Вікенд по німецьки


Вікенд по німецьки
6 днів
 Варшава (1 день, 1 ніч) – Берлін (1 день, 1 ніч) – Страсбург, Кольмар (1 день, 1 ніч) – 
Європа парк* (1 день, 1 ніч) – Прага (1 день, 1 ніч) – Краків (1 день)
БЕЗ нічних переїздів
 
1 день ВАРШАВА
Виїзд з України рано вранці. Проходження Україно-Польського кордону. Переїзд до Варшави
Прибуття в Варшаву.
Варшава - це місто у серці Європи, у якому кипить життя. Тут сплітаються історія та сучасність, традиції і дух перемін. Варшава - це місто з характером, сповнене активного руху.
Під час Другої Світової війни Варшава була майже повністю зруйнована, але любов поляків і їхні старання підняли її з руїн. Старе місто було відновлено так сумлінно, що воно – як єдина в світі реконструкція міста – занесено до Списку ЮНЕСКО.
Оглядова екскурсія містом.
Рекомендуємо відвідати Варшавський зоопарк (вхідний квиток – 7€ дорослий / 5€ дитячий)
Довідка: Варшавський Зоопарк, який розташований неподалік від Старого міста, був заснований в 1928 році. Зараз він є улюбленим місцем відпочинку жителів польської столиці. 40 гектарів зеленого парку в самому центрі міста, на березі Вісли де проживають близько  5 тисяч звірі. У варшавському зоопарку знаходиться єдиний в Польщі Зал вільних польотів. В оточенні гарної зелені можна спостерігати політ над нашими головами барвистих азіатських птахів, слухати їх прекрасний спів і шум водоспаду.
При вході в парк Вас зустрічає величезний забавний бегемот-старожил. Далі очі розбігаються, і хочеться подивитися все і відразу. Вражає величезна колекція рептилій, зграї рожевих фламінго і маленьких черепашок і крокодилів!
Переїзд в готель. Ночівля в готелі на території Польщі.
Варшавський зоопарк
 2 день Берлін
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Берлін.
Берлін - місто з незвичайною історичною долею. За час свого існування він пережив багато злетів і падінь. Саме тут Ти побачиш: Курфюрстердамм, Європа-центр, церкву кайзера Вільгельма, Жандарменмаркт, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, Радянський солдат-визволитель - меморіал пам'яті, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота, президентський палац Беллев'ю, новий Центральний вокзал - найбільший і сучасніший в Європі, Бранденбургські ворота ..... І це не все що чекає на тебе у могутньому місті Берлін.
*** Рекомендуємо оглядову екскурсію містом «Знайомство з Берліном» ( 13 €).  Під час оглядової екскурсії Берлін постане перед Вами в своїх найбільш величних образах. Грандіозна будівля Рейхстагу, вражаючі Бранденбурзькі ворота, найвідоміший берлінський бульвар «під липами» Унтер-ден-Лінден, одна з найкрасивіших площ в Німеччині Жандарменмаркт, Музейний острів на річці Шпрее, який розміщує безліч музеїв з розкішними експозиціями… та багато інших унікальних місць, на які багата столиця Німеччини.
*Рекомендуємо факультативно:
- Музей Пергамон (25€), щоб насолодитися класичним грецьким, вавилонським, римським і східним мистецтвом та архітектурою. Гігантський комплекс зберігає під своїм дахом велику кількість античних колекцій, східну старовину та витвори ісламського мистецтва. Безперечним серцем музею є Вівтар "Пергамону" 165 року до нашої ери з Малої Азії. Це гігантська мармурова святиня, оточена яскравими рельєфами богів, яка неодмінно зачарує Ваш погляд.
- Берлінська Картинна Галерея ( 20 €). Куди б Ви не скерували свій погляд, перед Вашими очима постають шедеври : «Успіння» Джотто, «Мадонна Соллі» і «Мадонна Террануова» Рафаеля, «Венера, купідон і органіст» Тіцціана, «Амур-переможець» Караваджо… Картини буквально матеріалізуються перед Вами завдяки незвичайному природньому освітленню. Сюди приходять щоб насолодитись однією із найбагатших і найвагоміших світових зібрань старовинних картин.
 - Пропонуємо відвідати аквапарк Tropical Islands неподалік Берліну (вх. кв. дорослий 45€, дитячий 36 €). Аквапарк ділиться на тематичні зони: «Квітковий світ» з тропічними заростями, пальмами, орхідеями і мангровими деревами, «Тропічне село» з куточками Таїланду, Конго, Малайзії, Амазонії і Балі (національна кухня і занурення в традиції цих регіонів), басейни «Лагуна Балі » і « Південне море ». Тут є водоспади, пісочний пляж з майданчиками для гри в волейбол, джакузі, найбільший в Німеччині водний атракціон в 25 м висотою і багато іншого.
 - Пропонуємо відвідати зоопарк в Берліні (вх. кв. дорослий 16€, дитячий 8 €)
У прекрасно оформленому зеленому куточку міста площею в 35 га проживають більше 13 000 тварин. В екзотичних павільйонах і відкритих вольєрах можна познайомитися з рідкісними тваринами - великими пандами, горилами, птахами ківі. В чудовому акваріумі при Берлінському зоопарку можна побачити Великий бар'єрний риф з тропічними рибами і акулами та  крокодилів наче в джунглях Амазонки
Переїзд на ночівлю в готель.
 Аквапарк Tropical Islands
3 день Страсбург
Сніданок в готелі. Переїзд до Страсбурга. Прибуття в стразбург в обід. Запрошуємо Вас на оглядову пішохідну екскурсію одним із найкрасивіших міст Франції (за бажанням – 10 €).
Довідка: Страсбург – столиця Ельзаса, пам'ятка архітектури всесвітньо–історичного значення, батьківщина гімну Франції «Марсельєзи», штаб–квартира Ради Європи і Європейського парламенту, квартал під назвою "Маленька Франція" з мережею каналів, забудований середньовічними будинками із гостроверхими дахами, який здається ожившою казкою братів Грімм. Змішавши французьку і німецьку культури, Страсбург отримав свій особливий колорит, свою яскраво виражену індивідуальність.
- Пропонуємо Вам завітати у казковий Кольмар (за бажанням –  25 €) – мальовниче ельзаське місто, з прекрасно збереженими старовинними кварталами, які занурюють вас у середньовіччя. «Музей під відкритим небом», «французька Венеція», «місто-казка» – такими шаблонами нагородили Кольмар туристи. Місто справді унікальне – тут дивовижним чином поєдналися всі стилі архітектури. Кожен із 67 тисяч жителів Кольмара може з упевненістю вважати себе щасливою людиною! Адже жити доводиться практично в гостях у казки.
Цікаво, що саме Кольмар був рідним містом Фредеріка Бартольді, який є автором проекту знаменитої Статуї Свободи. Тому в Кольмарі стоїть копія цього дива архітектури.
Пізно ввечері повернення до Страсбурга.
Ночівля в готелі.
Чарівний Кольмар

