«Паломництво до святого Спиридона» та морський відпочинок на Егейському морі в Греції 2024

«Паломництво до святого Спиридона» та  морський відпочинок на Егейському морі в Греції  

о. Корфу - Лутра Ерідея Едесса - Салоніки - Джерело Параскеви  - монастирі Метеори - Монастир Панагія Ксенія   


ЦІНА  ТУРУ  від 349€ + 300грн        

                       

Hotel  Poseidon***, Paralia 

(Натиснувши на назву  ви перейдете на сторінку готелю)

1-ша лінія, сніданки та вечері , 2 нічні переїздиВиїзди відбуваються з наступних міст:

Тернопільська обл.:  Кременець (04:30), Зборів (07:00), Тернопіль (07:30), Теребовля (08:00), Чортків (08:30), Бучач (07:45), Заліщики (09:30);

Львівська обл.: Броди (05:30), Золочів (06:30), Львів (05:30);

Чернівецька обл.: Чернівці (11:00);

Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (07:00);

Волинська обл.: Луцьк (02:00);

Рівненська обл.:  Рівне (03:15), Дубно (04:00);

Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.


Програма туру:

У вартості туру паломництво до святого Спиридона на о. Корфу та оглядова екскурсія містом Керкіра


📌Перший день туру: Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження українсько - румунського кордону, нічний переїзд до Греції.


🚌 Другий день туру: Прибуття у Паралію (орієнтовно о 14:00).

6 або 7 днів на морі 🌴 🌞 ⛱️  (в залежності від обраної Вами дати).

Під час паломництва Служба Божа кожного дня.  Ми поклонимось мощам святого Спиридона на о. Корфу.  Відвідаємо монастирі Метеори, другий за розміром комплекс монастирів Греції після Афону, відвідаємо базиліку св. Димитрія у м. Салоніки, де знаходяться мироточиві мощі, піднімемось на гору Олімп, поклонимось поясу Богородиці у монастирі Агія Ксенія,та вмиємось водою з джерела св. Параскеви.


🚌 День виїзду (передостанній): Завершення відпочинку на морі та повернення в Україну. Виселення з готелю до 10:00. Нічний переїзд в Україну. Прибуття наступного дня орієнтовно після обіду.

*Факультативні екскурсії можна замовити безпосередньо в керівника групи в автобусі.


ЕКСКУРСІЇ В ТУРІ:  

Паломництво до святого Спиридона на о. Корфу (безкоштовно).

Ранковий виїзд з готелю та переїзд  у містечко Ігуменіца звідки ми відправимось паромом на о. Корфу де ми відвідаємо базиліку святого Спиридона Тріміфунського – небесного покровителя міста.

Найшанованіший святий на Корфу - Спиридон Триміфунтський, за сумісництвом він же і покровитель острова. У храмі зберігаються його мощі. У Керкіру з'їжджаються віруючі з усієї Греції, щоб прикластися до мощів Спиридона. Святий допоможе будь-кому, особливо у фінансових справах.

Спиридон справді допомагає. По всьому храму розвішані металеві фігурки, своєрідні частини тіла та машини. Святий Спиридон чотири рази врятував острів — один раз від турецьких загарбників, від голоду та двічі від чуми. 

Мощі святого спочивають у розкішній срібній раці. Буває, що відкрити раку не дається,  ключ у замку не повертається, вважається, що в цей час святий обходить острів, і треба почекати, поки він повернеться.

Спиридон - «Святий, який ходить» - оксамитові черевички, одягнені на його ступні, зношуються, і кілька разів на рік їх замінюють новими.

Після відвідин Храму ми прогуляємось символом Керкіри – знаменитою вулицею Лістон, яка є копією паризької Рю де Ріволі, якою колись могли прогулюватися лише благородні представники знаті. Оглянемо дві головні фортеці, що століттями охороняють місто Корфу з обох боків, Стару Візантійську фортецю та Нову фортецю, побудовану для захисту міста від турецького вторгнення в період між 1576-м та 1588-м роками. Екскурсію столицею острова продовжить піша прогулянка історичною частиною та середньовічними вуличками: відома площа Спіанада — найбільша площа на Балканах, палац святих Михайла та Георгія (раніше резиденція грецького монарха). Можливість вклонитися мощам Святителя, які перебувають у розкішній срібній раці. Потім піша прогулянка старим містом з відвідуванням кафедрального собору Корфу, де спочивають мощі Святої цариці Феодори, храму Святителя Миколи Чудотворця, де зберігаються частки мощей св. Лазаря Четвероденного, вмч. Пантелеймона, і, навіть, одна з найбільших частин Хреста Господнього.

*У день проведення екскурсії сніданки та вечері передбачені у вигляді ланч боксів.

Повернення в готеля пізно ввечері.Рекомендуємо Грецький вечір (35€).

