Чорногорія автобусом

«Незвідана Чорногорія»
Відпочинок на Адріатичному морі в Чорногорії (8 днів / 7 ночей)
 + 2 ночі в Хорватії та в Сербії
(ТУРИСТИЧНА ПРОГРАМА) 

19-30 серпня 2021 

Вартість: 395€/485€+300грн
Акція : 339€+300грн  - тільки сніданки
399€+300грн - сніданки і вечері

Hotel Seaford Sutomore****

1-ша лінія, сніданки/сніданки+вечері

BB
                                                   

Макарська (Хорватія ) (1 день, 1 ніч)* – Сутоморе (8 днів, 7 ночей) – Белград (1 день, 1 ніч)
*у випадку ковідних обмежень на в’їзд у країну, транзитні міста можуть бути змінені

Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Тернопіль (05.00), Зборів (05.30);
Львівська обл.: Золочів (06.00), Львів (07.30), Стрий (08.30);
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (06.30), Калуш (07.00), Долина (07.30);
Закарпатська обл.: Свалява (11.00), Мукачево (12.00), Ужгород (12.30), Чоп (13.00);
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.


 
 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, четвер (19.08.2021). Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Хорватії.

2 день, п’ятниця (20.08.2021). МАКАРСЬКА
Ранкове прибуття до міста Макарська (центральне місто регіону). Вільний час, можливість прогулятися вуличками старовинного міста або провести день на морському узбережжі.
Довідка: Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто "Макарської рів'єри", вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі.
Тиха бухта, в якій розташоване місто, надійно прикрита від моря і вітру двома мисами і гірським масивом Біоково, що досягає максимальної висоти 1762 м. Перший готель у Макарській відкрився в 1914 році, але справжній розквіт Макарскої рів'єри почався в 70-х роках.
Місто поділяється на дві бухти мисом Св. Петра. У західній бухті розташувалася курортна зона, пляжі, готелі та крамниці, уздовж берега проходить пішохідна зона.
Історичний центр Макарської - типовий для Далмації - старе місто з вузькими вимощеними вуличками. Найбільш відомі його визначні пам'ятки - церква Св. Марка і церква Св. Петра, Францисканський монастир, численні палаци в стилі бароко і венеціанський фонтан, створений в 1775 році.
Поселення в готель. Ночівля в готелі.
                                                                     Бухта в Макарській
 
3 день, субота (21.08.2021). СУТОМОРЕ
Сніданок в ресторані готелю. Раннє виселення та виїзд з готелю. Переїзд в Чорногорію.
Прибуття в Чорногорію (Сутоморе ). Поселення в готель (о 14.00). Відпочинок на морі. 
Ночівля в готелі.
                                                                          Готель "Seaford" 
 
4 день, неділя (22.08.2021).  СУТОМОРЕ, СКАДАРСЬКЕ ОЗЕРО
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
* Рекомендуємо екскурсію на катері по Скадарському озері (40/35€)  Місцеві жителі і біологи давно вже дали озеру інша назва - Пташиний рай. А все тому, що тут неймовірно багато водоплавних птахів. Нирки і качки - це далеко не всі мешканці прибережних заростей. Тут можна зустріти, чапель, бакланів, пеліканів (для останніх Скадарське озеро - одне з тих місць Європи, де вони можуть жити привільно). Більш того, на Скадарське озеро прилітають зимувати рожеві фламінго! Древні святині та фортеці з приголомшливими видами на озера, які причаїлися в просторому ложі між високих гір, створюють неповторну гармонію душі та природи. Екскурсія традиційно завершується обідом з рибних страв (обід включений у вартість). Ви будете пригощатися на фоні річковий панорами, від чого апетит лише посилюється!
Повернення в готель.
Ночівля в готелі.
                                                              екскурсія по Скадарському озеру
 
5 день, понеділок (23.08.2021). ТІРАНА, СУТОМОРЕ
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
* Рекомендуємо екскурсію в столицю Албанії - Тірану (30€/25€). Столиця Албанії Тирана починає свою історію з мечеті, булочної і хамаму, які збудував османський правитель Сулейман Паша на самому початку 17 століття. За 400 років, що минули з того визначного моменту, там були збудовані споруди помпезної турецької, витонченої італійської та звичної для нас радянської архітектури. Зараз Тіпана перетворилася  на цілком сучасне місто, здатне запропонувати туристам не тільки масу історичних пам'яток, а й захоплююче нічне життя. Оглядова екскурсія містом, вільний час. Повернення в готель.
Ночівля в готелі.
                                                                      Тірана, столиця Албанії
 
6 день, вівторок (24.08.2021). СУТОМОРЕ, ЦЕТІНЕ
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо  екскурсію до Цетинє і Ловчен (30/25 €).
Довідка: Ми відправляємося у стародавню столицю Чорногорії – Цетинє. Місто вважається духовним та культурним центром країни. Ми відвідаємо відомий місцевий монастир, у якому зберігаються мощі Святого Петра Цетиньського та дві унікальні християнські реліквії – рука Святого Іоанна Хрестителя, якою він хрестив Ісуса, та частина хреста, на якому був розп’ятий Ісус. Далі ми проїдемо через надзвичайно красиві місця, відомі як «Кам’яне море Чорногорії», до гори Ловчен, з якої відкривається чудовий краєвид на долину Цетинє
Ночівля в готелі.
                                                                    Національний парк "Ловчен"
 
