Відпочинок на Адріатичному морі «Чудова Хорватія» готель Балетна школа, Каштела


Морський відпочинок в Хорватії
«Палітра Адріатики»
Макарська рів’єра – Спліт* – Дубровнік* – Плітвіцькі озера* – Меджугор’є* – о. Хвар* – о. Корчула*

 ЦІНА ТУРУ від 499€ + 300 грн. 
(натиснувши на назву ви перейдете на сторінку готелю)
1-ша лінія, сніданки та вечері включено, 2 нічні переїздиВиїзди відбуваються з наступних міст (за умов воєнного стану час виїзду може змінюватися, про що Вас буде попереджено завчасно):

 Тернопільська обл.: Кременець (04:30), Тернопіль (05:30), Зборів (06:00); 

 Львівська обл.: Броди (05:30), Золочів (06:30), Львів (08:00), Стрий (09:00);

 Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (07:00), Калуш (07:45), Долина (08:15);

 Закарпатська обл.: Свалява (11:30), Мукачево (12:30), Ужгород (13:00), Чоп (13:30);

 Волинська обл.: Луцьк (02:00);

 Рівненська обл.: Рівне (03:15), Дубно (04:00);

 Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.


 ПРОГРАМА ТУРУ: 


📌  Перший день туру: Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження українсько - угорського кордону, нічний переїзд в Хорватію.


🚌  Другий день туру: Прибуття у Каштелу (орієнтовно о 14:00).

7-денний відпочинок на морі 🌴 🌞 ⛱️ 

Під час відпочинку на морі Вам буде запропонована цікава екскурсійна програма для знайомства з Хорватією. Хорватія, це те місце, котре ідеально підходить та просто створене для екскурсій. 


🚌 День виїзду (передостанній): Завершення відпочинку на морі та повернення в Україну. Виселення з готелю до 10:00. Нічний переїзд в Україну. Прибуття наступного дня орієнтовно після обіду. ЕКСКУРСІЇ В ТУРІ: 
*Факультативні екскурсії можна замовити безпосередньо в керівника групи в автобусі.

Дрвенік
Вогні нічного Будапешту (30€).
За умови швидкого проходження кордону та за наявності часу запрошуємо на незабутню вечірню екскурсію на кораблику по Дунаю "Вогні нічного Будапешту" з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження!
Будапешт: Рибацький бастіон 

Рекомендуємо факультативну екскурсію в "Міста королів Спліт + Трогір"(30€/20€).
Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій. Спліт – місто де старовинні пам’ятники органічно переплітаються з сучасним життям. Центром приваблення туристів є знаменитий палац Діоклетіана – пам’ятка ще Стародавньої Римської імперії. Взнаємо всі секрети старовинного міста на оглядовій екскурсії. Також у вас буде час, щоб відпочити на знаменитих пляжах Спліта і вибрати улюблений.

