Осінній прекрасний Стамбул!

Осінній прекрасний Стамбул!

(ТУРИСТИЧНА ПРОГРАМА)

Дати Туру:
12.10.2024 - 17.10.2024
23.11.2024 - 28.11.2024
АКЦІЙНА ЦІНА* - 110 € + 300 грн
 Стамбул (4 дні, 3 ночі) 

ЦІНА ТУРУ - 209  + 300 грн

АКЦІЙНА ЦІНА ТУРУ до 20.08.2024 - 189€ + 300грн 


Виїзди відбуваються з наступних міст:
Львівська обл.: Львів (06:00), Золочів (07:00)
Тернопільська обл.: Зборів (08:00), Тернопіль (08:30), Теребовля (09:00), Чортків (09:30),  Заліщики (10:30);
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (08:30)
Чернівецька обл.: Чернівці (11:30).
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.

1 день.
Виїзд з України. Перетин румунського кордону. Переїзд в Туреччину.

2 день. СТАМБУЛ/КОНСТАНТИНОПОЛЬ
Прибуття в Стамбул (орієнтовно о 14:00)Поселення в готель.
Стамбул розташований на берегах Босфорської протоки між Чорним, Егейським та Мармуровим морем. Це унікальне місто, яке об’єднує два континенти та дві цивілізації – Європу та Азію. Стамбул дбайливо зберігає в собі спадщину Римської, Візантійської та Османської імперії. Чотири дні в цьому місті подарують вам незабутні враження від відвідування храму Святої Софії, Блакитної мечеті, палацу Топкапи, найбільшої мечеті Стамбулу - Чамлиджа, Гранд базару, могили Роксолани, Храму Святого Георгія – резиденції Вселенського Патріарха та інших пам’ятних місць.
Пересування по місту пішки або громадським транспортом!  
Розпочнемо з оглядової екскурсії "Константинополь - загадки минулого" 
Під час цієї екскурсії ми побачимо найбільш визначні пам'ятки колись християнського міста - Константинополя. Відвідаємо Блакитну Мечеть - Мечеть була побудована в XVII столітті прямо навпроти Софійського храму за наказом султана Ахмеда I. Завдяки 260 вітражним вікнам, відчувається простір і велич мечеті. Також, завдяки унікальному розташуванню вікон створюється враження, ніби купол підвішений в повітрі. Єдина мечеть з 6 мінаретами в Туреччині. Блакитна мечеть є одним із символів міста. Римський Іподром - Після того як місто стало частиною Римської імперії, імператор Септимій Север побудував великий Іподром в III столітті для розваги народу, де проводилися гонки колісниць, гладіаторських боїв і цирків, як в Колізеї в Римі. Місткість іподрому становила близько 100 тис осіб.
Також, під час екскурсії, ми побачимо Ая Софію - найвеличнішу архітектурну пам'ятку візантійської архітектури, Бані Роксолани та завітаємо на Гранд Базар.
Повернення в готель, ночівля в готелі.

