Паломництво до Меджугор’є + Чудова Хорватія (3 дні на морі) 20.05 - 29.05.2024

            Паломництво до Меджугор’є + Чудова Хорватія (3 дні на морі)

(ПАЛОМНИЦЬКА ПРОГРАМА)

20 - 29 травня 2024

Ціна туру - 369 € + 300 грн.
 АКЦІЙНА ЦІНА ТУРУ до 15.05.2024 - 329 € + 300 грн.

 Меджугор’є (4 дні, 4 ночей) – Дрвенік (3 дні, 3 ночі) 

(Натиснувши на назву  ви перейдете на сторінку готелю
1-ша лінія, сніданки та вечері 

Виїзди відбуваються з наступних міст:

Тернопільська обл.: Тернопіль (05:30), Зборів (06:00);

Львівська обл.: Золочів (06:30), Львів (08:00), Стрий (09:00);

Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (07:00), Калуш (08:00), Долина (08:30);

Закарпатська обл.: Свалява (11:30), Мукачево (12:30), Ужгород (13:00), Чоп (13:30);

     Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.
 

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, понеділок (20.05.2024) Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження україно-угорського кордону. Переїзд до Меджугор'є.
                                                      

2 день, вівторок (21.05.2024) МЕДЖУГОР’Є. 
Ранкове прибуття у Меджугор’є. Поселення у готель/пансіонат.
Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова - покровитель усіх паломників, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії.
Обід.
Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Вільний час. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17:00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
17:00 – Молитва Вервиці;
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
21:00 – Повернення в готель/пансіонат. 
Ночівля в готелі. 
Молитва на горі об'явлень Подбрдо 

3 день, середа (22.05.2024) МЕДЖУГОР’Є. 
Сніданок.
Свята Літургія українською мовою в східному обряді.
Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві.
*Рекомендуємо поїздку до водоспадів Кравіца (за бажанням, 15€).
Обід.
17:00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
17:00 – Молитва Вервиці
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
21:00 – Повернення в готель/пансіонат. 
Ночівля в готелі.

                                                                    Спільнота Ченаколо 

4 день, четвер (23.05.2024) МЕДЖУГОР’Є. 
Сніданок.
Свята Літургія українською мовою в східному обряді.
Хресна Дорога на горі Кріжевац
Обід.
*Рекомендуємо поїздку в Мостар (за бажанням, 10€).
Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) - заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми.
Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17:00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
17:00 – Молитва Вервиці;
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.

Молитва на горі Кріжевац 

5 день, п'ятниця (24.05.2024) МЕДЖУГОР’Є. ПІСТ НА ХЛІБІ І ВОДІ.
Сніданок.
Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є, розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священників, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. 
Обід. 
Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
Запрошуємо прогулятись одним із найколоритніших міст країни. Мальовниче місто зі знаменитим Старим мостом, яке розкинулось на берегах річки Неретви, вважається одним із найпопулярніших центрів Боснії та Герцеговини.
17:00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса
19.00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
22:00 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах)
Ночівля в готелі.
Замок Ненсі і Патріка 

6 день, субота (25.05.2024) ДРВЕНІК.
Ранкове виселення з готелю. Переїзд у містечко Дрвенік, Хорватія.
Поселення в готель. Відпочинок на морі.
У вечірній час, коли спека трохи спала пропонуємо прогулятись до старого села (тільки для туристів, що відпочивають у Дрвеніку). Побачите старовинні кам’яні будиночки, біля яких місцеві все ще вирощують оливи і виноград, як і сотні років тому. Іти потрібно орієнтовно 40 хвилин. А якщо у вас ще залишаться сили то за годинку ви дістанетесь до неймовірного оглядового майданчика з панорамою на Малий і Великий Дрвенік, побачите  як далеко, за обрієм пропливають кораблі і зустрінете найкрасивіший в своєму житті захід сонця. Зовсім поруч буде і фортеця Дрвеніка.
Рекомендуємо трансфер до Skywalk, що на території природного парку Біоково (35€ + вх. квиток 10€ ).
Skywalk новий піднебесний екстрим оглядовий майданчик . Оглядовий майданчик розташований на горі Біоково, найвищій горі регіону. Гора Біоково є частиною однойменного природного парку Біоково Хорватії, що в 13 км від знаменитого міста-курорту Макарська. Підлоги оглядового майданчика Skywalk прозорі і на висоті 1228 метрів вам гарантований адреналіновий заряд!
Вечеря та ночівля в готелі.

                                                                  Пляж, Дрвенік 

7 день, неділя (26.05.2024) ДРВЕНІК. 
Сніданок. Відпочинок на морі.
*Рекомендуємо морську прогулянку на кораблику до острова Корчула (40€ / 20).
Корчула - це один з найкрасивіших островів Хорватії, з віковими сосновими лісами і буйною середземноморської рослинністю. Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула, але давня історія Корчули куди цікавіша.
За легендою місто було засноване в 11 столітті до нашої ери воїном Антенором, якого після падіння Трої вигнав грецький цар Менелай. Доблесний вояка вирішив не впадати у відчай і перебрався зі своїми близькими на неосвоєний на той час «Чорний острів», де й побудував свій будинок. Сучасна Корчула - це унікальний зразок середньовічного міста, що збереглося. Вузькі вулички, кам'яні бухти, старовинні будинки та незвичайні церкви – всі її пам'ятки ніби поглинають вас у венеціанський період, хорвати називають її «маленьким Дубровником». Корчула також славиться своїми пляжами, тож не забутьте купальник!
Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип».
Після прогулянки по місту Корчула нас чекає обід на борту: свіжоспіймана риба, . салат, домашнє вино, сік та приємна компанія! Після обіду під звуки хорватської музики ми повертаємось назад. По дорозі назад корабель зупиняється і у вас з’явиться можливість нирнути і скупатися у відкритому морі, спробуйте - це незабутні відчуття! Триватість прогулянки – від 9.00 до 17.00.
Вечеря та ночівля в готелі.

