Паломництводо Фатіми та Люрду


Фатіма, Люрд та Ля Салет – місцями об’явлень Богородиці
3 – 15 червня 2020 р.
Венеція ( 1 день ) – Ля Салет ( 2 дні, 1 ніч )  – Люрд ( 2 дні, 1 ніч ) – Фатіма ( 2 дні, 1 ніч ) – Монтсеррат ( 1 день, 1 ніч ) – Барселона ( 1 день ) – Верона ( 1 день, 1 ніч )
– Падуя ( 1 день )  – Егер

Вартість туру 495 € + 200 грн

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, середа (03.06.2020).
Виїзд групи зі Львова. Переїзд в Італію.
2 день, четвер (04.06.2020). ВЕНЕЦІЯ
Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Ми побачимо найвідоміший міст Ріальто. Дізнаємось про історію міста та відвідаємо його найвідоміший храм, Базиліку св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці св. Марка у нас буде літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те, що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції, ми побачимо пливучи пароплавом по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.
Переїзд на нічліг у готель.                                                              Міст Ріальто, Венеція
3 день, п’ятниця (05.06.2020). ЛЯ САЛЕТ
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Ля Салет. Поселення у готель для паломників. Літургія. Вечеря. Участь у традиційній вечірній процесії зі свічками.
Санктуарій Ля Салет
4 день, субота (06.06.2020). ЛЯ САЛЕТ
Сніданок. Екскурсія. Літургія. Вільний час. Ля Салет. Тут у 1846 році у Французьких Альпах двом дітям явилась Богородиця, її перші слова були “Підійдіть до мене діти, не бійтесь, я тут, щоб сказати вам велику новину”. Богородиця просила їх розповсюдити по всьому світу прохання про відмову від гріха та навернення до її Сина. З цього часу маленьке село Ля Салетт стало всесвітньо відомим місцем паломництва. Споглядаючи на невимовну красу гір, вдихаючи чистого гірського повітря через щиру молитву на місці, де явилась Марія, ми очищуємо свої душі, приймаючи до серця слова сказані дітям. У цьому відпустовому місці відслужимо Літургію, ознайомимось з історією та змістом об’явлення Марії, візьмемо участь у вечірній процесії зі свічками.
Нічний переїзд до Люрду.                 Підійдіть до мене діти, не бійтесь, я тут, щоб сказати вам велику новину

