ХОРВАТІЯ 2022

Відпочинок на Адріатичному морі в Хорватії (7 днів / 7 ночей)

«Чудова Хорватія»
 (ТУРИСТИЧНА ПРОГРАМА)
  -  Дворазове харчування
 -  Перша лінія

Макарська рів’єра – Спліт* – Дубровнік* – Плітвіцькі озера* – Меджугор’є* -
Брела* – о.Хвар* – о. Корчула*


Макарська рів'єра, Дрвенік  готель Adria***,  готель Hani **** , 7 ночей на морі

Макарська рів'єра, Бріст  Viilla Lidus***   7 ночей на морі

Макарська рів'єра, Дрвенік  готель Adria***,  готель Hani **** , 8 ночей на морі

Виїзди відбуваються з наступних міст (за умов воєнного стану час виїзду може змінюватися, про що Вас буде попереджено завчасно):
Тернопільська обл.: Тернопіль (06.00), Зборів (06.30);
Львівська обл.: Золочів (07.00), Львів (08.30), Стрий (09.30);
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (07.30), Калуш (08.00), Долина (08.30);
Закарпатська обл.: Свалява (12.00), Мукачево (13.00), Ужгород (13.45), Чоп (14.30);

Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.


ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, п’ятниця Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Хорватії.
*За умови швидкого проходження кордону та за наявності часу запрошуємо на  незабутню вечірню екскурсію на кораблику по Дунаю "Вогні нічного Будапешту" (вартість 25€) з безлімітом  шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! 
Ланцюговий міст у Будапешті 
 
2 день, субота МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА
Прибуття зранку в Хорватію у Макарську Рів’єру. Поселення в готель (о 12.00). Відпочинок на морі.
Пляж, Дрвенік

У вечірній час, коли спека трохи спала пропонуємо прогулятись до старого села (тільки для туристів, що відпочивають у Дрвеніку). Побачите старовинні кам’яні будиночки, біля яких місцеві все ще вирощують оливи і виноград, як і сотні років тому. Іти потрібно орієнтовно 40 хвилин. А якщо у вас ще залишаться сили то за годинку ви дістанетесь до неймовірного оглядового майданчика з панорамою на Малий і Великий Дрвенік, побачите  як далеко, за обрієм пропливають кораблі і зустрінете найкрасивіший в своєму житті захід сонця. Зовсім поруч буде і фортеця Дрвеніка.
Вечеря та ночівля в готелі.
Панорама Дрвеніка
 
3 день, неділя СПЛІТ, ТРОГІР, СТОН, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. За бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії. У вільний час рекомендуємо:
Ескурсія «Міста королів Спліт + Трогір»  (30 €).
Виїзд з готелю, переїзд у місто Спліт. Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій. Спліт – місто де старовинні пам’ятники органічно переплітаються з сучасним життям. Центром приваблення туристів є знаменитий палац Діоклетіана – пам’ятка ще Стародавньої Римської імперії. Взнаємо всі серкети старовишшого міста на оглядовій екскурсії.  Також у вас буде час щоб відпочити на знаменитих пляжах Спліта і вибрати улюблений.
Палац Деоклетіана, Спліт

Переїзд в Трогір. Тогір називають містом-музеєм. Історична частина Трогіра розташована на острові, далеко від материка, і для пляжного відпочинку туристи їдуть на острів Чіово. Палаци, храми, фортеці та стрімке переплетення вузьких вулиць та неймовірна хорватська кухня не залишать Вас байдужими і ви поринете в атмосферу середземноморського містечка.
Трогір

Екскурсія «Велика Китайська Стіна» в бухту Малого Стона (18€/12€).
У місті Стон є фортеця, яку ще називають «Європейською китайською стіною».Між містами Стон і Малий Стон простягається комплекс укріплень - стін і будівель - побудованих у 14 столітті для захисту від турецьких нападів. За часів Дубровницької республіки стіни були відремонтовані та добудовані, їх загальна довжина становила 5,5 км. Стіни фортеці Стон включають 40 веж і 7 фортець. 6-кілометрова кам’яна смуга оточує Великий і Малий Стон, піднімаючись і спускаючись з вершин місцевих гір. Його «розбавляють» 41 оборонна вежа та невеликі фортеці з бастіонами.
Для туристів відкриаі стіна навколо Стона (близько 20 хвилин) і перехід від Великого до Малого Стону (40 хвилин).Вхід на мури оплачується додатково (10€)
Замок Стон 