Палац Деоклетіана, Спліт

Переїзд в Трогір. Трогір називають містом-музеєм. Історична частина Трогіра розташована на острові, далеко від материка, і для пляжного відпочинку туристи їдуть на острів Чіово. Палаци, храми, фортеці та стрімке переплетення вузьких вулиць та неймовірна хорватська кухня не залишать Вас байдужими та ви поринете в атмосферу середземноморського містечка.
Набережна Трогіра
Рекомендуємо факультативну поїздку "Велика китайська стіна у бухту Малого Стона" та прогулянку на кораблику з дегустацією устриць "Мрія Гурмана" (65€/45€).
У місті Стон є фортеця, яку ще називають «Європейською китайською стіною».Між містами Стон і Малий Стон простягається комплекс укріплень - стін і будівель - побудованих у 14 столітті для захисту від турецьких нападів. За часів Дубровницької республіки стіни були відремонтовані та добудовані, їх загальна довжина становила 5,5 км. Стіни фортеці Стон включають 40 веж і 7 фортець. 6-кілометрова кам’яна смуга оточує Великий і Малий Стон, піднімаючись і спускаючись з вершин місцевих гір. Його «розбавляють» 41 оборонна вежа та невеликі фортеці з бастіонами.
Для туристів відкриті стіни навколо Стона (близько 20 хвилин) і перехід від Великого до Малого Стона (40 хвилин). Вхід на мури оплачується додатково (10€).
Замок Стон
Місто Малий Стон знамените своїми устрицями. Ще з берега ви побачите кольорові буйки посеред невеликої лагуни - це і є устрична ферма. На ній круглий рік зріє знаменита їжа мільйонерів - устриці. У бухті Малого Стону вирощуються знамениті Стонскі, найдорожчий сорт молюсків. Ферма влаштована досить просто: ряди буйків, до кожного з яких прив'язані мотузки, на які наліплені цілі грона устриць. Цікаво, що устриці самі по собі тут не заводяться. Їх вирощують на заводах. Нас чекає прогулянка на кораблику, а після неї дегустація - тут вам запропонують живих устриць з різними соусами та келихом білого вина.
Дегустація устриць
Рекомендуємо факультативну поїздку у м. Макарська (30€).
Макарська - головне місто "Макарської Рів'єри", вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі, це те чудове місце, де море дуже чисте, клімат м'який, вітер теплий і лагідний, а вечірні вогні закохають Вас в Макарську назавжди. Час в місті – 3 години.
Вільний час для прогулянки містом, відпочинку на одному з найкращих пляжів регіону та шопінгу. Якщо ви вирішили продовжити вечір в одному з нічних клубів Макарської – сміливо залишайтесь, таксі в готель коштуватиме приблизно 40€.
  Панорама міста Макарська  
Рекомендуємо факультативну прогулянку на кораблику на півострів Пельєшац + острів Хвар (30€/15€).
Пельєшац - півострів незвичайної витягнутої форми в Південній Далмації, з'єднаний з узбережжям 1,5-кілометровим перешийком. Його захопливий ландшафт, мальовничі пляжі та затоки, лісисті пагорби та долини вражають тих, хто приїжджає на Пельєшац. Він здавна славиться виноробством, вирощуванням оливок, розведенням устриць і виробництвом солі. Після відпочинку на Пелешаці нас чекає обід на борту під крики чайок: свіжоспіймана риба, салат, домашнє вино, сік та приємна компанія! Після обіду під звуки хорватської музики ми перепливаємо до острова Хвар у містечко Сучурай. Вільний час для прогулянки і повертаємось назад. По дорозі назад корабель зупиняється і у вас з’явиться можливість пірнути та скупатися у відкритому морі, спробуйте - це незабутні відчуття! Тривалість прогулянки – від 9.00 до 16.00.
Наші туристи перед посадкою на кораблик
Рекомендуємо трансфер до Skywalk, що на території природного парку Біоково (32€ + вх. квиток 8€ ).
Skywalk новий піднебесний екстрим оглядовий майданчик. Оглядовий майданчик розташований на горі Біоково, найвищій горі регіону. Гора Біоково є частиною однойменного природного парку Біоково Хорватії, що в 13 км від знаменитого міста-курорту Макарська. Підлоги оглядового майданчика Skywalk прозорі та на висоті 1228 метрів вам гарантований адреналіновий заряд!
Оглядовий майданчик - Skywalk
Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику (20€/10€).
Якщо ви хочете побачити Адріатичне узбережжя у світлі вечірніх вогнів – вам однозначно сюди. Вечірня прогулянка на кораблику навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя до містечка Градац, під ритми живої народної хорватської музики. В Градаці сходимо на берег і у вас буде час для прогулянки та знайомства з містом.
В ціну екскурсії входить вечеря з рибою, салатом, вином і соком та неймовірна хорватська вечірка, прямо на кораблі! Тривалість прогулянки – 3 години.