5 день, неділя (07.06.2020). ЛЮРД
Ранкове прибуття в Люрд. Літургія, молитовна програма. 160 років цього року минає з того часу, коли місцевій дівчині Бернадетті об’явилась Пречиста Діва Марія. Мільйони паломників з усього світу їдуть помолитись і напитись води із цілющого джерела на місці з’явлення Богородиці. Атмосфера святості витає у Люрді єднаючи християн вірою у диво зцілення. Цього дня буде багато молитви і спокою.
Поселення в готель, відпочинок. Ввечері запрошуємо взяти участь у щоденній процесії зі свічками та молитві на вервичці різними мовами.                                                                  Вечірня служба у Люрді
6 день, понеділок (08.06.2020). ЛЮРД
Сніданок в ресторані готелю. Екскурсія: “Слідами св. Бернадети Субіру”. Літургія, вільний час на приватну молитву. Св. Бернадетта  – це дівчинка, якій з’явилася “Пані” (Богородиця) в печері, що стояла неподалік, і сказала до неї: “Йди до священиків і скажи їм, щоб збудували на цьому місці каплицю, бо я хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей”. 
Нічний переїзд до Фатіми.
Українська церква в Люрді
7 день, вівторок (09.06.2020). ФАТІМА
Прибуття до Фатіми. Ознайомлення з історією Марійного об’явлення у Фатімі. 13 травня 1917 року Матір Божа вперше з’явилася трьом пастушкам – Люсії, Жасінті та Францішку, що гнали на пасовище стадо овець. Пресвята Діва попросила дітей приходити на те ж місце 13-го числа щомісяця. Передане їм послання містило заклик до покаяння за щоденно скоєні гріхи, до молитви розарія в тих же намірах і до посвячення світу Її Непорочному Серцю. При кожному відвідуванні найсолодша Діва наполягала на щоденній молитві розарія.
Процесія зі свічками. Ночівля у готелі.
Санктуарій Матері Божої у Люрді
8 день, середа (10.06.2020). ФАТІМА
Сніданок в ресторані готелю. Літургія. Хресна дорога, на якій відбувались об’явлення Ангела та одне (19 серпня 1917 р.) Богородиці. Вільний час на приватну молитву та покупку сувенірів.
Переїзд до Іспанії.Фатімська Мати Божа
9 день, четвер (11.06.2020). МОНСЕРРАТ
Недалеко від Барселони, буквально на кількох десятках квадратних кілометрах примхою природи височіють дивні на вигляд гори. Мешканці назвали їх “різаними”, “зубастими” – Монт Серрат. Тут, на висоті 721 м, між зубцями, з сивої давнини розміщується один з найзнаменитіших монастирів світу – бенедиктинський монастир.
Духовний символ і релігійний центр Каталонії, римо-католицький прочанський осередок світового значення — завдяки статуї «Чорної Діви Монсерратської», яку називають La Moreneta («смаглявка»). За переказом, її вирізьбив євангелист Лука, а до Барселони привіз апостол Петро. Заховану від маврів, її ніби то віднайшли в чудесний спосіб в одному з ґротів гірського масиву Монсеррат в IX столітті. У соборі щодня співає хор хлопчиків, які навчаються в монастирській музичній школі Escolania de Montserrat (заснована в XIII ст.), в монастирському музеї зберігаються твори Ель Греко, Пікассо та інших іспанських художників, а в монастирську бібліотеку, яка зберігає чимало унікальних видань, доступ відкрито лише науковцям із світовим іменем і лише чоловічої статі.
Нічліг у готелі.
Монсеррат
10 день, п’ятниця (12.06.2020). БАРСЕЛОНА
Сніданок в ресторані готелю. Барселона — місто засноване римлянами близько двох тисяч років тому. Від древньоримського міста Барсіно. Один з історичних центрів каталонської та іспанської культур. Екскурсія Барселоною, під час якої ми відвідаємо, Катедральний Собор, Королівський Палац, будівлі Гауді та багато інших визначних місць столиці Каталонії.
Відпочинок на морі (за бажанням). Нічний переїзд до Італії.
Храм Св Сімейства
11 день, субота (13.06.2020). ВЕРОНА
Прибуття до Верони. Літургія. Екскурсія. Вільний час. Верона — місто на північному сході Італії, розміщене біля підніжжя Альп, на обох берегах річки Адідже. Верона зберегла й поєднала мистецькі елементи різних історичних діб, що змінювали одна одну, а також яскраво передає концепцію фортифікованого європейського міста. Також побачимо Римську арену, величний Катедральний собор, Базиліку св. Анастасії та інші святині цього “романтичного міста” Європи, також відомого історією Ромео та Джульєтти.
Ночівля в готелі.                                                       Верона, вигляд з балкончика...
12 день, неділя (14.06.2020). ПАДУЯ
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд до Падуї. У Падуї маємо оглядову екскурсію містом та чудову можливість разом з нашим отцем-духівником помолитись на Службі Божій до святого Антонія Падуанського. Помолимось та пізнаємо історію великого храмового  комплексу – собору святого Антонія Падуанського. У базиліці зберігаються мощі святого Антонія.
Вільний час. Збір групи, переїзд в Україну.
Базиліка св Антонія Падуанського
13 день, понеділок (15.06.2020). Дорогою додому завітаємо до угорського Егера, що в перекладі означає «вільха». Місто відоме у світі унікальними винами із власних виноградників. Будемо дегустувати п’ять сортів ексклюзивного угорського вина та насолоджуватись смачним угорським гуляшем. (За бажанням. Вартість факультативу €15).
Прибуття до Львова в другій половині дня.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
·        проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
·       проживання в готелях 3*;
·       харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
·       медичне страхування.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
·                     витрати на міський транспорт, оглядові екскурсії та в’їзд у Венецію – €50 (обов'язкова оплата);
·                     туристичний збір (city-tax) – €10 (обов'язкова оплата);
·                     вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
·                     факультативні екскурсії (за бажанням).

Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.