Прогулянка на кораблику з дегустацією устриць «Мрія Гурмана (25€)»
Місто Малий Стон знамените своїми устрицями. Ще з берега ви побачите кольорові буйки посеред невеликої лагуни - це і є устрична ферма. На ній круглий рік зріє знаменита їжа мільйонерів - устриці. У бухті Малого Стону вирощуються знамениті Стонскі, найдорожчий сорт молюсків. Ферма влаштована досить просто: ряди буйків, до кожного з яких прив'язані мотузки, на які наліплені цілі грона устриць. Цікаво, що устриці самі по собі тут не заводяться. Їх вирощують на заводах. Нас чекає прогулянка на кораблику, а після неї дегустація - тут вам запропонують живих устриць з різними соусами і келихом білого вина .
Вирощування устриць

Рекомендуємо вечірню поїздку в  в місто Макарська (11 €).
Макарська -  головне місто "Макарської рів'єри", вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі,  це те чудове місце, де море дуже чисте, клімат м'який, вітер теплий і лагідний, а вечірні вогні закохають Вас в Макарську назавжи. Час в місті – 3 години.
Вільний час для прогулянки містом, відпочинку на одному з найкращих пляжів регіону та шопінгу. Якщо ви вирішили продовжити вечір в одному з нічних клубів Макарської – сміливо залишайтесь, таксі в готель коштуватиме приблизно 30€.
Вечеря, та ночівля в готелі.
Захід сонця у Макарській
 
4 день, понеділок. ПЕЛЕШАЦ ТА О. ХВАР, Skywalk, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. За бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
Морська прогулянка на кораблику на півострів Пелешац + острів Хвар (23 € /12 €)
Довідка: Пельєшац - півострів незвичайної витягнутої форми в Південній Далмації, з'єднаний з узбережжям 1,5-кілометровим перешийком. Його захоплюючі ландшафти, мальовничі пляжі і затоки, лісисті пагорби і долини вражають тих, хто приїжджає на Пельєшац. Він здавна славиться виноробством, вирощуванням оливок, розведенням устриць і виробництвом солі. Після відпочинку на Пелешаці нас чекає обід на борту під крики чайок: свіжоспіймана риба, салат, домашнє вино, сік та приємна компанія! Після обіду під звуки хорватської музики ми перепливаємо до острова Хвар у містечко Сучурай. Вільний час для прогуляки і повертаємось назад. По дорозі назад корабель зупиняється і у вас з’явиться можливість нирнути і скупатися у відкритому морі, спробуйте - це незабутні відчуття! Триватість прогулянки – від 9.00 до 16.00.
Наші туристи перед посадкою на кораблик

Трансфер до Skywalk, що на території природного парку Біоково (28€ + вх квиток 8.5€).
Skywalk новий піднебесний екстрим оглядовий майданчик . Оглядовий майданчик розташований на горі Біоково, найвищій горі регіону. Гора Біоково є частиною однойменного природного парку Біоково Хорватії, що в 13 км від знаменитого міста-курорту Макарська. Підлоги оглядового майданчика Skywalk прозорі і на висоті 1228 метрів вам гарантований адреналіновий заряд!
Вечеря та ночівля в готелі.
Найпопулярніша екскурсія 2021 - Skywalk

Вечірня прогулянка на кораблику (14 € / 7 €).
Якщо ви хочете побачити Адріатичне узбережжя у світлі вечірніх вогнів – вам однозначно сюди. Вечірня прогулянка на кораблику навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя до містечка Градац, під  ритми живої народної хорватської музики. В Градаці сходимо на берег і у вас буде час для прогулянки і знайомства з містом.
В ціну екскурсії входить вечеря з рибою, салатом, вином і соком та неймовірна хорватська вечірка, прямо на кораблі!  Тривалість прогулянки – 3 години.
Вечеря та ночівля в готелі.
Вечірка на кораблі
 
