Морський відпочинок на Адріатичному морі «Сонячна Чорногорія» 2024

Морський відпочинок на Адріатичному морі

«Сонячна Чорногорія»

Будва - Дубровник - Скадарське озеро - Тірана - Цетинє - Боко - Которська затока - Бар - Ульцин


ЦІНА ТУРУ від 369€ + 300 грн    

Hotel Galeb*** Чань, Чорногорія

(натиснувши на назву ви перейдете на сторінку готелю)

2-га лінія, сніданки та вечері , 2 нічні переїзди


Виїзди відбуваються з наступних міст (за умов воєнного стану час виїзду може змінюватися, про що Вас буде попереджено завчасно):

Тернопільська обл.: Кременець (04:30), Тернопіль (05:30), Зборів (06:00); 

Львівська обл.: Броди (05:30), Золочів (06:30), Львів (07:45), Стрий (08:45);

Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (06:45), Калуш (07:30), Долина (08:00);

 Закарпатська обл.: Свалява (11:30), Мукачево (12:00), Ужгород (13:00), Дяково (14:00);

 Волинська обл.: Луцьк (02:00);

 Рівненська обл.: Рівне (03:15), Дубно (04:00);

 Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.


ПРОГРАМА ТУРУ:  


📌  Перший день туру: Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження українсько - румунського кордону, нічний переїзд в Чорногорію.


🚌  Другий день туру: Прибуття у Чань (орієнтовно о 14:00).

7 днів відпочинку на морі. 🌴 🌞 ⛱️ 

Під час відпочинку на морі Вам буде запропонована цікава екскурсійна програма для знайомства з Чорногорією. Чорногорія, це унікальна країна, де Ви можете знайти усі умови для безтурботного відпочинку: величні гори, річки з прозорою водою, блакитні озера, найчистіші простори Адріатичного моря і багатокілометрові чудові пляжі. Це те місце, котре ідеально підходить та просто створене для екскурсій. 


🚌 День виїзду (передостанній): Завершення відпочинку на морі та повернення в Україну. Виселення з готелю до 10:00. Нічний переїзд в Україну. Прибуття наступного дня орієнтовно після обіду.


Екскурсії в турі:                        

Рекомендуємо оглядову екскурсію у м. Будва (25€/20€).

Екскурсія у Будві, захоплюючому місті на узбережжі Чорногорії, обіцяє багато вражень та незабутніх моментів. Будва – одне з найдавніших міст адріатичного узбережжя. Славиться своєю архітектурою, неймовірно красивою природою, свіжим повітрям, надзвичайно чистим морем та високими горами. Саме місто ділиться на 2 частини: нову – де є маса розважальних закладів, магазинів, ресторанів, таверн, та стару – де можна побачити вузькі вулички, красиві будинки, невеликі ресторанчики, церкви. Також на курорті є безліч екскурсій на острови та на материкову частину на будь-який смак.
У Старе місто ведуть шість воріт: головні, залізні, ворота Пізані, східні ворота, чернечі і шовковиці ворота, але входити дозволяється тільки через одні, найстаріші дерев’яні ворота. Який шлях б ви не вибрали, опинившись всередині, ви все одно прийдете до цитаделі. Колись на території цієї фортеці знаходилися склади зброї і продовольства, а в її стінах знаходили прихисток місцеві жителі. У наші дні в цитаделі розташована бібліотека, кілька музеїв, кафе, панорамний ресторан, театральна сцена і оглядовий майданчик з підзорними трубами. Саме на одній зі стін цитаделі знаходиться символ міста Будви – знамениті рибки. Майте на увазі, що вхід в древню цитадель платний.
Якщо уважно дивитися по сторонах, на території Старого міста можна побачити спадщину грецької і римської цивілізацій: античний пілон, що лежить на вузьких вуличках міста, римську мозаїку, викладену на підлозі церкви «Санта Марія Ін Пунто», залишки римських лазень, вівтар для жертвоприношень, руїни базиліки, площі і залишки некрополя, який служив колись римлянам місцем поховання.
Подивитися на Стару Будву з незвичного ракурсу можна, піднявшись на фортечну стіну, завтовшки близько двох метрів і довжиною близько 450 метрів. Природно, таке задоволення оплачується додатково.
Любителям історії можна відвідати археологічний музей, галерею сучасного мистецтва і будинок-музей Стефана Любише.
На території Старої Будви дуже багато церков і храмів, більшість з яких розташовані біля цитаделі, в самому серці району.
Рекомендуємо факультативну екскурсію на катері по Скадарському озері (35€/30€).
Місцеві жителі і біологи давно вже дали озеру інша назва - Пташиний рай. А все тому, що тут неймовірно багато водоплавних птахів. Нирки і качки - це далеко не всі мешканці прибережних заростей. Тут можна зустріти, чапель, бакланів, пеліканів (для останніх Скадарське озеро - одне з тих місць Європи, де вони можуть жити привільно). Більш того, на Скадарське озеро прилітають зимувати рожеві фламінго! Древні святині та фортеці з приголомшливими видами на озера, які причаїлися в просторому ложі між високих гір, створюють неповторну гармонію душі та природи.
                                                              Екскурсія по Скадарському озері 

