тур по Норвегії з Тернополя


«В гості до вікінгів»
7 – 17 липня 2019 р.
Вартість туру 645 € + 200 грн.

Рига – Стокгольм – Олесунн – Дорога Тролів – Дорога Орлів – Гейрангерфіорд – Льодовик Боябрін – Флом – Сьогнефіорд – Гудванген – Сталхейм – Твіндефоссен – Язик Троля – Хардангерфіорд – Верінгфоссен – Варшава


Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Тернопіль (05.00), Зборів (05.30);
Львівська обл.: Золочів (06.00), Львів (07.30), Стрий (08.30)*;
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (05.00)*, Калуш (05.30)*, Долина (06.00)*;
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.

 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, неділя (07.07.2019). КАУНАС.
Виїзд із ваших міст. Вітаємо у нашій веселій команді! В автобусі тебе чекає хороша компанія, веселі історії з попередніх поїздок, приємна музика, цікаві фільми та нові знайомства. Переїзд територією Польщі та Литви. По дорозі – паті на колесах! Ночівля у готелі в Каунасі.
Каунас

2 день, понеділок (08.07.2019). РИГА.
Сніданок. Переїзд в Ригу. Орієнтовно о 12:00 – прибуття до Риги. Запрошуємо на оглядову екскурсію «Рига – Маленький Париж Півночі». Так, так, саме так у 30-ті роки XX століття називали Ригу за її бурхливе нічне життя, що зберігає в собі безліч таємниць і загадок. З плином часу Рига стає все більш привабливою. Рига – місто хорошої кави, джазу, маленьких смачних тістечок і стильних кафе.
Після екскурсії – час на обід. Посадка на пором (розміщення в каютах на 4 особи без вікна). 17:30 – відплиття на поромі до Стокгольму. На Вас чекає незабутня ніч на величезному кораблі – тут Ви знайдете магазини, кафе, обмінник, розважальні програми, нічний клуб…
Рига

3 день, вівторок (09.07.2019). СТОКГОЛЬМ.
Сніданок. Прибуття до Стокгольму о 10:30. Оглядова автобусна екскурсія «Місто на воді – Стокгольм». Стокгольм – столиця Швеції, відома не тільки своєю красою, але й тим, що є найбільшим містом Скандинавії. Ми хотіли в казку… і ось ми тут. «Королівський Стокгольм» – архітектура національного романтизму та її найвідоміший силует – ратуша Стокгольма. У Золотому і Синьому залах проходить банкет на честь вручення Нобелівської премії. Найбільший за площею діючий Королівський палац Європи, казкові будиночки, крихітні башточки, бруковані вулички, багато сувенірних мaгaзинчиків …
Вільний час до вечора. 23:00 – нічний переїзд в Олесунн.

Стокгольм нічний...

4 день, середа (10.07.2019). ОЛЕСУНН.
Сьогодні на нас чекає країна ідеальної природи: водоспади і гори, льодовики і північне сонце! Це земля норвезьких казок!
Переїзд по дивовижній території Норвегії. По дорозі ми побачимо національні парки дикої природи Доврефьєль і Рондане, а також зробимо декілька фотопауз, зокрема біля підніжжя відомої і загадкової Дороги Тролів (одинадцять запаморочливих петель серпантину, великі і маленькі повороти на 180 градусів) і могутньої Стіни Тролів.
Переїзд в Олесунн, який справедливо визнано найкрасивішим містом Норвегії. Місто розкинулося між горами і Атлантичним океаном і приваблює щорічно сотні тисяч туристів завдяки своєму архітектурному стилю.
Переїзд в готель. Поселення і ночівля на території Норвегії.


