Перлини Дунаю економ


Перлини Дунаю  економ
Будапешт, Відень, Братіслава
4 дні
Будапешт ( 1 день, 1 ніч ) – Братіслава, Відень ( 1 день)

1 день.
14:00 – виїзд. Нічний переїзд в Будапешт.

2 день. Будапешт.
Прибуття у Будапешт.
Оглядова екскурсія по Будапешту. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон, Королівський палац, з якого відкривається неймовірно красива панорама Будапешту і Дунаю.
Вільний час.
Далі на нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! (факультативно, вартість 16 €).
Переїзд на ночівлю в готель. Поселення. Ночівля.
Угорський парламент, Будапешт

3 день. Братіслава, Відень.
Сніданок в ресторані готелю.
Короткий переїзд в Братіславу.
Оглядова екскурсія містом . Братислава чекає своїх гостей і пропонує здійснити захоплюючу прогулянку по історичній частині міста. Столиця Словаччини має за спиною дві тисячі років. Тут всіх зачарують старовинні вулички, надійна архітектура палаців і фортець, тиша парків і Повноводний Дунай. Ми Пройдемося по мальовничій головній площі, побачимо готичну Стару ратушу, церкву францисканців, Оперний театру і палац Редуту.
Після оглядової екскурсії переїзд у Відень.
 
Оглядова екскурсія Віднем. Відень справедливо вважається одним з найчарівніших міст Європи. Колишня столиця Австрійсько-угорської імперії вражає своєю величчю і розкішшю, своєю чарівливістю і теплотою... Це незвичайно багатолике місто. Відень називають серцем Європи. У цьому прекрасному місті Вас не покидатиме відчуття свята, коли б Ви його не відвідали, влітку або взимку.
Вільний час.
* Рекомендуємо вечірню екскурсію "Легендами вишуканого Відня!" ( 9€ ). Під час прогулянки Ви пройдете по непротоптаному туристичному маршруті та побачите інший Відень - середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Святого Рупрехта; будинок Моцарта і, звичайно-ж, «танцюючий годинник» - Анкерур, від якого кожну годину лунає дивний по звучанню передзвін.
Збір групи. Нічний переїзд в Україну.
Палац Бельведер
 
4 день.
Прибуття близько обіду.

У вартість туру входить:
-      -    Автобусне обслуговування по маршруту;
-      -    1 ніч в готелі зі сніданком;
-      -    Супровід керівника групи;
-     -     Оглядові екскурсії в містах.
У вартість туру не входить:
-      -    Факультативні екскурсії;
-      -    Проїзд громадським транспортом;
-      -    Медичне страхування.