Рекомендуємо факультативну екскурсію "Дубровник у світлі вогнів" (55€/40€ - трансфер з екскурсією, 45€/30€ - тільки трансфер).
Місцеві жартують: хто бачив Дубровник, бачив і всю Хорватію. У цьому блискучому місті зосереджено найкраще з того, чим пишається балканська країна: розкішна архітектура, запаморочливі пейзажі, доглянуті пляжі, затишні ресторани. Історія Дубровника почалася в VII столітті, а в Середньовіччі він не поступався Венеції. У 15-16 століттях місто стало багатим центром науки та мистецтва з палацами, площами та соборами дивовижної краси. Вся ця пишність збереглася до наших днів: прогулянки місцевими пам’ятками не залишають байдужими.
Сьогодні Дубровник є головним курортом на Адріатичному морі, включеним ЮНЕСКО до списку найкращих європейських пам’яток епохи Відродження. І навіть купаючись у найчистіших водах, загоряючи на галькових пляжах і дивлячись на червоноцегляні дахи, обрамлені неприступними фортечними стінами, неминуче ловиш себе на думці: сюди треба повертатися.
Дубровник також відомий своїми пляжами. Запрошуємо провести декілька годин на прекрасному пляжі Banja – з видом на Старе місто і спробувати смачні коктейлі на пляжі, а в 19.00 тут відкривається нічний клуб на пляжі та розпочинаються запальні танці.
Дубровник
Пропонуємо самостійно піднятись на мури Дубровника (вхідний квиток 35€/15€).
Близьке знайомство з містом, варто почати зі стін курорту Дубровник. Вони унікальні, адже є найкраще збереженими оборонними мурами в Європі. Висота мурів близько 25 метрів, товщина понад 2 метри, а в деяких місцях вона досягає 6 метрів! Уявляєте цю міць? Причому міські стіни Дубровника – це не просто нагромадження каменів, а безперервний, надійно побудований ланцюг з веж, бастіонів, цитаделей і казематів. Все це майстерно поєднано в єдину оборонну систему, яка не позбавлена шарму та краси. Мури, як вишукана оправа обнімають місто, додаючи його композиції завершеності. Крім того, широкі мури – чудове місце для неспішної прогулянки та прекрасний оглядовий майданчик. Місцеві краєвиди однозначно того варті. Шанувальники «Гри престолів» точно впізнають парочку особливо пам’ятних пейзажів.
Пропонуємо самостійно прокататись на фунікулері (вх. квитки у дві сторони 27€/ 7€).
Місцевий фунікулер, що доставляє туристів на оглядовий майданчик піку Срдж, є своєрідною родзинкою Дубровника, місцевою пам'яткою. Ця канатна дорога є унікальною – вона єдина на всьому Адріатичному узбережжі. Види, що відкриваються мандрівникам з її кабінок, здатні захопити та зачарувати навіть найсуворішого скептика. Фунікулер з'єднує Старе місто та оглядовий майданчик на горі. Її конструкція є дві помаранчеві кабіни, розраховані на 30 осіб кожна. На її нижню станцію можна потрапити від північних мурів Старого міста. Кінцева точка – верхня станція – розташована приблизно за 405 метрів над рівнем моря. Цієї висоти відкривається прекрасна панорама Старого Дубровника. Підйом на гору не займе багато часу - всього якихось 3-4 хвилини ж і ви на місці! Якщо за час підйому ви встигли зголодніти, це не біда: на оглядовому майданчику є невеликий затишний ресторанчик, де можна добре перекусити та випити чашку чудової кави. Рекомендуємо вирушати на цю екскурсію не раніше 4-5 вечора, тому що опівдні робити підйом досить важко через спеку.
Екскурсія у Дубровнику
Рекомендуємо факультативну екскурсію в національний парк "Плітвіцькі озера" (60€/40€ + вх. квитки) (вхідний квиток включений в ціну).
Враховуючи ваші численні побажання відвідати дану екскурсію та розуміючи високу ціну при проведенні в один з днів перебування на морі (110 євро) через далеку відстань від готелю проживання, відвідування даної екскурсії відбувається у день виїзду з готелю та зупинкою на “Плітвіцьких озерах” по дорозі в Україну, що дає змогу суттєво зменшити її вартість.  
Час перебування на “Плітвіцьких озерах” близько 3-х  годин. Туристи, які не відвідують Плітвіцькі озера зможуть провести цей час у відпочинковій зоні поряд з входом у заповідник.  Мінімальна кількість туристів для проведення даної екскурсії - 15 осіб  та  відправлення з готелю для всієї групи відбудеться о 9:00 ранку.