 Олесунн з оглядового майданчика на горі Аксла

5 день, четвер (11.07.2019). ОЛЕСУНН.
Сніданок. Сьогоднішній день буде сповнений вражень, недарма кажуть, що Норвегія – це найкрасивіша країна у світі! Норвегія – це гори, фіорди, вікінги і тролі, а також найсмачніший у світі лосось….
Екскурсія «Чудо-місто на трьох островах – Олесунн». Місто в стилі модерн, яке було знищене пожежею, відродилося з попелу в новому вигляді. Місто на березі фіорда заворожує своєю історією і незвичайною архітектурою. Запрошуємо Вас піднятися на оглядовий майданчик Фьєлстуа, звідки відкривається неймовірна панорама! Майданчик знаходиться на вершині гори і нависає прямо над містом. З висоти 160 метрів видно всі острови міста і їх яскраві будиночки. Оглядовий майданчик сміливо можна назвати візитною карткою Олесунна.
Далі переїзд ще одним неймовірним відрізком національної туристичної дороги, щоб подивитись на вражаючу панораму Дороги тролів зверху.
Далі переїзд до Гейрангерфіорда через знамениту Дорогу орлів із зупинкою на фантастичну фотопаузу.
Далі на нас чекає шикарний круїз по Гейрангерфіорду, що входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, з його відомими водоспадами «Сім сестер», «Наречений», «Фата нареченої» (оплачується всіма обов’язково – 55 €). Переїзд в готель.


Олесунн

6 день, п’ятниця (12.07.2019). ФЛОМ.
Сніданок. Сьогодні нас чекають гучні водоспади і льодовики, озера і глибокі фіорди… Переїзд в царство льодовиків!
Відвідування льодовика Боябрін – відгалуженння гігантського льодовика Йостедалсбрін, найбільшого в Європі. Величезні крижані брили, вік яких перевищує тисячу років, спускаються з висоти 1200 метрів в зелену долину.
Переїзд у Флом через поромну переправу і найдовший у світі автомобільний Лаердальський тунель.
Далі запрошуємо Вас на дивовижний двогодинний круїз на кораблі по найбільшому в Європі Сьогнефіорді, якого називають «Королем фіордів» (за бажанням – 60 €). Два мальовничих рукава Сьогнефіорда обіймають нас своїми хвилями: вузький Нерейфіорд, обрамлений крутими скелями з водоспадами (фіорд внесений до списку об’єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО) і широкий і величний Аурландфіорд.
Туристи, які не підуть на факультатив, матимуть вільний час у Фломі.
Потім ми відвідаємо один із найстаріших готелів країни, з оглядового майданчика якого, з висоти «пташиного польоту», відкриваються запаморочливі види на ущелину Сталхейм. Ми вип’ємо кави або чаю на терасі готелю та отримаємо справжнє задоволення. Готель Сталхейм, з його приголомшливими видами на долину Нерей, ось уже 200 років займає високе місце в списку кращих пам’яток Західної Норвегії (за бажанням – 20 €).
Туристи, які не поїдуть, матимуть вільний час у Гудвангені.
Переїзд у готель, по дорозі побачимо найбільший у Норвегії водоспад – Твіндефоссен і скуштуємо та наберемо воду з цього водоспаду, яка дає мужчинам неабияку чоловічу силу на довгі роки.
Флом

7 день, субота (13.07.2019). ЯЗИК ТРОЛЯ.
Сніданок. Сьогодні на нас чекає кульмінація всієї подорожі – епічний похід на Язик троля – головний символ Норвегії (орієнтовна тривалість – 12-14 годин, за бажанням – 50 €). Вам варто запастись силами і необхідним спецодягом і взуттям, оскільки шлях буде довгим і виснажливим, однак винагородою стануть фантастичні види з висоти гірського плато, неймовірні світлини і море адреналіну!
Виїзд з готелю о 5:00! Зав’яжемо шнурівки міцніше і підготуємо фотоапарат – ми вирушаємо в захоплюючу подорож, враження від якої не покинуть нас ще довгі роки! Язик Троля знаходиться на висоті 1100 м, з нього відкривається запаморочливий пейзаж на озеро Рінгедальсватнет і унікальну норвезьку природу. Довжина маршруту 14 км, шлях прокладено через круті лісові рельєфи, рівнину, що нагадує поверхню Місяця, болотисту місцевість, снігове поле і скелястий гірський ландшафт – Норвегія розкриється перед Вами у всій своїй красі!
Ще декілька підйомів і спусків, останній ривок і … ось він! Тепер можна собою пишатися! Ви самі стоїте на «Язику Троля» і дивитесь на прекрасні пейзажі… Невеликий пікнік і вирушаємо назад.
(Важливо: необхідно мати зручне взуття і відповідний одяг і перебувати у чудовій фізичній формі). Ввечері повернення в готель.
Язик Троля