Побувати в Греції і не взяти участь в одному з відомих грецьких вечорів - означає позбавити себе можливості познайомитися з кращими традиціями відпочинку місцевих жителів. Не втрачайте шанс дізнатися, що таке грецька гостинність, яка відома  на весь світ!

Пориньте в атмосферу незабутнього грецького вечора! У хороводі танців, під звуки національних музичних інструментів і пісень ви відчуєте знамениту грецьку здатність насолоджуватися кожним днем життя.

Під час вечора для вас виступатимуть танцюристи, які не тільки познайомлять з танцями різних районів Греції, але і навчать танцювати всіх бажаючих. Під звуки незвичайно мелодійного бузукі (грецького національного музичного інструменту) ви зможете скуштувати страви грецької кухні і станцюєте, можливо навіть, перший раз у житті запальний сіртакі. При бажанні ви зможете приєднатися до будь-якого вподобаного вами танцю.


Рекомендуємо факультативну екскурсію до поясу Богородиці в

монастирі Панагія Ксенія та джерела св. Параскеви (50€/35€ + вх.кв.3€).

Пропонуємо відвідати частку пояса Богородиці у жіночому монастирі в горах Панагія Ксенія також відвідування церкви св. Параскеви та чудотворного джерела, поклоніння мощам великомучениці.
Свята Параскева мала дар зцілення. На іконах вона зображується із блюдом у руці, на якому лежать очі. Св. Параскева – це одна з «діючих» чудотворних святих і досі. Тисячі людей щодня, у тому числі й віруючі з України, Сербії, Румунії, Болгарії, Польщі, відвідують це місце щоб помолитися, дати обітницю, випити та вмитися з чудотворного джерела у вузькій печері. Багато хто набирають води своїм близьким. На місці ви ознайомитеся з її недавніми чудесами. Як було сказано вище – це одна з найактивніших святих християнства. На місці ви зможете побачити і навіть торкнутися одного з чудес цього місця.

Стародавній монастир в Паганія Като Ксенія розташований в провінції Магнісія у мальовничому місті на лісистій височині.  Три обителі, об‘єднані історією однієї чудотворної ікони Пресвятої Богородиці в ковчезі , датованому тисяча п‘ятсот двадцять другим роком – дар Афонського монастиря Ватопед. Чудотворний древній образ Пресвятої Богородиці Панагія Ксенія – одна з найбільш шанованих ікон Фесалії і Середньої Греції . Частки мощей мученика Трифона , святих Зиновія і Зиновії, великомученика і цілителя Пантелеймона, священномученика Хара Ампія.

Рекомендуємо факультативну екскурсію Лутра Арідея та Едесса (40€/30€ + вх.кв.3€).

Чутка про цілющу силу гарячих джерел Лутра в Арідея поширилася вже далеко за межі Греції. Із року в рік туди стікається все більше людей: одні їдуть за оздоровленням, інші - за приголомшливими гірськими видами цього містечка.

Джерела ЛУТРА в Арідея настільки повноводні, що утворюють собою справжню річку. Греки нарекли її Термопотамос, що означає «гаряча ріка», річка обривається 20-метровим водоспадом. Однак водоспад цей не тільки зачаровує своїм виглядом, але і несе чисто практичну користь: в його виконанні можна отримати, ймовірно, найбільш тонізуючий масаж в світі. Вода температурою +38 градусів прекрасно розпарює тіло, а пружні струмені з дивовижною легкістю розслаблюють затерплі м'язи.

Якщо ми вже опинились в  цих місцях, не варто упускати можливість потрапити і в інше «місто на водах» - Едесу. Якщо в ЛУТРІ відпочивають тілом, то повітря Едесси розслабляє вже дух. Це місто романтиків і закоханих, адже не потрапити під вплив його чар неможливо. Зачаровує своєю красою каскад з водоспадів, який прикрашає собою Едессу. З 70-метрової висоти блискучою стіною падає вода Караноса - водоспаду, що дозволяє милуватися собою не тільки з «фасаду», а й з внутрішньої сторони: адже крізь ущелину проведений невеликий місток.

                                                                          Лутра Арідея       


Рекомендуємо факультативну екскурсію у м. Салоніки (30€/25€ - екскурсія, 20€/15€ - тільки трансфер).

Рекомендована екскурсія в Салоніки – столицю грецької Македонії, екскурсія містом. Відвідування кількох храмів, що мають найбільш важливе духовне значення:

Храм святого Великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. У

знаходиться рака з його мощами. Під вівтарем збереглася крипта, в якій був ув‘язнений св. Димитрій і де він прийняв свою мученицьку смерть.

Храм св. Софії, де зберігаються мощі св. Василія, Митрополита Фессалонікійського.

Катакомбний храм з джерелом Іоана предтечі, l-lll ст.