Плітвіцькі озера можна сміливо назвати хорватським чудом світу!. Вони належать до найгарніших місць не лише Хорватії, а й усієї Європи. Незаймана, велична природа парку викликає щире захоплення мільйонів туристів. Гористу місцевість прикрашають озера з чистою водою, що нагадують розкидані аквамарини, з'єднані водоспадами, протоками і обрамлені лісом. Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар'єри травертину і таким чином з'явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфозам були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер.
Цікаво: з появою озер пов’язана легенда про Чорну Королеву. За її словами, одного разу місцеві жителі, які постраждали від небувалої посухи, молилися до неба навіть про краплю води. А потім спустилася Чорна Королева, несучи з собою свиту дощів, гроз і вітрів. В результаті їх бурхливої діяльності з’явилися гігантські чаші, наповнені водою. Пізніше їх назвали Плітвіцькими озерами.
Зараз на Плітвіцьких озерах панує благословенна тиша, яку порушує лише дзижчання комах, спів птахів, шум текучої води та крики туристів. По відкритій місцевості курсують електропоїзди, що робить красу Плітвіцьких озер доступними навіть для найстаріших та людей з обмеженими фізичними можливостями. А по озерах захоплені туристи катаються на таких же екологічно чистих і тихих електричних човнах. Кораблик уже входить у вартість вхідних квитків.
Екосистему парку можна назвати справді унікальною, єдиною в своєму роді. Згідно з дослідженнями, вона утворилася приблизно 12-14 тисячоліть тому і завдяки трепетливому ставленню хорватів до цієї пам’ятки – є майже не зміненою.
 Плітвіцькі озера
Рекомендуємо морську прогулянку на кораблику до острова Корчула (40€/20€).
Корчула - це один з найкрасивіших островів Хорватії, з віковими сосновими лісами і буйною середземноморською рослинністю. Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула, але давня історія Корчули куди цікавіша.
За легендою місто було засноване в 11 столітті до нашої ери воїном Антенором, якого після падіння Трої вигнав грецький цар Менелай. Доблесний вояка вирішив не впадати у відчай і перебрався зі своїми близькими на неосвоєний на той час «Чорний острів», де й побудував свій будинок. Сучасна Корчула - це унікальний зразок середньовічного міста, що збереглося. Вузькі вулички, кам'яні бухти, старовинні будинки та незвичайні церкви – всі її пам'ятки ніби поглинають вас у венеціанський період, хорвати називають її «маленьким Дубровником». Корчула також славиться своїми пляжами, тож не забудьте купальник!
Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип».
Після прогулянки по місту Корчула нас чекає обід на борту: свіжоспіймана риба, салат, домашнє вино, сік та приємна компанія! Після обіду під звуки хорватської музики ми повертаємось назад. По дорозі назад корабель зупиняється і у вас з’явиться можливість пірнути і скупатися у відкритому морі, спробуйте - це незабутні відчуття! Тривалість прогулянки – від 9.00 до 17.00.
Острів Корчула
Рекомендуємо прогулянку на кораблику "Смак Неретви" в долину річки Неретва (50€/35€).
Неретва починається під гірськими масивами на висоті 1095 м над рівнем моря. Здебільшого це гірська річка, і лише в нижній течії переходить на рівнину. Неретва впадає в Адріатичне море, утворюючи розгалужену дельту.
Річка славиться смарагдовим кольором води. Вона єдина з герцеговинських річок змогла перемогти підступний карст, який безслідно поглинає цілі річки. Повністю під землю Неретва ніде не тече, лише місцями трохи втрачає силу, коли карст випиває частину води.
Виходячи з гір, Неретва описує спіраль, змінюючи напрямок від початкового північного заходу на південний схід. Каньйон Неретви глибиною до одного кілометра є одним з найкрасивіших місць.
Під час прогулянки на кораблику ми пропливемо долиною Неретви, на берегах якої ростуть мандаринові сади в супроводі місцевих музикантів. Ми вийдемо на берег біля місцевої національної таверни, де нам запропонують ракію, або смачну хорватську наливку, ми смачно пообідаємо (входить у вартість) та під час запальних танців оберемо короля та королеву вечора.
Долина річки Неретва
Рекомендуємо факультативну екскурсію "Мандариновий рай" в долину річки Неретва (55€/40€).