8 день, неділя (14.07.2019). ХАРДАНГЕРФІОРД.
Сніданок. Вільний день. Відпочинок у містечку на березі казкового Хардангерфіорда.
Регіон Хардангерфіорд – особливий регіон в Норвегії, навесні він потопає в квітучих деревах, а влітку на кожній вулиці з гілок звисають яблука і груші!
Бажаючі можуть відправитись у пішохідний маршрут по мальовничій долині Хуседален до двох водоспадів: Твейтафоссен і Нястельсфоссен.
О 21:00 – нічний переїзд в Стокгольм.
Сьогнефіорд

9 день, понеділок (15.07.2019). СТОКГОЛЬМ.
Переїзд по території Швеції. Орієнтовно о 16:00 – посадка на пором. Відпочинок. Шалена ніч на поромі..
Ніч на паромі

10 день, вівторок (16.07.2019). РИГА - ВАРШАВА.
Сніданок. 11:00 – прибуття в Ригу. Переїзд до Варшави. По дорозі згадуємо наші пригоди і ділимось емоціями та враженнями. Ночівля в готелі.
Варшава

11 день, середа (17.07.2019). ВАРШАВА.
Сніданок. Екскурсія по Варшаві – місту королівських резиденцій, місту музики Шопена, місту, в якому панує неповторна і унікальна атмосфера. Варшава – місто королів – чудові вулиці утворюють Королівський тракт, на сторонах якого розташовані церкви, палаци, галереї, музеї, а також три королівські резиденції! Вся краса відбивається в ріці Вісла, над якою височить символ польської столиці – Варшавська Сирена.
Переїзд в Україну. Прибуття до Львова орієнтовно о 22:00. Місце прибуття у Львові – Стрийський автовокзал.
Прибуття до Тернополя орієнтовно о 23:59. Місце прибуття у Тернополі – біля Катедри.

 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом по маршруту
- 6 ночівель у готелях
- 6 сніданків після ночівель у готелях
- 2 незабутні ночівлі на велетенських поромах (Рига – Стокгольм, Стокгольм – Рига)
- 2 сніданки на поромах (Рига – Стокгольм, Стокгольм – Рига)
- сучасна аудіосистема для екскурсій
- медичне страхування
- супровід керівника групи за маршрутом

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-турпакет (оглядові екскурсії (Рига, Стокгольм, Олесунн, Варшава), парковки, внутрішні пороми по Норвегії, платні мости) – загалом 35 € (обов’язкова оплата);

- вхідні квитки в музеї та інші екскурсійні об’єкти;
- факультативи.


Важливо:
УВАГА!  ПРИ ВІДМОВІ ТУРИСТА ЇХАТИ В ТУР У ПЕРІОД МЕНШЕ МІСЯЦЯ ДО ДАТИ ВИЇЗДУ ЗАВДАТОК НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ!!!!!

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

* Факультативно,  трансфер до Львова здійснюється за додаткову оплату, ціну уточнюйте при бронюванні туру;
**При акційній ціні діють тільки знижки «5 + 1» і «10 + 1» (тобто, якщо ви візьмете в подорож з собою 5 друзів, то отримаєте знижку 50%, а коли 10 друзів, то знижка становитиме вже цілих 100%). Детальніше про наші знижки читайте ТУТ;
***Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.
****Організатори залишають за собою право на зміну порядку проведення екскурсій, а також на заміну їх на рівноцінні;
***** Під час вільного часу - автобусне обслуговування не передбачено;

Немає коментарів:

Дописати коментар