Вакансії в ІХТІС

Слава Ісусу Христу!

Дорогі наші друзі, священики, партнери, координатори, керівники груп, менеджери, маркетологи, наші клієнти та ті хто випадково потрапив на наш сайт – вітаємо Вас в цьому розділі!
Паломницький центр ІХТІС може кожному з Вас щось запропонувати по даній темі та завжди радий Вашій активній співпраці з нами.

Якщо Ви священик, то ми можемо Вам запропонувати подорожувати з нами як керівник груп, можемо організувати спеціально для ваших парафіян будь-яку програму за хорошими цінами, а також Ви можете бути нашим координатором на своїй парафії. Деталі по телефону.

Якщо Ви вже наш партнер чи координатор, то завжди слідкуйте за нашими новими програмами та пропонуйте оновлену інформацію своїм клієнтам!

Якщо Ви хороший! Та професійний керівник груп, то ми можемо запропонувати Вам бути супроводжуючим наших груп. Якщо ви цікава, активна, відповідальна, комунікабельна та позитивна особистість з організаторськими здібностями та бажанням працювати, то ми навіть готові Вас навчити даній справі. Деталі по телефону.

Якщо Ви талановита людина або професіонал своєї справи і ваш талант чи професія будуть цікаві в нашій діяльності (наприклад Ви професійний співак, коучер в якійсь сфері, психолог або психотерапевт, професійний комік або фотограф, чи просто переконаєте нас, що Ви нам цікаві та потрібні), то за Ваші професійні послуги під час подорожі ми можемо запропонувати Вам спеціальну ціну. Деталі по телефону.

Якщо Ви хороший менеджер (оформлення документів та спілкування з клієнтами або робота з партнерами), то чекаємо Вас на співбесіді у нашому головному офісі (м. Тернопіль, бульвар Шевченка,25). Деталі по телефону.

Якщо Ви хороший маркетолог (соціальні мережі, рекламна поліграфія, створення акцій, проведення семінарів), то чекаємо Вас на співбесіді у нашому головному офісі (м. Тернопіль, бульвар Шевченка,25). Деталі по телефону.

Якщо Ви наш клієнт чи просто гість цього сайту, то ми маємо для Вас хороші пропозиції ТУТ!

Не зволікайте і хорошого усім дня!