Рекомендуємо факультативну подорож Каньйонами річок Тара та Морача (50€/40€ + вх.кв.).
Екскурсія каньйонами річок Тара і Морача - це захоплююча подорож у вирізані часом каньйони двох найкрасивіших річок Чорногорії. Ця екскурсія відкриє перед вами дивовижний світ глибоких ущелин, зелених гір і кришталево чистих вод.
Починаючи з країнських селищ підніжжя гір, маршрут прокладається через віддалені ліси та пасовища, намагаючись здійснити переходи між двома каньйонами. Під час екскурсії ви матимете можливість насолодитися панорамними видами на гори, річки та звивисті шляхи, які проводять углиб каньйонів.
Першою зупинкою є каньйон річки Тара, другого за величиною каньйону у світі, який вражає своєю глибиною та кришталевою чистотою води. Тут ви можете здійснити захоплюючу їзду на райдерафтах або сплавах по річці, відчуваючи бурхливу силу потоків і дивовижну красу навколишніх пейзажів.
Подорож продовжиться до каньйону річки Морача, де вас очікує подив відстрочених кам'яних стін, які перекликаються в зелених водоспадах і кришталевих басейнах. Тут ви зможете насолодитися піших прогулянками або водними екскурсіями (за наявності часу), де ви побачите вражаючі водоспади і різноманітні флору та фауну цього унікального екосистеми.
Під час подорожі ви також матимете можливість зустрітися з місцевими мешканцями, дізнатися про їхні традиції та культуру, а також скуштувати смачні страви місцевої кухні.
"Подорож каньйонами річок Тара і Морача" обіцяє незабутні враження для природолюбів та любителів активного відпочинку, даруючи можливість відчути всю красу та велич природи Чорногорії.
 Вид на міст Джурджевича Тара 

Рекомендуємо факультативну екскурсію до Цетинє і Ловчен (35€/25€ + вх.кв).

Ми відправляємося у стародавню столицю Чорногорії – Цетинє. Місто вважається духовним та культурним центром країни. Ми відвідаємо відомий місцевий монастир, у якому зберігаються мощі Святого Петра Цетинского та дві унікальні християнські реліквії – рука Святого Іоанна Хрестителя, якою він хрестив Ісуса, та частина хреста, на якому був розп’ятий Ісус. Далі ми проїдемо через надзвичайно красиві місця, відомі як «Кам’яне море Чорногорії», до гори Ловчен, з якої відкривається чудовий краєвид на долину Цетинє.


Рекомендуємо факультативну екскурсію в столицю Албанії - Тірану

(45€/35€).

Столиця Албанії Тирана починає свою історію з мечеті, булочної і хамаму, які збудував османський правитель Сулейман Паша на самому початку 17 століття. За 400 років, що минули з того визначного моменту, там були збудовані споруди помпезної турецької, витонченої італійської та звичної для нас радянської архітектури. Зараз Тірана перетворилася на цілком сучасне місто, здатне запропонувати туристам не тільки масу історичних пам'яток, а й захоплююче нічне життя.
Столиця Албанії Тирана довго і старанно відновлюється після комуністичного режиму диктатора Ходжі. Сьогоднішня Тирана – це хаотичний коктейль зі старовинних будинків османської епохи, монументальних споруд комуністичного часу, сучасних муралів та кольорових яскравих фасадів, скляних свічок хмарочосів, оригінальних готелів і великих торгових центрів. Про давні часи в старому місті нагадують кам’яні турецькі мости, годинникова вежа на пішохідній площі Скандербега, мечеть Ехтем Бей і колоритний східний базар, на якому гостинні веселі албанці пожартують, порадять, підберуть оригінальні сувеніри, побажають щастя і запросять частіше приїжджати до Тирани.
Оглядова екскурсія в Тірані, столиці Албанії, обіцяє відкрити перед вами багато цікавих історичних та культурних атракцій.
Відвідання Скандербега площі, яка є однією з головних точок міста. Тут розташований пам'ятник національного героя Албанії - Скандербега, який відіграв важливу роль у боротьбі за незалежність країни. Площа також служить центром для багатьох подій та заходів.
Наступним етапом може бути відвідання Ет'хем Беї мечеті, яка є однією з найбільш вражаючих архітектурних споруд у місті. Вона відома своїми величними мінбаром (амвоном) і масивною куполою.
Відвідаємо Блок, колишнього району, де розташовувалися резиденції політичної еліти в епоху комунізму. Сьогодні цей район перетворився на місце зустрічей, культурних подій та модних кафе.
Не забудьте зайнятися шопінгом у традиційних базарах міста, де ви зможете придбати різноманітні сувеніри та місцеві товари.
Завершити екскурсію можна візитом до одного зі смачних місцевих ресторанів, де ви зможете скуштувати албанські страви та насолодитися гостинністю та атмосферою Тірани.
Рекомендуємо факультативну екскурсію до Боко-Которської затоки (45€/35€).

