hlyniany

Паломницькі святині України та замки Львівщини
(Паломницька програма)
Паломництво присвячене святу Різдва Івана Хрестителя
7 липня 2020
Золочів - Унів - Глиняни (1 день)
Вартість: 395 грн*
при бронюванні до 01.06 / після 01.06 - 495 грн

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Тернопіль (07.00), Зборів (07.30);
Львівська обл.: Золочів (08.00), Львів (06.30)*
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.

Виїзд з Тернополя, переїзд у Золочів. Відвідування Золочівського замку. Екскурсія замком.
Довідка: Розміщений на невисокому пагорбі в заплаві двох річок, Золочівський замок свого часу слугував як для оборони, так і для житла. У 1634-1636 роках за проектом невідомого архітектора його спорудив Яків Собеський, батько Яна Собеського – короля Польщі. У 1686 році на замовлення короля Яна ІІІ Собєського замок був оновлений і оздоблений творами мистецтва. В’їзна вежа, Китайський палац, великий житловий палац творять прекрасний ренесансний ансамбль замку.
У другій половині XVII століть Золочівський замок неодноразово зазнавав козацьких, татарських, турецьких нападів та облог. Від багатого спадку замку у 1801 році залишилося небагато, серйозних втрат та руйнувань він зазнав і в ХХ столітті: у замку кілька разів змінювались власники, поки він не став власністю держави. Впродовж віків Золочівський замок був і фортецею, і королівською резиденцією, і панською садибою, і навіть тюрмою та навчальним закладом.
На замковому дворі розташований Великий палац, Китайський палац, який є одним з небагатьох зразків східної архітектури на українських землях. Нині в ньому розташована експозиція Східних культур (мистецтво Японії, Китаю, Індії, Єгипту).
Золочівський замок

Переїзд в Унів.
Розповідь про монастир.
Унівська обитель — найбільший паломницький центр у Галичині, куди щорічно до чудотворної ікони Пресвятої Богородиці Одигитрії та цілющого джерела прибувають десятки тисяч прочан.
Храм Успення Пресвятої Богородиці, будівництво якого було завершене не пізніше 1770-х рр., є найціннішою пам'яткою архітектурного ансамблю монастиря. Цей монастир, один із чотирьох в Україні і єдиний в УГКЦ монастир, що має статус лаври, є місцем паломництва християнських прочан. Особливий вклад в розвиток Унівського монастиря належить митрополиту Андрею Шептицькому. Саме він на початку ХХ століття надав монастирю статус Лаври і віддав його у володіння монахам
На території Лаври відкрито частину давніх оборонних укріплень та в'їзну браму (на монастирському подвір'ї).
Від монастиря можна піднятися на Чернечу гору, де сьогодні розташований монаший цвинтар. Колись тут було городище ІХ ст.
Справжнім скарбом Лаври є  Унівська Чудотворна Ікона.
Божественна Літургія. Молитви перед чудотворною іконою Унівською.
Святоуспенська унівська лавра 

Виїзд з Унева. Переїзд до Глинян
Довідка: Церква Успіння Пресвятої Богородиці в Глинянах належить до найвиразніших пам’яток XVIII ст. Існує передання, що сам Богдан Хмельницький, який перед штурмом Львова 1648 р. побував зі своїм військом у Глинянах, подарував церкві Успіння Пресвятої Богородиці ікону Розп’яття Ісуса Христа. Так 1886 р. у Глинянах була велика пожежа, всі будівлі обабіч храму згоріли, дерев’яна ж церква залишилася неушкодженою. За переказами людей, над храмом бачили постать Богородиці, яка тримала над церквою широко розведені руки аж до часу, коли полум’я зникло. На Святвечір 1936 року сільські діти, що гралися неподалік покинутого храму, помітили дивне світло в його вікнах. Думаючи, що церкву зсередини охопила пожежа, вони кинулися кликати дорослих. Селяни поспішили на порятунок. Коли ж відкрили двері і увійшли всередину, перед очима неземним світлом сяяв образ Розп’яття Ісуса Христа – запрестольна ікона. Чудо сяяння ікони справило величезне враження на людей. Входячи до церкви, вони падали на коліна, молились і плакали, огорнуті незбагненним почуттям вдячності і благоговіння. Незабаром вістка про чудотворний глинянський образ дійшла до Риму, і в році 1938 Папа Римський Пій ХІ коронував Розп’яття та надав церкві Успіння Пресвятої Богородиці право 12-х відпустів на рік, зокрема і на свято Різдва Івана Хрестителя.  Молитва біля ікони. Повернення додому
Церква Успіння Пресвятої Богородиці в Глинянах

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
-супровід священика і керівника групи;
-екскурсії по програмі

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-приватні витрати
-вхідні квитки у Великий палац і Музей східного мистецтва у Золочівському Замку:- для дорослих: 90 грн,  - для дітей і пенсіонерів: 20 грн, - для студентів: 60 грн
- харчування
Рекомендуємо взяти з собою:
-Вервицю;
-парасолю/дощовик;
-панаму чи капелюх для захисту від сонця.

Важливо:
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
* Трансфер до Золочева здійснюється за додаткову плату.