(Дана екскурсія проводиться тільки у період збирання урожаю мандарин з другої половини вересня).
У вартість екскурсії входить катання на човні по дельті р. Неретва в супроводі музикантів, дегустація ракії, збір мандаринів, обід в хорватському національному ресторані, дегустація місцевих делікатесів і напоїв.
Хорватія - відомий постачальник мандаринів. Мандарини з 1960 років вирощуються на півдні, в Далмації, в долині річки Неретва. І з жовтня починають продаватися по всій країні великими партіями за смішною ціною, як картопля в Україні. Крім них, в долині Неретви ростуть і продаються лимони, апельсини, грейпфрути, лайми. Дельта річки, дорога в мальовничих горах, цитрусові сади навколо, прилавки з яскравими мандаринами та апельсинами, джемами, цукатами, соками, лікерами…- все це манить туристів з усього світу в цей регіон Хорватії.
Рекомендуємо факультативну поїздку до Меджугор'є та водоспаду Кравіца в Боснії і Герцоговині (60€/50€ + кв. квиток).
Важливо! Дана вартість екскурсії актуальна при заповненні усіх посадкових місць орендованого мікроавтобуса/ автобуса (від 8-ми пасажирів). Якщо в орендованому транспорті не будуть заповненні всі місця, то вартість екскурсії може коригуватися.
Наша екскурсія починається з водоспаду Кравіца (вхідний квиток 10€) – перлини Боснії та Герцеговини. Кравіца - це не просто один водоспад, це комплекс водоспадів, які утворили природний амфітеатр. Тут відкриваються просто неймовірні краєвиди, які варто побачити кожному. На водоспаді можна скупатись, поплавати на байдарках чи човнах і зробити красиві фото, чи просто зробити пікнік на березі, милуючись його красою. Відпочили на водоспаді та вирушаємо до Меджугор'є.
Меджугор’є – маленьке містечко, неподалік від Мостару, в якому більшість мешканців - хорватці. Це місце відоме тим, що на початку 80-х років тут явилась Богородиця і тепер Меджугор’є є однією з найвідоміших святинь у світі. Саме тут, в 1981 році дітям явилась Діва Марія, розмовляла з ними і передала послання для всього світу. Богородиця і далі являється візіонерам, які колись побачили її вперше, комусь кожного дня, комусь щомісяця, а комусь щороку.
Меджугор’є – це істинно райський куточок на Землі, де зціляються людські душі. Ми відвідаємо головну церкву Якова, послухаємо розповідь по Меджугор’є, піднімемось на гору об’явлень та помолимось біля статуї Богородиці. А ввечері нас чекає вечірня служба та молитві вервиці в місцевій церкві.
«Дорогі діти! Ви всі для мене дуже дорогі. Без вас Бог не може здійснити свій план на землі…», - сказала Богородиця в одному зі своїх послань.
 Гора Об’явлень у Меджугор’є
Рекомендуємо факультативну прогулянку на кораблику на острів Хвар та острів Брач (55€/35€).
Екскурсія починається о 9.00, на борту кораблика пропонують туристам велкам дрінк. Під звуки хорватської музики та співи чайок ми перепливаємо до острова Хвар, насолоджуючись по дорозі красою Адріатичного узбережжя. Кораблик припливає у містечко Вброска. Вільний час на прогулянку одним з найкрасивіших хорватського містечка Jelsa.
Наш кораблик відправляється з острова Хвар і перепливає до острова Брач. Дорогою – обід (риба чи куряче філе на грилі, салат хліб, вино чи вода та сік). Припливаємо до одного з найкращих пляжів Хорватії – «Золотий ріг» у містечку Бол. Маємо вільний час на купання та відпочинок.
Саме він прикрашає обкладинки світових туристичних журналів, бувши символом прибережній Хорватії.
Золотий Ріг розташовується на сході хорватського острова Брач. Острів став третім у списку найбільших островів Адріатики і знаходиться у відомому туристичному місті Бол.
Цей чудовий пляж не може не зачаровувати своєю красою. Погрівшись на спекотному пляжі і скупавшись у кришталево чистому морі, таку бажану прохолоду можна знайти в сосновому лісі, який є родзинкою на цьому райському куточку. Напрямки вітрів іноді змінюють обриси острова.
Створюється враження, що Золотий Ріг створений зі справжнього рідкого золота. Цей пляж - це, безумовно, улюблене місце відпочинку хорватів. Їх вибір цілком зрозумілий, адже крім запаморочливих пейзажів туристам пропонується величезна кількість варіантів активного відпочинку: прогулянки на човнах, верхова їзда, стрибки з парашутом і багато іншого.
Повернення о 18.00.

