Легенди центральної Європи: Прага, Дрезден, Вроцлав, Краків

Легенди центральної Європи:
Прага, Дрезден, Вроцлав, Краків

 Ціна туру - 199€ + 200 грн

 Акційна ціна туру до 22.08 - 165€ + 200 грн 

16.10.2024 - 20.10.2024
13.11.2024 - 17.11.2024
18.12.2024 - 22.12.2024

Прага (1 день/ 1 ніч) –  Дрезден (1 день/ 1 ніч)  Вроцлав (1 день– Краків

Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Бучач (12:30), Теребовля (13:15), Тернопіль (14:00), Зборів (14:30);
Львівська обл.: Золочів (15:00), Львів (16:30);
Івано-Франківська обл.: Івано - Франківськ (11:30).
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.


 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

1 день. УКРАЇНА
Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Польського кордону. Нічний переїзд в Прагу.
2 день. ПРАГА
Ранкове прибуття в Прагу (пересування містом громадським транспортом).
Прага - одне з найкрасивіших міст Центральної Європи, історичний центр якого включений в список об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Столиця Чехії славиться своєю унікальною середньовічною архітектурою, пам'ятками історії та культури, унікальною атмосферою, смачною кухнею і пивом.
По приїзду пропонуємо оглядову екскурсію де ми за короткий час ознайомимось з пам’ятками та історією цього середньовічного міста. Ми побачимо Празький град, який є найбільшим замком у світі за обсягом та займає величезну площу, де розташовані катедральний собор Святого Віта, Ройтенський палац, Святосильний собор і Географічний вежа. Тут відкривається захоплюючий вид на місто та річку Влтаву.
Далі Карловий міст, що є символом міста та одним з найвідоміших пам'ятників архітектури в Європі. Міст вражає своєю величністю, статуями святих та кам'яними вежами. Це чудове місце для прогулянок, купівлі сувенірів та насолоди пейзажами.
Продовжуючи маршрут, екскурсія може включати в себе відвідування Староміської площі, де розташований Астрономічний годинник, а також палац Кінцігів та Церква Святого Миколая. Велика колекція вулиць і площ, застиглих у часі, додає місту особливого шарму та магії.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Екскурсія "Королівські Градчани" (20€/15€).
Празький град - колишня резиденція чеських королів, а нині - президента, один з чотирьох історичних районів Праги кожна вуличка і будинок якого зберігають в собі багатовікову історію міста. У наші дні Градчани вважається дорогим і престижним районом з помпезними палацами-резиденціями в стилі італійського Ренесансу, однак раніше тут проживали ті, хто обслуговував Град: слуги, конюхи... Саме під час екскурсії ви дізнаєтеся, що стало причиною такої кардинальної переміни та побачите всю цю красу на власні очі.
 Прага: Градчани 
Прогулянка на кораблику по Влтаві (40€/35€).
Прогулянка на катері по річці Влтаві - це захоплюючий спосіб побачити Прагу з зовсім іншого кута зору. Ця річка, яка перетинає місто, пропонує чудовий краєвид на найвизначніші архітектурні пам'ятки, з яких багаті стіни старовинних будівель оживають у водяному відображенні.
Вам запропонують аператив і шведський стіл з широким вибором холодних закусок і гарячих страв. Під цікаві розповіді гіда Ви зробите двогодинну прогулянку по Влтаві, милуючись неймовірної краси видами історичних пам'ятників і будівель по берегах, таких як Рудольфінум, Карлів міст, величний Празький замок, Національний театр, Вишеград і ін.
Повернення в готель (громадським транспортом).
Ночівля в готелі.