Екскурсія по Боко-Которській затоці та Перасту обіцяє багато неповторних вражень і красивих моментів в серці Чорногорії.
Початок екскурсії розпочнеться з мальовничого міста Котор, що розташоване в глибині затоки. Ви відвідаєте старовинне місто з його вузькими вуличками, величними церквами та кафедралами. Прогуляйтеся по стінам старовинного міста, звідки відкриваються дивовижні види на затоку та навколишні гори.
За його міськими мурами знаходяться такі шедеври архітектури, як годинникова башта, собор Святого Трифона – покровителя та захисника Котору, церква Святого Луки, церква Святої Анни, церква Святої Марії, герцогський палац та театр Наполеона. У вільний час можна піднятися сходами у фортецю, звідки відкривається просто неймовірний краєвид на місто. Місто Пераст. Тут, в соборі св. Миколи, зберігаються шип від тернового вінця Спасителя, частка ризи Богородиці. Також відвідаємо на катері острова «Богородиця на рифі».
Далі маршрут може пролягати вздовж берегів затоки, де ви побачите прекрасні мальовничі міста та селища, такі як Пераст. Відвідайте це чарівне містечко, знаходячись на узбережжі затоки, і насолоджуйтесь його величними будівлями та вишуканими палацами.Затока включає чотири протоки та сім островів. Вздовж затоки проходить ланцюг античних та середньовічних містечок, серед яких виділяється Котор – місто з більш ніж двох тисячолітньою історією.Рекомендуємо екскурсію "Секрети південної Чорногорії" (35€/25€).

Поїздка на автобусі вздовж Адріатичного узбережжя. Переїзд в найпівденніше місто Чорногорії - Ульцинь.
Почнемо нашу мандрівку з відвідання історичної частини міста Ульцин, де ви зможете побачити давні фортеці, церкви та мечеті, які свідчать про багату історію цього місця. Ви також маєте можливість прогулятися вуличками старого міста, де вас чекають мальовничі краєвиди, місцеві крамниці та ресторани зі смачною місцевою кухнею.
Після цього ми пропонуємо вам відправитися на великий пляж Ульцин, що вважається одним з найкращих пляжів у Чорногорії. Тут ви зможете насолодитися теплим піщаним пляжем та чистими водами Чорного моря, відпочити під сонцем та випити свіжий морський бриз.
На пляжі є також багато можливостей для активного відпочинку, включаючи водні види спорту, які можна випробувати, або просто розважитися з друзями або родиною на березі моря.Далі прямуємо до міста Бар, найбільшого міста на південному узбережжі Чорногорії. Ця подорож обіцяє бути захоплюючим відкриттям для тих, хто бажає побачити багату історію, витончену архітектуру та неповторний колорит місцевого життя.
Місто Бар, засноване ще в середньовіччі, славиться своїми давніми вежами, фортецями і живописними старовинними вуличками. Під час екскурсії ви відвідаєте старовинну фортецю Стари Бар, яка датується XI століттям і є однією з найбільш вражаючих пам'яток історії міста. Ви також маєте можливість дослідити старе місто Бар, з його вузькими вуличками, крамницями та місцевими ринками, де ви зможете придбати місцеві вироби та смаколики.