Знижки для дітей:

- 30% Для дитини віком 3 - 5,99 років у номері з 2-ма дорослими без надання їм окремого ліжка;

- 15% Для дитини віком 6 -11,99 років у номері з 1 чи 2-ма дорослими на окремому ліжку;

- 199€  для дітей віком 0-2,99 років вартість туру – на будь–яку дату у номері з 2-ма дорослими без надання їм окремого ліжка;;

За детальним розрахунком вартості туру звертайтеся до менеджера +380960001122.


Додатково:

- 55€ - Доплата за номер з видом на море;

- 150€ - Доплата за додаткове місце в автобусі;

- 170€ - Вартість проїзду (без проживання)  Україна – Хорватія – Україна;

- 50% - Доплата за одномісне розміщення (Single);

- 15€ - Місця з 5 по 12 в автобусі можна забронювати за додаткову плату;

- 30€ - Гарантія від невиїзду;

- 50€ - Гарантія від невиїзду без пояснення причини;

- 60€/ 100€ - Гарантія від невиїзду для туристів, які подорожують на власному авто.

Послуга "Гарантія від невиїзду" дозволяє повернути всі кошти сплачені за тур при наявності поважної причини, за винятком коштів сплачених за саму послугу. Повернення відбувається у випадку інформування Туроператора про неможливість здійснення поїздки не пізніше ніж за 24 години до початку туру.

У разі, якщо турист скористався послугою "Гарантія від невиїзду", проте відмовився від подорожі пізніше ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених послуг поверненню не підлягає.

Перелік поважних причин для повернення коштів:

- Гостра стадія захворювання, що потребує госпіталізації;

- Захворювання на Covid-19;

- Смерть близьких родичів (батьки, діти, сестра, брат);

- Серйозні травми, які потребують госпіталізації, переломи кінцівок.

Для підтвердження причини ануляції туру необхідно надати лікарняний лист / довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування / довідку про захворювання на Covid-19 від сімейного лікаря / свідоцтво про смерть близьких родичів.


У вартість входить:

- Переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

- Супровід керівника групи;

- Проживання в готелі ***/****;

- Трансфери до основного автобуса з Івано - Франківської, Волинської та Рівненської областей;

- Сніданки (швецька лінія);

-  Вечері (порційні).


У вартість не входить:

- Медичне страхування (програма Light, Standart, деталі тут>>>, за бажанням,

Ви можете оформити страховий поліс самостійно);

- Депозит на факультативні автобусні та пішохідні екскурсії  – загалом 35€

(обов'язкова оплата), дітям до 10 років - 25€.  Діти до 5 років депозит

не оплачують;

- 300 грн - гривнева складова туру;

- Депозит НЕ можна використовувати на вхідні квитки чи прогулянки на кораблику

в Будапешті чи Хорватії!!!*;

- Якщо обрані туристом екскурсії не відбуваються, турпакет не повертається,

а пропонуються інші, альтернативні програми;

- Факультативні екскурсії;

- Харчування, не передбачене готелями;

- 1€  - Плата за користування супутниковим інтернетом в автобусі на весь період

туру та за наявності такої послуги в перевізника.


Рекомендуємо взяти з собою:

- каремат (туристичний килимок);

- купальник/ плавки, рушник, в'єтнамки;

- панаму чи капелюх для захисту від сонця;

- сонцезахисний крем;

- взуття для пляжу;

- фен для волосся.


Важливо:

- Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності;

- ОБОВ’ЯЗКОВО!!!   усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду;

- Факультативи. Мінімальна кількість туристів на факультативі – 20 осіб:

- Діти до 10 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через скісну риску після дорослої);

- За вашим бажанням ми можемо організувати трансфер з місця Вашого проживання за мінімальну ціну. Вартість залежить від кількості охочих та місця відправлення. Просимо уточнювати у менеджера за 14-7 днів до туру;

- Учасники групового туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно з програмою туру;

- Час та день проведення екскурсій можуть змінюватись в залежності  від форс-мажорних обставин або за згодою та бажанням усіх туристів.