 Голуба мечеть Султана 

3 день. СТАМБУЛ / КОНСТАНТИНОПОЛЬ
Сніданок в готелі.
Вирушаємо на екскурсію "Сулейман і Роксолана - Золотий Вік" .
Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі, позаду мечеті, побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана.
Продовжуємо знайомство зі Стамбулом автобусною екскурсією. Ми відвідаємо традиційний єврейський квартал - Балат, резиденцію Вселенського Патріарха - храм Святого Георгія та найбільшу мечеть Стамбулу - Чамлиджа.
Вільний час. 
У вільний час пропонуємо відвідати:
Палац Долмабахче (15€  + вх. кв 32€)
Палац Долмабахче, елегантний палац на берегах Босфору, є однією з найбільш пишних споруд Османської імперії 19 століття.
Розкішний палац Долмабахче, найбільш «нетурецький» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Султану Абдул-Меджиду цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко – прикрашає береги Босфор.
Запрошуємо Вас на пішохідну екскурсію «Шарм Стамбулу» (16€). 
Шарм Стамбулу неможливо сплутати з жодним іншим містом. Величний та контрастний кожного дня він відкривається з іншого боку… На екскурсії ми побуваємо на площі Таксім, що вважається серцем сучасного Стамбулу. Від неї відходить вулиця Істікляль – головна та найпопулярніша пішохідна вулиця міста, що не буває пустою в будь-яку пору року та доби. Тут знаходяться модні ресторани та бари, бутіки відомих марок та популярні нічні клуби, саме по ній курсує яскравий червоний трамвайчик або, як його ще називають, Nostalgic Tram. По Істікляль ми направимось в сторону бухти Золотий Ріг та кварталу Галата, де над вечірнім містом височіє найвища точка Стамбулу й одна з найстаріших його пам’яток – Галатська вежа. І на завершення завітаємо в район Каракей, з його численними вуличками, та популярними серед стамбульської молоді креативними кафе і барами.       
Ночівля в готелі.
 Палац Долмабахче 
4 день. СТАМБУЛ / КОНСТАНТИНОПОЛЬ
Сніданок в готелі. Вільний час.
Рекомендуємо відвідати: 
 Палац Топкапи  (15€ + вх кв. 46€)
Це одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини - Топкапи, який майже вдвічі більший від Ватикану.
Площа палацу Топкапи - 700 тисяч квадратних метрів, що просто потопають у розкоші. Його почали будувати 1475 року. І цілих 400 років він був резиденцією багатьох турецьких султанів. А ще його стіни бачили історію кохання султана Сулеймана та нашої українки Роксолани.
Після того, як на екрани вийшов серіал "Величне століття" відвідувачів у палаці  побільшало у рази. Адже  більшість епізодів знімали саме тут.
У вільний час запрошуємо відвідати:
Ая-Софія (12€).
Церква-музей Ая-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою стелі та стіни просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів.
                                                                  Собор святої Софії 
Цистерну Базиліка ( 12€ + вх. квиток 15€  )
Цистерна Базиліка - одне з найбільших і добре збережених древніх підземних водосховищ Константинополя, зовні схоже на палацовий комплекс. Тут зберігався резерв питної води на випадок посухи або облоги міста. Вода доставляється водогонами і акведуками з джерел Белградського лісу, за 19 км. на північ від міста.
Завершити цей день  у Стамбулі рекомендуємо морською прогулянкою на кораблику по Босфору (55€ -з алкоголем / 45€-без алкоголю)
Фешенебельні вілли району Бебек, помпезні палаци османських правителів, розкішні сучасні готелі і ресторани на берегах протоки, голоси муедзинів, які доносяться з мінаретів відомих мечетей Сулейманіє і Ортакей, свіжий морський бриз одного з найбільших міст в історії людства – це лише частина того, що вас очікує.
Дивлячись на Стамбул з корабля, який проносить вас по Босфору, можна побачити те, чого не видно з берега, відчути атмосферу справжнього східного колориту з нотками європейської стриманості і азіатського шуму мегаполісу.
Під час цього круїзу з вечерею по нічному Босфору ви зможете спробувати одні з найбільш вишуканих страв місцевої традиційної кухні.
Пропливаючи по азіатському і європейському узбережжях протоки, ви зможете помилуватися чудовим видом на Стамбул і його визначні пам'ятки, включаючи палац Долмабахче, Чираган-Палас, фортецю Румелі, Босфорський міст і ін.
Це один найнезабутніших способів чудово провести вечір в Стамбулі.
Ночівля в готелі.
                                              Вечірня прогулянка на кораблику по Босфору  

5 день. СТАМБУЛ / КОНСТАНТИНОПОЛЬ
Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
У вільний час запрошуємо відвідати:
Єгипетський базар 
Єгипетський базар або Базар Спецій - це знакове місце, де має побувати кожен турист, що відвідує Туреччину. Базар побудовано в середині VII століття і назаваний так через те, що індійські прянощі та бавовна надходили в місто саме через Єгипет. Тут можна купити не лише прянощі, але й східні солодощі, цілющі трави, місцеві делікатеси, посуд, парфумерію, косметику, текстиль та ін. 
Переїзд в Україну.

6 день. УКРАЇНА
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Тернопіль. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Тернопіль в даній програмі орієнтовно о 19.00).
Палац Топкапи 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
 - *Турпакет  – загалом 39€/29  (обов'язкова оплата). 
   В турпакет включено:
                 - автобусна екскурсія;
                 - оглядова екскурсія "Константинополь - загадки минулого";
                 - екскурсія  Сулейман і Роксолана - Золотий Вік;
- харчування, не передбачене готелями;
- приватні витрати;
- 1 - плата за користування супутниковим інтернетом в автобусі на весь період туру та за наявності такої послуги в перевізника;
гарантія від невиїзду - 20€ *;
- гарантія від невиїзду без пояснення причини 30€.
медичне страхування (програма Light, Standart, деталі тут>>>, за бажанням Ви можете оформити страховий поліс самостійно).


                                     Страхування Standart


   Страхування Light**

до 64.99 років

300 грн200 грн

від 65 років до 70.99 років

450 грн

від 71 року до 75.99

700 грн


Важливо:
Пільгова ціна для дітей до 10 років вказана в кожному факультативі через скісну риску - "/".
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
*Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.
**Організатори залишають за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні. час та день екскурсії може змінюватися у випадку форс-мажорних обставин або за згодою та бажанням усіх туристів;
*** Під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено;
* * Страхування Light для туристів віком до 50 років.
*Послуга "Гарантія від невиїзду" дозволяє повернути всі кошти оплаченні за тур при наявності поважної причини, за винятком коштів оплачених за саму послугу. Повернення відбувається у випадку інформування Туроператора про неможливість здійснення поїздки не пізніше ніж за 24 години до початку туру.
У разі, якщо турист скористався послугою "Гарантія від невиїзду", проте відмовився від подорожі пізніше ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених послуг поверненню не підлягає.
Перелік поважних причин для повернення коштів:
-гостра стадія захворювання, що потребує госпіталізації;
-захворювання на Covid-19;
-смерть близьких родичів (батьки, діти, сестра, брат);
-серйозні травми, які потребують госпіталізації, переломи кінцівок.
Для підтвердження причини ануляції турунеобхідно надати лікарняний лист / довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування / довідку про захворювання на Covid-19 від сімейного лікаря / свідоцтво про смерть близьких родичів.