5 день, вівторок. ДУБРОВНИК*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. За бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
Дубровник у світлі вогнів (37€ / 27€- трансфер з екскурсією,  27€/20€ - тільки трансфер).
Довідка: Місцеві жартують: хто бачив Дубровник, бачив і всю Хорватію. У цьому блискучому місті зосереджено найкраще з того, чим пишається балканська країна: розкішна архітектура, запаморочливі пейзажі, доглянуті пляжі, затишні ресторани. Історія Дубровника почалася в VII столітті, а в Середньовіччі він не поступався Венеції . У 15-16 століттях місто стало багатим центром науки і мистецтва з палацами, площами і соборами дивовижної краси. Вся ця пишність збереглася до наших днів: прогулянки місцевими пам’ятками не залишають байдужими.
Сьогодні Дубровник є головним курортом на Адріатичному морі, включеним ЮНЕСКО до списку найкращих європейських пам’яток епохи Відродження. І навіть купаючись у найчистіших водах, загоряючи на галькових пляжах і дивлячись на червоноцегляні дахи, обрамлені неприступними фортечними стінами, неминуче ловиш себе на думці: сюди треба повертатися.
Дубровник також відомий своїми пляжами. Запрошуємо провести декілька годин на прекрасному пляжі Banja – з видом на Старе місто і спробувати смачні коктейлі на пляжі, а в 19.00 тут відкривається нічний клуб на пляжі і розпочинаються запальні танці.

Дубровник

Пропонуємо самостійно піднятись на мури Дубровника (вхідний квиток 200 кун).
Близьке знайомство з містом, варто почати зі стін курорту Дубровник. Вони унікальні, адже є найкраще збереженими оборонними мурами в Європі. Висота мурів близько 25 метрів, товщина понад 2 метри, а в деяких місцях вона досягає 6 метрів! Уявляєте цю міць? Причому міські стіни Дубровника – це не просто нагромадження каменів, а безперервний, надійно побудований ланцюг з веж, бастіонів, цитаделей і казематів. Все це майстерно поєднано в єдину оборонну систему, яка не позбавлена шарму та краси. Мури, як вишукана оправа обнімають місто, додаючи його композиції завершеності. Крім того, широкі мури – чудове місце для неспішної прогулянки та прекрасний оглядовий майданчик. Місцеві краєвиди однозначно того варті. Шанувальники «Гри престолів» точно впізнають парочку особливо пам’ятних пейзажів.
Дубровник

Вечірня екскурсія «Валар Моргуліс, Хорватія», або слідами гри престолів(9€). Якщо ви ніяк не можете оговтатися після закінчення улюбленого серіалу, спробуйте додати трохи «Гри престолів» до свого літа. Для цього не потрібно скуповувати все вино в найближчих магазинах, носити чорні волохаті шати чи заводити величезного сірого пса на кшталт лютововка. Адже можна просто відвідати місця, де знімався серіал, тим більше, що значна частина дивовижних локацій знаходиться в Дубровнику, або як вірніше буде сказати Королівській гавані: ми побачимо Сходи єзуїтів якими йшла оголена королева Серсея, мури, де відбувалась битва при Чорноводній, Червоний замок та дім Безсмертних. До речі якщо поїдете в Спліт то побачите Мієрин.
Пропонуємо самостійно прокататись на фунікулері (вх. кв.).
Місцевий фунікулер, що доставляє туристів на оглядовий майданчик піку Срдж, є своєрідною родзинкою Дубровника, місцевою пам'яткою. Ця канатна дорога є унікальною – вона єдина на всьому Адріатичному узбережжі. Види, що відкриваються мандрівникам з її кабінок, здатні захопити і зачарувати навіть найсуворішого скептика. Фунікулер з'єднує Старе місто та оглядовий майданчик на горі. Її конструкція є дві помаранчеві кабіни, розраховані на 30 осіб кожна. На її нижню станцію можна потрапити від північних мурів Старого міста. Кінцева точка – верхня станція – розташована приблизно за 405 метрів над рівнем моря. Цієї висоти відкривається прекрасна панорама Старого Дубровника. Підйом на гору не займе багато часу - всього якихось 3-4 хвилини ж і ви на місці! Якщо за час підйому ви встигли зголодніти, це не біда: на оглядовому майданчику є невеликий затишний ресторанчик, де можна добре перекусити та випити чашку чудової кави. Рекомендуємо вирушати на цю екскурсію не раніше 4-5 вечора, тому що опівдні робити підйом досить важко через спеку.
Виїзд з Дубровника орієнтовно о 22.00
Фуніклер в Дубровнику 

