській династії.
Після екскурсії, радимо відпочити в одному з багатьох затишних кафе та ресторанчиків Відня , відчути неповторний смак віденської кави та знаменитого віденського яблучного штруделя, насолодитись атмосферою величного Відня.
Збір групи. Переїзд до Меджугор'є.

 Віденьска ратуша 

4 день. МЕДЖУГОР’Є. 
Ранкове прибуття у Меджугор’є. Поселення у готель/пансіонат.
Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова - покровитель усіх паломників, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії.
Обід.
Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Вільний час. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
17:00 – Молитва Вервиці;
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
21:00 – Повернення в готель/пансіонат. Ночівля в готелі. 

 Молитва на горі об'явлень 

5 день. МЕДЖУГОР’Є. ПІСТ НА ХЛІБІ ТА ВОДІ
Сніданок.
Свята Літургія українською мовою в східному обряді.
Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві.
Обід.
17.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса
19.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
Ночівля в готелі.
 Спільнота Ченаколо 

6 день. МЕДЖУГОР’Є.
Сніданок.
Свята Літургія українською мовою в східному обряді.
Хресна Дорога на горі Кріжевац
Обід.
*Рекомендуємо поїздку в Мостар (за бажанням, 10€).
Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) - заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми.
Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
17:00 – Молитва Вервиці;
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
 Хресна дорога на горі Кріжевац 

7 день. МЕДЖУГОР’Є.
Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є, розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священників, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. 
Обід. 
Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
Запрошуємо прогулятись одним із найколоритніших міст країни. Мальовниче місто зі знаменитим Старим мостом, яке розкинулось на берегах річки Неретви, вважається одним із найпопулярніших центрів Боснії та Герцеговини.
17.00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса
19.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
22:00 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах)
19.30 – збір групи.

Нічний переїзд в Україну.
 Замок Ненсі і Патріка 

8 день.
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 20.00).

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-супровід священика;
-ночівля зі сніданком в транзитному готелі 3* в Словаччині;
-проживання в готелях/пансіонах 3* або 4* в Меджугор'є;
-сніданки та обіди згідно програми в Меджугор'є;

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-харчування, не передбачене готелями;
-факультативні екскурсії та вхідні квитки;
-вхідні квитки у аквапарк "Аквасіті";
-2 € - обов'язкова плата (благодійний внесок у спільноту Світло Марії, яка сприяє організації зустрічей та свідчень для українських груп в Меджугор'є, а також забезпечує синхроний переклад вечірньої молитовної програми);
- готельний збір - 2€;
- 1 - плата за користування супутниковим інтернетом в автобусі на весь період туру та за наявності такої послуги в перевізника;
-приватні витрати.
-гарантія від невиїзду - 20€;
-гарантія від невиїзду без пояснення причини 30€.
медичне страхування (програма Light, Standart, деталі тут>>>, за бажанням Ви можете оформити страховий поліс самостійно).


                                     Страхування Standart


   Страхування Light

до 64.99 років

400 грн250 грн

від 65 років до 70.99 років

600 грн

від 71 року до 75.99

900 грн


Рекомендуємо взяти з собою:
-невеликий FM-радіоприймач з навушниками (це може бути також mp3 плеєр чи мобільний телефон з функцією FM-радіо);
-Біблію;
-Вервицю;
-парасолю/дощовик;
-ліхтарик;
-зручний одяг та взуття
-купальний костюм, рушник.

Важливо:
ОБОВ’ЯЗКОВО!!!  потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності

*Послуга "Гарантія від невиїзду" дозволяє повернути всі кошти оплаченні за тур при наявності поважної причини, за винятком коштів оплачених за саму послугу. Повернення відбувається у випадку інформування Туроператора про неможливість здійснення поїздки не пізніше ніж за 24 години до початку туру.
У разі, якщо турист скористався послугою "Гарантія від невиїзду", проте відмовився від подорожі пізніше ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених послуг поверненню не підлягає.
Перелік поважних причин для повернення коштів:
-гостра стадія захворювання, що потребує госпіталізації;
-захворювання на Covid-19;
-смерть близьких родичів (батьки, діти, сестра, брат);
-серйозні травми, які потребують госпіталізації, переломи кінцівок.
Для підтвердження причини ануляції турунеобхідно надати лікарняний лист / довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування / довідку про захворювання на Covid-19 від сімейного лікаря / свідоцтво про смерть близьких родичів.