7 день, середа (25.08.2021). СУТОМОРЕ, БОКО-КОТОРСЬКА ЗАТОКА
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо екскурсію до Боко-Каторської затоки» (35 €/25€).
Затока включає чотири протоки та сім островів. Вздовж затоки проходить ланцюг античних та середньовічних містечок, серед яких виділяється Котор – місто з більш ніж двохтисячолітньою історією. За його міськими мурами знаходяться такі шедеври архітектури, як годинникова башта, собор Святого Трифона – покровителя та захисника Котору, церква Святого Луки, церква Святої Анни, церква Святої Марії, герцогський палац та театр Наполеона. У вільний час можна піднятися сходами у фортецю, звідки відкривається просто неймовірний краєвид на місто. Місто Пераст. Тут, в соборі св. Миколи, зберігаються шип від тернового вінця Спасителя, частка ризи Богородиці. Відвідування на катері острова «Богородиця на рифі».
Ночівля в готелі.
                                                                      Боко-Которська затока

 
8 день, четвер (26.08.2021). СУТОМОРЕ, Бар
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо відвідати шопінг-центр Чорногорії  м. Бар (трансфер ) (7€).
Поїздка на автобусі вздовж Адріатичного узбережжя, зупинка в м Бар, огляд старої частини міста-фортеці. Так як місто з'єднує поромна переправа з Італією, що славиться своїми модними брендами і гарною якістю, в Бар їдуть за шопінгом. Модниці і модники можуть знайти в Барі речі та взуття відомих брендів. І зауважте, ціни будуть дуже навіть прийнятними.
Крім магазинів, в місті працює Рибний ринок, де можна купити свіжу рибу, морепродукти, і Центральний ринок Тополиця, що пропонує місцеві фрукти, овочі, молочні продукти, пршут і т.д.
Ночівля в готелі.
                                                                                          Бар
 
9 день, п’ятниця (27.08.2021). СУТОМОРЕ, УЛЬЦИН
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць регіону, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо відвідати  м. Ульцин (трансфер ) (9€).
У Ульцині збереглося безліч пам'яток минулих епох. Найвідоміша пам'ятка - Старе місто, умовно розділене на дві частини: верхню (Цитадель) і нижню. А ще це найбільш південне місто Чорногорії. Панорамний огляд міста, купання на Великому пляжі.
Ночівля в готелі.
Ульцин на заході сонця
 
10 день, субота (28.08.2021). СУТОМОРЕ
Сніданок в готелі. Виселення з готелю, вільний час.
Виїзд з Сутоморе  о 10.00
Преїзд, поселення в транзитний готель. Ночівля в готелі.
                                                                              Тераса в номері
 
11 день, неділя (29.08.2021). БЕЛГРАД
(УВАГА!! Пересування по Бєлграду на громадському транспорті!).
Сніданок в готелі.  Переїзд у Белград
*Рекомендуємо оглядову екскурсію містом (8€)
Довідка: Белград – один з найстаріших міст континенту, де з давніх-давен перетиналися дороги Східної і Західної Європи. Химерна суміш культур створює неповторну чарівність міста. Сучасний Белград - це замки, палаци, середньовічні фортеці, розташовані поблизу сучасних будівель і торгових центрів. Белград - це нерозгадана таємниця в серці Балканського півострова. Саме сюди приїжджають за хвилюючими і незабутніми враженнями, саме тут панує неповторна і таємнича атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії. Дивовижний, таємничий, багатокультурний - все це він, великий і стародавній Белград
Вільний час у місті.
Нічний переїзд в Україну. 
Прогулянка на кораблику у Белграді 

12 день, понеділок (30.08.2021).
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 12.00).
 

Знижки для дітей

60 %

Для дитини віком до 3 років, у номері з 2-ма дорослими без надання їй окремого ліжка

20 %

Для дитини віком до 6  років, у номері з 2-ма дорослими дорослими без надання їй окремого ліжка

Додатково

Проживання 7 ночей в готелі зі сніданками, без проїзду – 269 € +курортний збір 1,3€/особа/ день – обов’язковий платіж

Місця з 5 по 12 можна забронювати за додаткову плату – 15 €

Вартість проїзду (без проживання)  Україна –Чорногорія – Україна -150 € + 50€ (2 ночі в транзитному готелі)

Доплата за одномісне розміщення (Single) – 50%

Доплата за додаткове місце в автобусі – 150 €

Важливо

Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

 Мінімальна кількість туристів на факультативи – 20 осіб

Діти до 10 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

За вашим бажанням ми можемо організувати трансфер з місця Вашого проживання за мінімальну ціну. Вартість залежить від кількості бажаючих та місця відправлення. Просимо уточнювати у менеджера за 14-7 днів до туру.


У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

- супровід керівника групи;

-проживання в готелі у готелі ****

-сніданки згідно програми;

 


У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

- медичне страхування (програма Light – 200  грн, Standart – 300 грн, деталі тут>>>, за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)

-харчування, не передбачене готелями;

- курортний збір 1,3€/особа/ день – обов’язковий платіж

- Депозит на факультативні екскурсії  - 35 € - обов’язкова плата. ! Депозит НЕ можна використовувати на вхідні квитки чи прогулянки на кораблику!!!

--проїзд громадським транспортом;

-факультативні екскурсії.

- швидкий тест на ковід при поверненні -13€

-гарантія від невиїзду - 15€ (Якщо Ви переживаєте сприводу позитивного результату ПЛР тесту рекомендуємо замовити гарантію від невиїзду. При замовленні цієї послуги ми гарантуємо повернення  100% від вартості туру при позитивному результаті на СOVID-19 туристу, котрий захворів і перенесення оплачених коштів для інших осіб з якими ви подорожуєте на аналогічний тур до кінця поточного року. Замовити послугу можна тілки при бронюванні туру). 


Рекомендуємо взяти з собою:

-каримат (туристичний килимок);

-купальник/плавки, рушник, в’єтнамки;

-панаму чи капелюх для захисту від сонця.