                                                                                    Пляж в Макарській 

8 день, понеділок (27.05.2024) ДРВЕНІК.
Сніданок. Відпочинок на морі.
*Рекомендуємо факультативну екскурсію в "Міста королів Спліт + Трогір"(40€/ 30).
Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій. Спліт – місто де старовинні пам’ятники органічно переплітаються з сучасним життям. Центром приваблення туристів є знаменитий палац Діоклетіана – пам’ятка ще Стародавньої Римської імперії. Взнаємо всі секрети старовишшого міста на оглядовій екскурсії.  Також у вас буде час щоб відпочити на знаменитих пляжах Спліта і вибрати улюблений.

                                                  
   Палац Деоклетіана, Спліт 

Переїзд в Трогір. Тогір називають містом-музеєм. Історична частина Трогіра розташована на острові, далеко від материка, і для пляжного відпочинку туристи їдуть на острів Чіово. Палаци, храми, фортеці та стрімке переплетення вузьких вулиць та неймовірна хорватська кухня не залишать Вас байдужими і ви поринете в атмосферу середземноморського містечка.

*Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику (20€ /10).
Якщо ви хочете побачити Адріатичне узбережжя у світлі вечірніх вогнів – вам однозначно сюди. Вечірня прогулянка на кораблику навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя до містечка Градац, під  ритми живої народної хорватської музики. В Градаці сходимо на берег і у вас буде час для прогулянки і знайомства з містом.
В ціну екскурсії входить вечеря з рибою, салатом, вином і соком та неймовірна хорватська вечірка, прямо на кораблі!  Тривалість прогулянки – 3 години.
Вечеря та ночівля в готелі.

                                                                                Вид на  Макарську 

9 день, вівторок (28.05.2024) ДРВЕНІК.
Сніданок. Раннє виселення з готелю до 10:00.
Збір групи, виїзд в Україну.

                                                                       
10 день, середа (29.05.2024) УКРАЇНА.
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 15.00).


 У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
- супровід священика і керівника групи;
- проживання в готелях/пансіонах 3* або 4*;
- сніданки, обіди згідно програми.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- харчування, не передбачене готелями;
35€ (обов'язкова оплата) Депозит на факультативні автобусні та пішохідні екскурсії , дітям до 10 років - 25€.  Діти до 5 років депозит не оплачують; - Депозит НЕ можна використовувати на вхідні квитки чи прогулянки на кораблику Хорватії.;
2€ - обов’язкова плата (благодійний внесок у спільноту Світло Марії, яка сприяє організації зустрічей та свідчень для українських груп в Меджугор‘є, а також забезпечує синхронний переклад вечірньої молитовної програми);
- 1 - плата за користування супутниковим інтернетом в автобусі на весь період туру та за наявності такої послуги в перевізника;
- факультативні екскурсії;
- приватні витрати;
гарантія від невиїзду - 20€ *;
- гарантія від невиїзду без пояснення причини 30.
      - медичне страхування (програма Light, Standart, деталі тут>>>, за бажанням Ви можете оформити страховий поліс самостійно)


                                     Страхування Standart


   Страхування Light

до 64.99 років

450 грн300 грн

від 65 років до 70.99 років

750 грн

від 71 року до 75.99

1150 грнРекомендуємо взяти з собою:
-невеликий FM-радіоприймач з навушниками (це може бути також mp3 плеєр чи мобільний телефон з функцією FM-радіо);
-Біблію;
-Вервицю;
-парасолю/дощовик;
-ліхтарик;
-каримат (туристичний килимок);
-купальник/ плавки, рушник, в'єтнамки;
-панаму чи капелюх для захисту від сонця;
-аквашузи для плавання (взуття для моря);
-зручний одяг та взуття.

Важливо:
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності
Час та день проведення екскурсій можуть змінюватись в залежності  від форс-мажорних обставин або за згодою та бажанням усіх туристів.

*Послуга "Гарантія від невиїзду" дозволяє повернути всі кошти оплаченні за тур при наявності поважної причини, за винятком коштів оплачених за саму послугу. Повернення відбувається у випадку інформування Туроператора про неможливість здійснення поїздки не пізніше ніж за 24 години до початку туру.
У разі, якщо турист скористався послугою "Гарантія від невиїзду", проте відмовився від подорожі пізніше ніж за 24 години до початку туру, вартість оплачених послуг поверненню не підлягає.
Перелік поважних причин для повернення коштів:
-гостра стадія захворювання, що потребує госпіталізації;
-захворювання на Covid-19;
-смерть близьких родичів (батьки, діти, сестра, брат);
-серйозні травми, які потребують госпіталізації, переломи кінцівок.
Для підтвердження причини ануляції турунеобхідно надати лікарняний лист / довідку з лікарні, з підтвердженням стаціонарного лікування / довідку про захворювання на Covid-19 від сімейного лікаря / свідоцтво про смерть близьких родичів.