Трансфер в столицю Чорногорії - Подгоріцу (15€/10€).
Запрошуємо вас на комфортний трансфер до столиці Чорногорії, міста Подгориці, де ви матимете можливість насолодитися шопінгом у сучасному торговому центрі.
Під час подорожі до Подгориці ви зможете насолодитися мальовничими пейзажами Чорногорії. Прибувши до столиці, вас здивує атмосфера сучасності та розмаїття магазинів у торговому центрі. Тут ви зможете знайти все, що вам потрібно: від одягу та взуття до косметики та аксесуарів. Ви зможете відвідати різноманітні магазини, де пропонуються як місцеві товари, так і відомі бренди з усього світу.
Після шопінгу ви зможете відпочити та насолодитися смачною їжею у одному з багатьох ресторанів або кав'ярень торгового центру, а також насолодитися відмінними кавовими напоями та десертами.
Не пропустіть шансу насолодитися шопінгом у столиці Чорногорії та забезпечити собі якісний час у торговому центрі!


Знижки для дітей:

-15% Для дитини віком 4 -11,99 років у номері з 1-м чи 2-ма дорослими на окремому ліжку;

-199€  для дітей віком 0 - 3,99 років вартість туру – на будь–яку дату у номері з 2-ма дорослими без надання їм окремого ліжка та харчування;

За детальним розрахунком вартості туру звертайтеся до менеджера +380960001122.


- 150€ - Доплата за додаткове місце в автобусі;

- 170€ - Вартість проїзду (без проживання)  Україна – Чорногорія – Україна;

- 50% - Доплата за одномісне розміщення (Single);

- 15€ - Місця з 5 по 12 в автобусі можна забронювати за додаткову плату;

- 30€ - Гарантія від невиїзду;

- 50€ - Гарантія від невиїзду без пояснення причини;

- 60€/ 100€ - Гарантія від невиїзду для туристів, які подорожують на власному авто.

Послуга "Гарантія від невиїзду" дозволяє повернути всі кошти сплачені за тур при наявності поважної причини, за винятком коштів сплачених за саму послугу. Повернення відбувається у випадку інформування Туроператора про неможливість здійснення поїздки не пізніше ніж за 24 години до початку туру.

У разі, якщо турист скористався послугою "Гарантія від невиїзду", проте відмовився від подорожі пізніше ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених послуг поверненню не підлягає.

Перелік поважних причин для повернення коштів:

- Гостра стадія захворювання, що потребує госпіталізації;

- Захворювання на Covid-19;

- Смерть близьких родичів (батьки, діти, сестра, брат);

- Серйозні травми, які потребують госпіталізації, переломи кінцівок.

Для підтвердження причини ануляції туру необхідно надати лікарняний лист / довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування / довідку про захворювання на Covid-19 від сімейного лікаря / свідоцтво про смерть близьких родичів.


У вартість входить:

-Переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

-Супровід керівника групи;

-Проживання в готелі ***/****;

-Трансфери до основного автобуса з Івано - Франківської, Волинської та Рівненської областей;

-Сніданки (шведська лінія);

-Вечері (шведська лінія).


У вартість не входить:

-Медичне страхування (програма Light , Standart, деталі тут>>>, за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно);

-Депозит на факультативні автобусні та пішохідні екскурсії  – загалом 35€ (обов'язкова оплата), дітям до 10 років - 25€. Діти до 5 років депозит не оплачують;

- 300 грн - гривнева складова туру;

-Депозит НЕ можна використовувати на вхідні квитки чи прогулянки на кораблику!;

-Харчування, не передбачене готелями;

-Проїзд громадським транспортом;

-1€ з особи за ніч - Міський податок city-tax (оплачується самостійно на рецепції);

-1€  - Плата за користування супутниковим інтернетом в автобусі на весь період туру та за наявності такої послуги в перевізника.


Рекомендуємо взяти з собою:

- каремат (туристичний килимок);

- купальник/ плавки, рушник, в'єтнамки;

- панаму чи капелюх для захисту від сонця;

- сонцезахисний крем;

- взуття для пляжу;

- фен для волосся.


Важливо:

- Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності;

- ОБОВ’ЯЗКОВО!!!   усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду;

- Факультативи. Мінімальна кількість туристів на факультативі – 20 осіб:

- Діти до 10 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через скісну риску після дорослої);

- За вашим бажанням ми можемо організувати трансфер з місця Вашого проживання за мінімальну ціну. Вартість залежить від кількості охочих та місця відправлення. Просимо уточнювати у менеджера за 14-7 днів до туру;

- Учасники групового туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно з програмою туру;

- Час та день проведення екскурсій можуть змінюватись в залежності  від форс-мажорних обставин або за згодою та бажанням усіх туристів.