Вечеря та ночівля в готелі.
 
6 день, середа. ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА*,КРКА, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. За бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Національний парк «Плітвіцькі озера» (трансфер 45€ + / трансфер 30 € + вх. квиток) Ціни на вхідні квитки можна дізнатись ТУТ>>>
Плітвіцькі озера 

Плітвіцькі озера можна сміливо назвати хорватським чудом світу!. Вони належать до найгарніших місць не лише Хорватії, а й усієї Європи. Незаймана, велична природа парку викликає щире захоплення мільйонів туристів. Гористу місцевість прикрашають озера з чистою водою, що нагадують розкидані аквамарини, з'єднані водоспадами, протоками і обрамлені лісом. Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар'єри травертину і таким чином з'явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфозам були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер.
Цікаво: з появою озер пов’язана легенда про Чорну Королеву. За її словами, одного разу місцеві жителі, які постраждали від небувалої посухи, молилися до неба навіть про краплю води. А потім спустилася Чорна Королева, несучи з собою свиту дощів, гроз і вітрів. В результаті їх бурхливої діяльності з’явилися гігантські чаші, наповнені водою. Пізніше їх назвали Плітвицькими озерами.
Зараз на Плітвицьких озерах панує благословенна тиша, яку порушує лише дзижчання комах, спів птахів, шум текучої води та крики туристів. По відкритій місцевості курсують електропоїзди, що робить краси Плітвицьких озер доступними навіть для найстаріших та людей з обмеженими фізичними можливостями. А по озерах захоплені туристи катаються на таких же екологічно чистих і тихих електричних човнах. Кораблик уже входить у вартість вхідних квитків.
Екосистему парку можна назвати справді унікальною, єдиною в своєму роді. Згідно з дослідженнями, вона утворилася приблизно 12-14 тисячоліть тому і завдяки трепетливому ставленню хорватів до цієї пам’ятки – є майже не зміненою.

Національний парк Крка (25€+16€ вхідний квиток / 20€+12€ вхідний квиток ) Ціни на вхідні квитки можна дізнатись ТУТ>>>
Національний парк Крка Хорватії можна назвати «маленькими Плітвіцькими». Він вважається одним з райських куточків природи. Національний парк Крка – це сім фантастичних каскадів водоспадів, два старовинні монастирі, дивовижні мальовничі краєвиди та відчуття єдності з природою, яке неможливо описати словами. Розташована в північній Далмації, неподалік від Шибеника, Крка вважається найкращим місцем для пізнавальної екскурсії, яка завершиться освіжаючим купанням у прозорих водах однойменної річки.
Цей національний парк унікальний, його екосистема вважається однією з найбагатших і найкрасивіших у всій Хорватії. Різноманітний світ природи, незвичайні карстові ландшафти, повноводна річка, що несе свої води через вапнякові скелі, водоспади - лише частина багатства цього парку.
Як і знамениті Плітвицькі озера, національний парк Крка проклав для своїх відвідувачів зручні дерев’яні доріжки та містки, завдяки яким можна вільно пересуватися парком і не нашкодити тендітній природі. Але що особливо приємно: у Крці туристи можуть купатися, на річці для цього є спеціально відведені місця.
Вечеря та ночівля в готелі.
 
