Тур в Хорватію на вікенд

Чарівний вікенд в Хорватії  !
(ТУРИСТИчНА ПРОГРАМА)

7 - 11 квітня 2021

Вартість туру 99 € + 200 грн

Крапінське Топліце (термали) , Загреб ( 1 день, 1 ніч) – 
Цриквениця, Плітвіцькі озера* ( 2 дні, 1 ніч) 


Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Тернопіль (12.00), Зборів (12.30);
Львівська обл.: Золочів (13.00), Львів (14.30), Стрий (15.30);
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (13.30), Калуш (14.00), Долина (14.30);
Закарпатська обл.: Свалява (18.00), Мукачево (19.00), Ужгород (19.30), Чоп (20.00);
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.
 
ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, середа (07.04.2021) Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Хорватії. 
 
2 день, четвер (08.04.2021) КРАПІНСЬКЕ ТОПЛІЦЕ, ЗАГРЕБ
Ранкове прибуття у Крапінське Топліце.
Крапінське Топліце - курорт з радоновими термальними джерелами (+39 .. +41 ° С) і грязями, мінеральними джерелами з солями кальцію і магнію. Розташований в лісовій зоні на висоті 160 м на рівнем моря, в 45 км на північний схід від Загреба.
2015 року тут відкрили новий аквапарк Aquae Vivae, який займає площу понад 18 000 м², він включає 5 критих басейнів та 1 відкритий басейн з численними водними атракціонами, а також оздоровчий центр із саунами та рестораном ( вхідний квиток 10 € або 70 кун на 3 год).
Аквапарк Aquae Vivae

Короткий переїзд в Загреб.
Загреб - місто легенд та історій, музеїв і ділових традицій, науки і мистецтва, місто з 900-літньою історією. Раніше на місці Загреба було два міста, схожих один на одного наче брати-близнюки: Каптол і Градц. Із них і виросло сучасне місто, яке при швидкому темпі сучасного життя зумів зберегти свою душу і неповторність.
Рекомендуємо після купання в термалах  відвідати Дегустацію національних страв та домашніх вин в справжній хорватській таверні ( 20 € ).
Поселення в готель. Ночівля в готелі.
Загреб - столиця Хорватія

 
3 день, п'ятниця (09.04.2021) ЗАГРЕБ, ЦРИКВЕНИЦЯ, ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА*
Сніданок в ресторані готелю. Виселення.
* Рекомендуємо Оглядова екскурсія містом Загреб (10 €). Наша екскурсія почнеться з історичного центру міста, який затишно розташувався між двома пагорбами. Ми прогуляємося по центральній площі Йосипа Елачича, пройдемося до площі Героїв Хорватії і обов'язково познайомимося з символом Загреба Кафедральним собором .
Переїзд в Цриквеницю. Вільний час.
У Цриквеніці є Акваріум, в якому мешкають понад 150 видів риб і різних мешканців морських глибин. Вартість входу для дорослого - 40 кун, для дитини - 30 кун (11-18 років) і 25 кун (3-10 років).
*Рекомендуємо поїздку до національного парку «Плітвіцькі озера» (трансфер 20€ + вх. квиток 10€ / трансфер 15 € + вх. квиток 5 €)
Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар'єри травертину і таким чином з'явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфоз були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу понад 29 000 гектарів (29482 га). Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер.
Також, на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів.
Повернення в Цриквению. Поселення в готель. Ночівля в готелі.
Водоспади Плітвіцьких озер
 
4 день, субота (10.04.2021) ЦРИКВЕНИЦЯ, 8 БЕРЕЗНЯ
Сніданок в ресторані готелю.
Вільний день.
*Рекомендуємо незабутню прогулянку на кораблику ( 100 кун чи 13 €). Ця панорамна прогулянка на кораблі з неповторним видом на берегову лінію Опатійської Рів'єри. Під звуки ледь чутних спокійних мелодій , за бокалом чудового вина хтось буде робити доленосні зізнання , хтось слухати шепіт ласкавого моря , а хтось у колі друзів - просто насолоджуватися життям. Організація обіду за додаткову плату в навколишньому ресторані чи приморській таверні.
* Рекомендуємо святкову вечерю в честь Міжнародного Жіночого дня ( 15€) .
Виїзд з Цриквениці і переїзд в Україну.
Цриквениця

 
5 день, неділя (11.04.2021)
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 15.00).
 
 
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
- супровід керівника групи;
-проживання 2 ночі в готелі *** ;
-сніданки згідно з програмою.
 
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- медичне страхування (програма Light – 200  грн, Standart –300 грн, деталі тут>>>, за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)
-харчування, не передбачене готелями;
-проїзд громадським транспортом;
- обов'язковий депозит на  факультативні екскурсії 25 € ( невикористані кошти не повертаються, не можна використати на вхідні квитки в термали, кораблик);
-факультативні екскурсії.