3 день. ДРЕЗДЕН
Сніданок в готелі, виселення. Переїзд до Дрездена.
Запрошуємо на оглядову екскурсію "Столиця німецької Саксонії" – Дрезден, який заворожує блискучим і захопливим поєднанням традицій та сучасності. Це місто палаців, храмів, високих шпилів і просторих площ. Прогулюючись центром міста з його колишньою резиденцією саксонських курфюрстів та королів, ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім'ям.
У вільний час пропонуємо факультативні екскурсії на вибір:
Екскурсія до Бастай, Саксонська Швейцарія (25€/20€) - це подорож у природу, яка вражає своєю величчю, красою та унікальним ландшафтом. Розташована на сході Німеччини, ця мальовнича область приваблює туристів своїми скалами, лісами, струмками та річками.
ПІд час екскурсії побачимо знаменитоий міст Бастай, який знаходиться на вершині скелі та дозволяє насолодитися захоплюючими видами на мальовничий ландшафт. Звідси відкриваються захоплюючі панорами на Ельбу, глибокі ліси та гранітні скелі.
Також відвідаємо фортецю Кёнигштейн, що розташована на вершині скелі і датується IX століттям. Це найбільша фортеця в Європі за площею та один з найважливіших об'єктів історичної спадщини Саксонської Швейцарії.
Навіть просто прогулянка по мальовничим селам та містечкам, які оточують Саксонську Швейцарію, може стати незабутнім досвідом.
Пропонуємо відвідати Дрезденську картинну галерею (26€), в якій зберігається одна з найбільш унікальних колекцій картин у світі. А найбільшим скарбом галереї є "Сікстинська мадонна", шедевр Рафаеля.
Збір групи. Переїзд та поселення в транзитний готель.
 Панорама Дрездена 
4 день. ВРОЦЛАВ
Сніданок в готелі, виселення.
Переїзд у Вроцлав.
Оглядова екскурсія "Вроцлав місто мостів і каналів" це захоплююча подорож у місто, яке вражає своєю багатою історією, культурою та архітектурою. Вроцлав, розташований на річці Одер в західній частині Польщі, є одним з найкрасивіших міст країни, яке славиться своїми мостами, островами та історичними пам'ятками. Багата і бурхлива історія вписана в мури цього древнього міста. Кожен правитель приносив сюди нову культуру та архітектуру, які віками творили обличчя «міста мостів і каналів», «перлини міст», «Квітки Європи». Річка Одер блакитною стрічкою обвиває 12 мальовничих островів, на яких народився Вроцлав... і здається, що місто гойдається на її хвилях. Під час екскурсії в Вроцлаві відчувається відразу, що життя тут вирує яскравими барвами, які створюють розкішну палітру вражень та емоцій.
Вільний час
 Панорама Вроцлава 
Збір групи. Переїзд у Краків.
Саме Краків, давня польська столиця, місто коронацій та перлина національної культурної спадщини, уособлює собою сам дух стародавньої Польщі. З перших хвилин перебування в місті ви будете зачаровані красою та архітектурою міста, незабутню атмосферу якого створюють численні храми, памятки архітектури та культові кафе на вуличках міста у вечірньому обрамленні.
Вечірнє прибуття у Краків.
Оглядова екскурсія містом «Королівський шлях» - шлях, по якому протягом багатьох століть проїжджали польські королі, місце де переплітаються легенди ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із найстаріших університетів Європи - Ягелонський університет; середньовічний центр торгівлі - торгові ряди , де Ви можете придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини…
Пізній виїзд на повернення в Україну.
   Краків. Площа ринок 
 
5 день. УКРАЇНА.
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів орієнтовно о 07:00).

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
- проживання в готелях *** або ****;
- харчування – сніданки (після ночівлі в готелі);
- супровід керівника групи.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об'єкти;
- проїзд громадським транспортом в містах перебування включно з доїздом до екскурсій;
- обов`язкова оренда навушників під час оглядових екскурсій - 2€ \день;
- харчування, не передбачене готелями;
- готельний збір, орієнтовно 1,5€ з особи за ніч ;
- приватні витрати;
- *Турпакет – загалом 35€/ 25€ (обов'язкова оплата).
В турпакет включено:
- оглядова екскурсія в Празі;
- оглядова екскурсія в Дрездені;
- оглядова екскурсія в Вроцлаві;
- оглядова екскурсія в Кракові;
- факультативні екскурсії та особисті витрати;
- проїзд громадським транспортом.
- гарантія від невиїзду - 20€;
- гарантія від невиїзду без пояснення причини - 30€.
- медичне страхування (програма Light, Standart, деталі тут>>>, за бажанням Ви можете оформити страховий поліс самостійно).                                     Страхування Standart


   Страхування Light

до 64.99 років

300 грн200 грн

від 65 років до 70.99 років

450 грн

від 71 року до 75.99

650 грн


Важливо:
Пільгова ціна для дітей до 12 років вказана в кожному факультативі через скісну риску - "/".
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
*Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.
**Організатори залишають за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
*** Під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено;
*Послуга "Гарантія від невиїзду" дозволяє повернути всі кошти оплаченні за тур при наявності поважної причини, за винятком коштів оплачених за саму послугу. Повернення відбувається у випадку інформування Туроператора про неможливість здійснення поїздки не пізніше ніж за 24 години до початку туру.
У разі, якщо турист скористався послугою "Гарантія від невиїзду", проте відмовився від подорожі пізніше ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених послуг поверненню не підлягає.
Перелік поважних причин для повернення коштів:
-гостра стадія захворювання, що потребує госпіталізації;
-захворювання на Covid-19;
-смерть близьких родичів (батьки, діти, сестра, брат);
-серйозні травми, які потребують госпіталізації, переломи кінцівок.
Для підтвердження причини ануляції турунеобхідно надати лікарняний лист / довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування / довідку про захворювання на Covid-19 від сімейного лікаря / свідоцтво про смерть близьких родичів.