Новий Рік в Тезе 2020


Паломництво довіри на
Новорічну молодіжну зустріч Тезе у Вроцлаві + Гданськ та Берлін!!!
25.12.2019 - 02.01.2020
Вартість: 169 € + 200 грн
АКЦІЙНА ЦІНА* 149 € + 300 грн.
* діє при оплаті до 31.10.2019
Гданськ (1 день, 1 ніч)  – Берлін (1 день, 1 ніч) – Вроцлав (5 днів, 4 ночі)

Виїзди відбуваються з наступних міст:
   Тернопільська обл.: Тернопіль (14.00), Зборів (14.30);
Львівська обл.: Золочів (15.30), Львів (17.00), Стрий (16.00)*;
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (14.00)*, Калуш (14.30)*, Долина (15.00)*;
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, середа (25.12.2019). Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження україно-польського кордону. Переїзд до Гданську.

2 день, четвер (26.12.2019) ГДАНСЬК
Ранкове прибуття у Гданськ. Гданськ - це найбільше портове місто Польщі, що простягнулося над Гданською протокою на півдні Балтійського моря. Воно впродовж століть з'єднувало Європу й було важливим центром товарообігу. Гданськ також величають янтарною столицею країни. Тут рівень життя високий, люди привітні, а природа щедро наділила це місце принадами, що приваблюють щороку тисячі туристів.
За можливості Св. Літургія.
*** Рекомендуємо оглядову екскурсію містом « Гданськ – польський Амстердам» ( 12 €).
Довідка:  Гданськ - один з найбільших міст Польщі, розташований на березі Гданської затоки (Балтійське море) на півночі країни. Зараз це місто має неповторний зовнішній вигляд і цікаву історію. Старовинна Королівська дорога прикрашена Золотим будинком, Двором легендарного короля Артуса, фонтаном Нептуна, а також Ратушею Старого міста, на площі перед якою місцеві жителі вітали королів! Скарб Гданська - Марьяцький храм - другий за величиною і красі собор в Європі, з вежі якого кожну годину лунає чарівний передзвін.
Вільний час для прогулянок містом.
Переїзд на ночівлю в готель.
Гданські будиночки

3 день, п’ятниця (27.12.2019) БЕРЛІН
Сніданок. Виселення з готелю. Короткий переїзд в Берлін.
Берлін - місто з незвичайною історичною долею. За час свого існування він пережив багато злетів і падінь. Саме тут Ти побачиш: Курфюрстердамм, Європа-центр, церкву кайзера Вільгельма, Жандарменмаркт, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, Радянський солдат-визволитель - меморіал пам'яті, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота, президентський палац Беллев'ю, новий Центральний вокзал - найбільший і сучасніший в Європі, Бранденбургські ворота ..... І це не все що чекає на тебе у могутньому місті Берлін.
*** Рекомендуємо оглядову екскурсію містом «Знайомство з Берліном» ( 13 €).  Під час оглядової екскурсії Берлін постане перед Вами в своїх найбільш величних образах. Грандіозна будівля Рейхстагу, вражаючі Бранденбурзькі ворота, найвідоміший берлінський бульвар «під липами» Унтер-ден-Лінден, одна з найкрасивіших площ в Німеччині Жандарменмаркт, Музейний острів на річці Шпрее, який розміщує безліч музеїв з розкішними експозиціями… та багато інших унікальних місць, на які багата столиця Німеччини.
*Рекомендуємо факультативно:
- Музей Пергамон (25€), щоб насолодитися класичним грецьким, вавилонським, римським і східним мистецтвом та архітектурою. Гігантський комплекс зберігає під своїм дахом велику кількість античних колекцій, східну старовину та витвори ісламського мистецтва. Безперечним серцем музею є Вівтар "Пергамону" 165 року до нашої ери з Малої Азії. Це гігантська мармурова святиня, оточена яскравими рельєфами богів, яка неодмінно зачарує Ваш погляд.
- Берлінська Картинна Галерея ( 20 €). Куди б Ви не скерували свій погляд, перед Вашими очима постають шедеври : «Успіння» Джотто, «Мадонна Соллі» і «Мадонна Террануова» Рафаеля, «Венера, купідон і органіст» Тіцціана, «Амур-переможець» Караваджо… Картини буквально матеріалізуються перед Вами завдяки незвичайному природньому освітленню. Сюди приходять щоб насолодитись однією із найбагатших і найвагоміших світових зібрань старовинних картин.
Пропонуємо відвідати аквапарк Tropical Islands неподалік Берліну. Аквапарк ділиться на тематичні зони: «Квітковий світ» з тропічними заростями, пальмами, орхідеями і мангровими деревами, «Тропічне село» з куточками Таїланду, Конго, Малайзії, Амазонії і Балі (національна кухня і занурення в традиції цих регіонів), басейни «Лагуна Балі » і « Південне море ». Тут є водоспади, пісочний пляж з майданчиками для гри в волейбол, джакузі, найбільший в Німеччині водний атракціон в 25 м висотою і багато іншого.
Переїзд на ночівлю в готель.
Берлінська телевежа

4 день, субота (28.12.2019) ВРОЦЛАВ
Ранній сніданок та виселення з готелю.
Короткий переїзд у Вроцлав. Реєстрація в Тезе. Початок програми Тезе.
Панорама Вроцлава

4-8 день. ПРОГРАМА ТЕЗЕ. Детальніше з програмою Тезе та розкладом на кожний день можна ознайомитись на сайті спільноти www.taize.fr.
В Тезе з музикою 

8 день, середа (01.01.2020). ВРОЦЛАВ
Завершення програми Тезе, прощання з приймаючими сім’ями. Відправлення з Вроцлава орієнтовно о 17:00. Переїзд додому.
Тезе Мадрид 2018-2019

9 день, четвер (02.01.2020).
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 06.00).


 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-супровід  духівника і керівника групи;
-проживання в готелях згідно маршруту;
-сніданки, згідно програми.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- внесок Тезе ( орієнтовно 35 € ) - який включає проживання 5 днів/4 ночі у Вроцлаві (поселення учасників відбувається в приймаючих парафіях або родинах), 3-разове харчування протягом 5 днів перебування на Європейській зустрічі та витрати на міський транспорт;
-харчування, не передбачене готелями;
-проїзд громадським транспортом;
-факультативні програми;
-приватні витрати;
- медичне страхування (програма Light – 200  грн, Standart – 300 грн, деталі тут>>>, за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно).

 Забронювати