В Грецію до св. Спірідона


В Грецію до св. Спірідона 
Пієрія ( 1 день, 1 ніч )  – джерело св. Параскеви, Метеори ( 1 день, 1 ніч )  – о. Корфу ( 2 дні, 2 ночі )  – Салоніки ( 2 дні, 1 ніч )

Дати туру

11.06-18.06.2022

09.07-16.07.2022

30.07-06.08.2022

20.08-27.08.2022

10.09-17.09.2022

24.09-01.10.2022


Вартість: 285 € + 200 грн
Виїзди відбуваються з наступних міст:
Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Зборів (06.00), Тернопіль (07.00), Теребовля (07.30), Чортків (08.00), Бучач (08.00), Заліщики (09.00);
Львівська обл.: Золочів (05.30), Львів (04.30),
Чернівецька обл.: Чернівці (10.00).
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, субота Виїзд з України. Перетин румунського кордону. Переїзд во Греції.

2 день, неділя ПІЄРІЯ
Прибуття в Пієрію (орієнтовно о 15.00). Поселення в готелі. Відпочинок на пляжах Егейського моря. Організовано або приватно за бажанням відвідування чарівних місць даного регіону Греції; морські, автобусні та пішохідні мандрівки. Пієрія, це те місце, котре ідеально підходить та просто створене для екскурсій. Про усі можливі екскурсії та їх деталі Вам повідомить керівник групи в автобусі.
Свята літургія. 
Ночівля в готелі.
Храм в  Пієрії

3 день, понеділок ДЖЕРЕЛО СВ ПАРАСКЕВИ, МЕТЕОРИ
Сніданок в ресторані готелю.
Відвідування всесвітньо відомої церкви св. Параскеви та чудотворного джерела у вузькій печері скелі, поклоніння мощам великомучениці.
Свята Параскева мала дар зцілення. На іконах вона зображується із блюдом у руці, на якому лежать очі. Св. Параскева – це одна з «діючих» чудотворних святих і досі. Тисячі людей щодня, у тому числі й віруючі з України, Сербії, Румунії, Болгарії, Польщі, відвідують це місце щоб помолитися, дати обітницю, випити та вмитися з чудотворного джерела у вузькій печері. Багато хто набирають води своїм близьким. На місці ви ознайомитеся з її недавніми чудесами. Як було сказано вище – це одна з найактивніших святих християнства. На місці ви зможете побачити і навіть торкнутися одного з чудес цього місця.
Далі наш маршрут пролягає до одного з найцікавіших місць Греції, як для туристів, так і для паломників. Наскельні монастирі Метеори. 
Монастирі Метеори – це християнські монастирі, побудовані на гігантських обривистих скелях і велично спрямовані в небо. Це найбільший монастирський комплекс в Греції, який являє собою унікальне архітектурне досягнення і є одним з найдивовижніших та найвеличніших пам’яток Греції. За деякими даними, перші споруди були зведені ще в XV столітті, а відлюдники з'явилися тут вже в Х ст. Тоді вони піднімалися на кам'яні масиви за допомогою переставляння дерев'яних підмостків, укріплених на балках. З грецької "Метеора" (Μετέωρα) перекладається як "той, що ширяє в повітрі". Мандрівка сюди дозволить Вам побачити унікальне поєднання історії та природи. Вічне прагнення людини хоч трішки доторкнутися до чогось божественного породило унікальну архітектуру. Ще з часів народження християнства в Європі, прямовисні скали вважалися ідеальним місцем для добровільної ізоляції – відлюдництва.
Такі старання дозволяли по-новому відкрити для себе світ і жити у ньому в цілковитій гармонії.
Переїзд на о. Корфу, поселення в готель, ночівля.
монастирі Метеори

4 день, вівторок о. КОРФУ
Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Ми матимемо змогу відпочити на одному з кращих пляжів Корфу, насолодитися чудовою природою, сонцем та ще теплим  морем. Відпочинок на морі.
Якщо ви ведете активний спосіб життя і лежати на пляжі, то не для вас, то запрошуємо на прогулянку островом Корфу. Ми відвідаємо численні монастирі, матимемо змогу поплавати на кораблику мальовничими бухтами, посмакуємо стравами автентичної грецької кухні на обід...
Свята літургія. 
Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€30). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.
о. Корфу