Кафедральний собор св. Григорія палами. 

Сьогодні Салоніки - популярний літній курорт, який приваблює не тільки пам'ятниками минулого. Салоніки є другим за величиною містом Греції. Це північна столиця країни, знаменита своїми жвавими вулицями, яскравим нічним життям і прекрасною культурною спадщиною. Колоритні ландшафти, розвинена туристична інфраструктура, приємний клімат – все це гарантувало Салонікам репутацію ідеального місця для відпочинку.

В 90-х роках минулого століття Салоніки отримали статус культурної столиці не тільки Греції, але і всієї Європи. Його численні пам’ятки, археологічно важливі місця та чудова архітектура щороку приваблюють туристів з усіх країн світу.Рекомендуємо факультативну екскурсію на гору Олімп (30€/20€).

Неможливо побувати в Греції і не піднятися на Олімп - гору, яку визнали своїм домом самі Боги! Тут кожен камінь нагадує про небожителів. Частина каменів і до сьогодні зберігає сліди потужних пальців сторуких Велетнів, що допомогли Олімпійцям здобути перемогу над Титанами. Ми піднімемось на оглядовий майданчтк на висоті 1000 метрів, звідки відкривається незабутній вид на Пієрію і морське узбережжя. Прохолода олімпійських вершин, таємничі землі Еллади, що лежать біля підніжжя гори і містичний серпанок хмар, з яких наче сходять на тлінну землю самі боги - все це безумовно заворожує. Трохи вище шумлять кришталеві води Олімпійського водоспаду, які переростають в ріку Еніпеас, де тамував спрагу грізний Зевс. Тут же, на висоті тисячі кілометрів ховається древній монастир св. Діонісія й однойменна печера, що вражає своєю тишиною і спокоєм.

Ще більш спокійний виявиться зачарований світ села святого Пантелеймона. Сучасність нібито не торкнулася цього казкового місця і не зруйнувала його чар: середньовічні вулички так і живуть своїм життям, уособлюючи в собі світ Андерсена і Пушкіна, Езопа і братів Грімм. Бруківка, невеликі двоповерхові будиночки, черепиця дахів - кожен дорослий неодмінно впізнає тут образи зі свого дитинства, коли ласкавий голос читав улюблені казки. У серці села причаїлися скромна церква святого Пантелеймона - християнського цілителя і покровителя війни. Світла, тиха і позбавлена ​​помпезності міських храмів, вона гостинно приймає кожного парафіянина.

У містечку Платамонас, що сховалося за низкою вже південних перевалів Олімпу, на високому пагорбі височать білі стіни фортеці. Фортеця Платамон, яка дісталася грекам в подарунок від візантійців, прикрашає собою цей гірський пейзаж вже більше тисячі років. Хоча візантійці були не першими, хто облюбував це місце: ще стародавні елліни звели біля Платамон свої укріплення, які і до цього дня відтіняють середньовічний дух фортеці.Рекомендуємо факультативну екскурсію до монастирів Метеорів

(40€/30€ + вхідний квиток - 4€).

Сама Божественна долоня розсипала по землі цих кам'яних птахів, які отримали назву Метеори. На вершинах цих величезних і наче завислих в повітрі каменів розташувалися декілька православних монастирів. Унікальне поєднання божественного і рукотворного, святого і людського, небаченого духовного і, в той же час, такого земного, зробило Метеори другим за популярністю у паломників місцем в Греції. Вражаюча архітектура, захоплюючі види, розкіш  живопису та строгість монахів - саме так зустрічають гостей величні Метеори.

Монастирі Метеори – це християнські монастирі, побудовані на гігантських обривистих скелях і велично спрямовані в небо. Це найбільший монастирський комплекс в Греції, який являє собою унікальне архітектурне досягнення і є одним з найдивовижніших та найвеличніших пам’яток Греції. За деякими даними, перші споруди були зведені ще в XV столітті, а відлюдники з'явилися тут вже в Х ст. Тоді вони піднімалися на кам'яні масиви за допомогою переставляння дерев'яних підмостків, укріплених на балках. З грецької "Метеора" (Μετέωρα) перекладається як "той, що ширяє в повітрі".