4 день Страсбург
Сніданок в готелі. Виселення. Вільний день у Страсбурзі.
Пропонуємо відвідати найкращий парк розваг Європи – «Європа парк» (10€ трансфер + вхідний квиток 55€ - дорослий / 47€ - дитячий)
Європа-парк (Europa-park) - другий за відвідуваністю парк розваг після Діснейленду в Парижі, тут всю Європу можна обійти за день. Європа-парк, поділений на 11 частин. Кожна з частин - це одна з європейських країн, і звичайно в кожній країні атракціони та інші розваги виконані з національним колоритом властивим країні- Німеччина, Англія, скандинавські країни, Росія, Франція, Греція, Іспанія, Швейцарія, Нідерланди, Португалія та Італія .
Всього в парку налічується близько 100 атракціонів, а його територія сягає 62 гектара, тут постійно працюють артисти та аніматори, проводяться численні барвисті театралізовані вистави і ходи, різні конференції та телевізійні зйомки. Повернення в Страсбург
Збір групи, переїзд в транзитний готель. Ночівля в готелі.
Сніданок в готелі. Виселення.
 Europa park
5 день Прага
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Прагу.
Прибуття в Прагу близько обіду.
Довідка: Прага - місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту - це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. В лабіринтах маленьких вуличок Ви поринете в таємничу атмосферу Старого міста: стародавня Порохова вежа, Становий театр, який пам'ятає ще Великого Моцарта; Каролінум - перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином. Староміська площа не залишать Вас байдужими. Ви станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував!
Свята літургія у одному з храмів міста.
Запрошуємо на оглядову екскурсію містом.
Вільний час, можливість самостійно прогулятись старовинним містом, зробити фото та відчути неймовірну атмосферу столиці
* Рекомендуємо екскурсю в Празькому Граді (11 €) - постійній резиденції чеських князів, королів і президентів. Тут Ви побачите  величний Кафедральний Собор святого Віта, побудований в епоху готики, Старий Королівський Палац, Базиліку святого Георгія, фонтани і скульптурні монументи, а також легендарна Золота Вуличка, на якій жили стародавні алхіміки, що шукали спосіб перетворення будь-якого металу в золото, філософський камінь і еліксир вічної молодості.
* Рекомендуємо здійснити двогодинну прогулянка на кораблику по річці Влтава (26 €). На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.
* Рекомендуємо відвідати Празький зоопарк (вх. кв - 9.5 € дорослий / 7,5€ - дитячий). Празький зоопарк —вважається одним із найкращих на планеті, входячи до першої світової 10-ки й будучи найкращим у Центральній та Східній Європі 

Карловий міст
6 день Краків
Сніданок в готелі. Виселення. Переїзд в Краків. Оглядова екскурсія містом. Вільний час на фото.. 
Оглядова екскурсія містом .
Довідка:   Краків -  вражаюче  місто, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ... Ми побачимо костел св. Діви Марії, Ринкова площа з пасажем суконних рядів Сукенніци, університетський квартал, монастир Францисканців, собор св. Петра і Павла та, нарешті, сам Вавельський пагорб з Кафедральним собором.
Повернення додому пізно ввечері. 

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-оглядова екскурсія в Варшаві, Берліні, Празі, Кракові.
-супровід  керівника групи;
-проживання в готелях згідно маршруту 
-сніданки, згідно програми;

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-факультативні екскурсії;
-вхідні квитки;
-харчування, не передбачене готелями;
-приватні витрати;
-медичне страхування;

-