7 день, четвер. О. КОРЧУЛА*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. За бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
Морська прогулянка на кораблику до острова Корчула (35 € /18€).
Довідка: Корчула - це один з найкрасивіших островів Хорватії, з віковими сосновими лісами і буйною середземноморської рослинністю. Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула, але давня історія Корчули куди цікавіша.
За легендою місто було засноване в 11 столітті до нашої ери воїном Антенором, якого після падіння Трої вигнав грецький цар Менелай. Доблесний вояка вирішив не впадати у відчай і перебрався зі своїми близькими на неосвоєний на той час «Чорний острів», де й побудував свій будинок. Сучасна Корчула - це унікальний зразок середньовічного міста, що збереглося. Вузькі вулички, кам'яні бухти, старовинні будинки та незвичайні церкви – всі її пам'ятки ніби поглинають вас у венеціанський період, хорвати називають її «маленьким Дубровником». Корчула також славиться своїми пляжами, тож не забутьте купальник!
Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип».
Після прогулянки по місту Корчула нас чекає обід на борту: свіжоспіймана риба, . салат, домашнє вино, сік та приємна компанія! Після обіду під звуки хорватської музики ми повертаємось назад. По дорозі назад корабель зупиняється і у вас з’явиться можливість нирнути і скупатися у відкритому морі, спробуйте - це незабутні відчуття! Триватість прогулянки – від 9.00 до 17.00.
острів Корчула

Трансфер до найкрасивішого містечка Хорватії – Брели (11 €). 
Дивовижна краса природи, яка залишилася недоторканою незважаючи на розвинену інфраструктуру і багате туристичне пропозицію-це як раз те, чим Брела відома і чим вона вирізняється серед інших курортів. Знаменитий пляж а Брелі "Punta Rata" американський журнал Forbes включив в десятку найкрасивіших пляжів світу, де він займає високе 6 місце, і 1 в Європі (найкрасивіший пляж в Європі)!, пляж  захоплює відпочиваючих кристально чистим морем і прохолодою під столітніми соснами. Про чистоту моря на цьому пляжі свідчить Блакитний прапор, національний сертифікат за найвищу ступінь екологічної чистоти.
Punta Rata 

Прогулянка  на кораблику «Смак Неретви» в долину річки Неретва (35€ /30€ ).
Неретва починається під гірськими масивами на висоті 1095 м над рівнем моря. Здебільшого це гірська річка, і лише в нижній течії переходить на рівнину. Неретва впадає в Адріатичне море, утворюючи розгалужену дельту.
Річка славиться смарагдовим кольором води. Вона єдина з герцеговинських річок змогла перемогти підступний карст, який безслідно поглинає цілі річки. Повністю під землю Неретва ніде не тече, лише місцями трохи втрачає силу, коли карст випиває частину води.
Виходячи з гір, Неретва описує спіраль, змінюючи напрямок від початкового північного заходу на південний схід. Каньйон Неретви глибиною до одного кілометра є одним з найкрасивіших місць.
Під час прогулянки на кораблику ми пропливемо долиною Неретви, на берегах якої ростуть мандаринові сади в супроводі місцевих музикантів.  Ми вийдемо на берег біля місцевої національної таверни, де нам запропонують ракію, або смачну хорватську наливку, ми смачно пообідаємо (входить у вартість) та під час запальних танців оберемо короля та королеву вечора.

Вечеря та ночівля в готелі.
 