5 день, середа о. КОРФУ
Сніданок в ресторані готелю. Починаємо знайомство з островом почнемо з огляової екскурсії містом Керкіра, під час якої об'язково відвідаємо найбільшу пам'ятку міста - Храм святого Спірідона. 
Найшанований святий на Корфу - Спіридон Триміфунтський, за сумісництвом він же і покровитель острова. У храмі зберігаються його мощі. У Керкіру з'їжджаються віруючі з усієї Греції, щоб прикластися до мощів Спіридона. Святий допоможе будь-кому, особливо у фінансових справах.
Спірідон справді допомагає. По всьому храму розвішані металеві фігурки, своєрідні частини тіла та машини. Святий Спірідон чотири рази врятував острів — один раз від турецьких загарбників, від голоду та двічі від чуми. 
Мощі святого спочивають у розкішній срібній раці. Буває, що відкрити раку не дається,  ключ у замку не повертається, вважається, що в цей час святий обходить острів, і треба почекати, поки він повернеться.
Чотири рази на рік мощі виносять для хресної ходи — литанії. Святого несуть вертикально, у спеціальному ковчежці зі скляним віконцем, через яке видно його голову та плечі. Деякі віруючі кидаються на дорогу, щоб ковчежець пронесли над ними — вважається, що це наділяє особливою благодаттю.
Спірідон - «Святий, який ходить» - оксамитові черевички, одягнені на його ступні, зношуються, і кілька разів на рік їх замінюють новими.
Ви відвідаєте символ Керкіри – знамениту вулицю Лістон, яка є копією паризької Рю де Ріволі, якою колись могли прогулюватися лише благородні представники знаті.
Потім Ви побачите дві головні фортеці, що століттями охороняють місто Корфу з обох боків, Стару Візантійську фортецю та Нову фортецю, побудовану для захисту міста від турецького вторгнення в період між 1576-м та 1588-м роками. Екскурсію столицею острова продовжить піша прогулянка історичною частиною та середньовічними вуличками: відома площа Спіанада — найбільша площа на Балканах, палац святих Михайла та Георгія (раніше резиденція грецького монарха). Можливість вклонитися мощам Святителя, які перебувають у розкішній срібній раку. Потім піша прогулянка старим містом з відвідуванням кафедрального собору Корфу, де спочивають мощі Святої цариці Феодори, храму Святителя Миколи Чудотворця, де зберігаються частки мощей св. Лазаря Четвероденного, вмч. Пантелеимона, і навіть одна з найбільших частин Хреста Господнього.
А після обіду у нас буде можливість відпочити на морі на одному з мальовничих пляжів Корфу.
Вечірній Корфу, височіє базиліка св Спірідона

6 день, четвер САЛОНІКИ
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Салоніки – столицю грецької Македонії, екскурсія містом.
Довідка: Місто Салоніки є другим за величиною містом Греції. Це північна столиця країни, знаменита своїми жвавими вулицями і прекрасною культурною спадщиною. Колоритні ландшафти, розвинена туристична інфраструктура, приємний клімат – все це гарантувало Салонікам репутацію ідеального місця для відпочинку.
Це місто люблять мандрівники і греки відносяться до нього з особливим благоговінням!
Окрім другої назви – Фессалоніки – місто відоме в світі під різними поетичними епітетами. Його називають «Святим містом», «Містом, котрому возносять хвалу», «Благословенна столиця». В дійсності Салоніки поступаються Афінам тільки в своєму розмірі та кількості населення. Історичну цінність цього міста переоцінити важко..
Ми відвідаємо храм святого великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. Ми зможемо вклонитися мощам Димитрія Солунського. Ківорій для раку з останками святого розташований  в базиліці. Також відвідаємо старовинну крипту, в якій в 303 р. вбили великомученика Димитрія.
Свята літургія. 
Вільний час. Переїзд в курортний регіон Пієрія. Ночівля в готелі.
Салоніки

7 день, п'ятниця ПІЄРІЯ
Сніданок в ресторані готелю. Вільний день на морі.  Відправленя з Греції о 15.00. Переїзд в Україну.                                                             Піщані пляжі Егейського моря
8 день, субота  Повернення в Україну. Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Тернопіль. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 14.00).
 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
·         проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
·         проживання в готелях зі сніданками;
·         харчування – сніданки згідно програми. 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

·        ПЛР-тест на Covid 19 (орієнтовна вартість 800 грн.);
          турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом €39 (обов'язкова оплата);
·         медичне страхування 
·         квитки на паром на о. Корфу €11 в одну сторону;
·         факультативні екскурсії та особисті витрати.

Важливо:
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
* Факультативно,  трансфер до Львова здійснюється за додаткову оплату, ціну уточнюйте при бронюванні туру;
**При акційній ціні діють тільки знижки «5 + 1» і «10 + 1» (тобто, якщо ви візьмете в подорож з собою 5 друзів, то отримаєте знижку 50%, а коли 10 друзів, то знижка становитиме вже цілих 100%). Детальніше про наші знижки читайте ТУТ;
***Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.
****Організатори залишають за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
***** Під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено;