Palomnytstvo-stratch

Християнські святині Львівщини.
(Паломницька програма)
Паломництво присвячене Торжественному поклонінню
 пречистим Тайнам Тіла і Крови Господа нашого Ісуса Христа
18 червня 2020
Страдч – Крехів – Жовква (1 день)
Вартість: 395 грн*
при бронюванні до 01.06 / після 01.06 - 495 грн

Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Тернопіль (05.00)*, Зборів (05.30)*;
Львівська обл.: Золочів (06.00)*, Львів (07.30)
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
Виїзд зі Львова, переїзд у Страдч.
Довідка: Про Страдч як відпустове місце й нині знає вся Україна. Страдч є однією з найбільших святинь Української греко-католицької церкви, яку за значущістю порівнюють із Зарваницею та Уневом. А також  – однією з найдавніших пам’яток християнства в Україні, адже молитва вперше вознеслася тут до неба ще в далекому ХІ ст.
Папа Пій ХІ своєю грамотою благословив Хресну дорогу на Страдецькій горі. Верховний архієпископ надав їй статус Єрусалимської. Це означає, що проходження нею прирівнюється до проходження Єрусалимського хресного ходу, яким колись ішов сам Христос.
А церква Успіння Пресвятої Богородиці відповідною постановою Святішого Отця наділена повним відпустом на щодень за участь у Службі Божій. Лише кілька церков у світі мають таку ласку і привілей.
Ті, хто прямує на Страдецьку гору, переконані, що завдяки молитвам у цьому місці відбуваються чудесні зцілення, до Бога навертаються їхні родичі та близькі. А також кажуть, що тут відпускають гріхи роду та прокляття.
Страдецький печерний монастир унікальний тим, що зберігся майже без змін ще з часів свого заселення. Це довгий підземний коридор із келіями. Тут же збереглася чи не єдина в Україні затворницька келія з невеличким віконечком, що виходило у святилище, щоб затворник міг приймати Святе Причастя і отримувати свою скромну щоденну поживу. У самому Страдчі і досі з вуст у вуста передається розповідь про те, що чернеча печера є значно глибшою і довгим проходом з’єднує це святе місце з самою Києво-Печерською Лаврою.
Відвідання монастиря, Хресна дорога на Страдецькій горі. Час для приватної молитви.
 
Переїзд у Крехів.
Відвідання монастиря Отців Василіан. Божественна літургія.
Монастир, за народними переказами, заснували двоє мандрівних монахів - Йоіл та Сильвестр наприкінці ХVI ст.
Крехівська обитель віддавна була паломницьким центром. Ще в ХVІІ - ХVІІІ ст. тисячі прочан з усіх українських земель, центральної Росії, з-за Дону, з Молдавії і навіть Греції приходили, щоб поклонитися чудотворним образам Божої Матері і Святого Миколая. Ці ікони, і є найбільшими скарбами обителі.
З іншого боку іконостаса є ще один чудотворний образ - Святого Миколая Чудотворця, архієпископа Мирлікійського.
Багато людей відвідують Крехів заради джерела Божої Матері, яке розташоване поблизу монастиря в лісі. За останні роки там була встановлена капличка з фігурою Пречистої Діви Марії. Джерельна вода має властивість не псуватися і, за свідченнями місцевих жителів, в чудесний спосіб оздоровлює.
Похід до джерела та до печерної церкви.
За бажанням можна пообідати на території монастиря.
Переїзд до Жовкви


Довідка: Жовква веде свою історію з 1597 року, коли польський гетьман Станіслав Жолкевський побудував у старовинному селі замок і назвав місце своїм ім'ям.
Жолкевський вирішив будувати «ідеальне місто» під впливом популярних в XVI столітті ідей Томаса Мора і Томазо Кампанелли. Центральний ансамбль склали потужні замкові укріплення і прекрасна архітектура за всіма канонами ренесансу з центральною площею-пляццою і прямими вулицями від неї.
Екскурсія містом. Ми відвідуємо дерев’яну церкву Пресвятої Трійці, подвір’я замку, площу Вічеву, костел Святого Лаврентія, Василіанський і Домініканський монастирі, синагогу.
Тут, на колишній площі Ринковій, можна почастуватися смачною кавою зі здобними тістечками у місцевій цукерні.
Вільний час для того щоб насолодитись цим ідеальним містом.
Повернення додому


У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом по всьому маршруту;
-супровід священика і керівника групи;
-екскурсії по програмі

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-приватні витрати
- харчування (обід в Крехові)

Рекомендуємо взяти з собою:
-Вервицю;
-парасолю/дощовик;
-панаму чи капелюх для захисту від сонця.

Важливо:
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
* Трансфер до Львова здійснюється за додаткову плату.