Рекомендуємо факультативну екскурсію на круїзному кораблику до гори Афон (65€/45€).
Запрошуємо вас на незабутню подорож круїзом з Уранополіса до південно - західної частини гори Афон! Ця екскурсія обіцяє бути захоплюючою подорожжю через мальовничі води Егейського моря та захоплюючі краєвиди під час переїзду до Афонського півострова.
Мандрівка розпочнеться з переїзду на Халкідіки де буде посадка на комфортне круїзне судно, яке відвезе вас через теплі та прозорі води Егейського моря. Під час подорожі ви зможете насолоджуватись спокоєм та красою навколишніх природних пейзажів. Під час маршруту з Уранополіса на гору Афон ви з аудіогідом побачите 8 монастирів: Святий монастир Докіаріу, H.M. Ксенофонт, Г.М. Пантелеймона (Руський монастир), Г.М. Ксіропатаму, центральний порт гори Афон Дафні, H.M. Симонос Петрас, H.M. Григоріу, Г.М. Діонісія і, нарешті, в тіні гори Афон, яка височіє на 2033 м. H.M. Святий Павло. Згодом ви побачите Новий скіт та скіт Святої Анни. Нарешті, ви можете стати свідком щоденних шоу, які пропонують нам дельфіни під час нашої подорожі. Повертаючись до Уранополіса, ви збережете у пам'яті незабутні враження від цієї захоплюючої подорожі, яка дарує можливість побачити величність гори Афон зовсім з іншого ракурсу. Круїз з Урануполіса на гору Афон є найвідомішим круїзом на Халкідіках. Не пропустіть шансу зануритися в унікальну культурну та природну спадщину гори Афон під час нашого незабутнього круїзу!


Знижки для дітей:
- 30% Для дитини віком 2 - 5,99 років у номері з 2-ма дорослими без надання окремого ліжка та з харчуванням;
- 20% Для дитини віком 6 - 11,99 років у номері з 2 -ма дорослими на окремому ліжку з харчуванням;
- 199€ для дітей віком 0 - 1,99 років вартість туру – на будь–яку дату;
За детальним розрахунком вартості туру звертайтеся до менеджера.

Додатково:

-150€ – Доплата за додаткове місце в автобусі;

-170€ – Вартість проїзду( без проживання)  Україна – Греція–   Україна;

-50% – Доплата за одномісне розміщення (Single) – ;

-15€ – Місця з 5 по 12 в автобусі можна забронювати за додаткову плату;

-30€ – Гарантія від невиїзду*;

-50€ – Гарантія від невиїзду без пояснення причини;

-60€/100€ Гарантія від невиїзду для туристів, які подорожують на власному авто.


*Послуга "Гарантія від невиїзду" дозволяє повернути всі кошти сплачені за тур при наявності поважної причини, за винятком коштів сплачених за саму послугу. Повернення відбувається у випадку інформування Туроператора про неможливість здійснення поїздки не пізніше ніж за 24 години до початку туру.

У разі, якщо турист скористався послугою "Гарантія від невиїзду", проте відмовився від подорожі пізніше ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених послуг поверненню не підлягає.

Перелік поважних причин для повернення коштів:

-гостра стадія захворювання, що потребує госпіталізації;

-захворювання на Covid-19;

-смерть близьких родичів (батьки, діти, сестра, брат);

-серйозні травми, які потребують госпіталізації, переломи кінцівок.

Для підтвердження причини ануляції туру необхідно надати лікарняний лист / довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування / довідку про захворювання на Covid-19 від сімейного лікаря / свідоцтво про смерть близьких родичів.


У вартість входить:

- Переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

- Екскурсія на о. Корфу до св. Спиридона;

- Супровід керівника групи;

- Супровід духівника групи;

- Проживання в готелі ***;

- Сніданки (шведська лінія);

- Вечері (шведська лінія).


У вартість не входить:

- Медичне страхування (програма Light , Standart, деталі тут>>>, за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно);

-12€ квитки на паром до о. Корфу в одну сторону (обов'язкова оплата);

- Депозит на факультативні автобусні та пішохідні екскурсії  – загалом 35€ (обов'язкова оплата), дітям до 10 років - 25€. Діти до 5 років депозит не оплачують.

- 300 грн - гривнева складова туру;

-Харчування, не передбачене готелями;

-Проїзд громадським транспортом;

-3€ з номеру за добу міський екологічний податок (оплачується самостійно на рецепції);

-1€ - Плата за користування супутниковим інтернетом в автобусі на весь період туру та за наявності такої послуги в перевізника;


Рекомендуємо взяти з собою:

- Каремат (туристичний килимок);

- Купальник/плавки, рушник, в’єтнамки;

- Панаму чи капелюх для захисту від сонця.


Важливо:

- Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності;

- ОБОВ’ЯЗКОВО!!!   усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду;

- Факультативи. Мінімальна кількість туристів на факультативі – 20 осіб:

- Діти до 10 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через скісну риску після дорослої);

- За вашим бажанням ми можемо організувати трансфер з місця Вашого проживання за мінімальну ціну. Вартість залежить від кількості охочих та місця відправлення. Просимо уточнювати у менеджера за 14-7 днів до туру;

- Учасники групового туру зобов'язані повернутися до України разом з групою згідно з програмою туру;

- Час та день проведення екскурсій можуть змінюватись в залежності  від форс-мажорних обставин або за згодою та бажанням усіх туристів.