8 день, п’ятниця. МЕДЖУГОР’Є, Кравіца, Мостар, Благай, о. Хвар та о.Брач, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. За бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо поїздку до Меджугор'є та водоспаду Кравіца в Боснії і Герцеговині (24€ / 13€+ вх.кв.)
Наша екскурсія починається з водоспаду Кравіца (вхідний квиток 10€, діти до 11 років безкоштовно) – перлини Боснії та Герцеговини.  Кравіца - це не просто один водоспад, це комплекс водоспадів, які утворили природний амфітеатр. Тут відкриваються просто неймовірні краєвиди, які варто побачити кожному. На водспаді можна скупатись, поплавати на байдарках чи човнах і зробити красивезні фото, чи просто зробити пікнік на березі, милуючись його красою. Відпочили на водоспаді і вирушаємо до Меджугор'є.
Довідка: Меджугор’є –маленьке містечко, неподалік від Мостару, в якому більшість мешканців - хорватці. Це місце відоме тим, що на початку 80-х років тут явилась Богородиця і тепер Меджугор’є є однією з найвідоміших святинь у світі. Саме тут, в 1981 році дітям явилась Діва Марія, розмовляла з ними і передала послання для всього світу. Богородиця і дальше являється візіонерам, які колись побачили її вперше, комусь кожного дня, комусь щомісяця, а комусь щороку.
Меджугор’є – це істинно райський куточок на Землі, де зціляються людські душі. Ми відвідаємо головну церкву Якова, послухаємо розповідь по Меджугор’є, піднімемось на гору об’явлень та помолимось біля статуї Богородиці. А ввечері нас чекає вечірня служба та молитві вервиці в місцевій церкві.
«Дорогі діти! Ви всі для мене дуже дорогі. Без вас Бог не може здійснити свій план на землі…», - сказала Богородиця в одному зі своїх послань.
Виїзд з Меджугор’є о 20.00.


*Рекомендуємо поїздку в Мостар та Благай в Боснії і Герцеговині (22€/12€+вх.кв.)
Розділене рікою і війною на східну та західну частини – мусульманську боснійську й католицьку хорватську – місто Мостар сьогодні об’єднує всіх мешканців любов’ю до свого міста і до кави, яку тут п’ють зранку, ввечері і ще кілька разів на день. Місто відоме насамперед своїм знаменитим мостом. Старий міст був побудований за образом Сулеймана Пишного турецьким майстром Гайрудіном під час турецького панування, в 1565 році. А саме місто назвали на честь цієї споруди, а точніше на честь охоронців, які його охороняли. Їх називали «мостарі». Під час боснійської війни, в листопаді 1993 року, він, як і все місто був практично зруйнований, але місцеві жителі зібрали його «по камінчиках».
На південь від Мостару розташоване атмосферне містечко Благай. Благай — невелике і непомітне місто поблизу Мостара, яке сховалося серед скель .. Тут є турецькі лазні, мечеті, ісламська школа, чотири кам’яні мости і монастир. Водночас тут також можна побачити середньовічний замок, Імператорську мечеть та міст, який разом з мечеттю датується XVI століттям.
З 1466 року Благай перебував під контролем турків, і це дуже вплинуло на архітектуру міста. Візитною карткою цього місця є монастир дервішів, який вони побудували ще в 1520 році.
Місто неймовірно атмосферне та яскраве, повітря сповнене свіжості гірської річки, співу птахів та аромату турецької кави.
Мостар

*Рекомендуємо прогулянку на кораблику на острів Хвар та острів Брач (45 € )
Екскурсія починається о 9.00, на борту кораблика пропонують туристам велкам дрінк. Під звуки хорватської музики і співи чайок ми перепливаємо до острова Хвар, насолоджуючись по дорозі красою Адріатичного узбережжя.  Кораблик припливає у містечко Вброска. Вільний час на прогулянку одним з найкрасивіших хорватських містечок.
Довідка: Врбоска - венеціанська краса, ув’язнена в аромат минулого.
У глибокій бухті, яка звужується, перетворюючись у вузький морський канал, лежить загадковий селище Врбоска, найменше містечко острова Хвар.С давніх часів прозване "лісистою бухтою", Врбоска чарує відвідувачів химерними мостами, що з'єднують береги, які всіяні кам'яними будиночками. Невеликий острівець, розташований посеред бухти - прекрасний оазис цієї "Малої Венеції".
Романтичне містечко Врбоска захоплює відвідувачів  ароматом лаванди і багатою історичною спадщиною міста. Лабіринт середземноморських вулиць приховує фортецю-церкву Св. Марії ,  Парафіяльну церкву Св. Лаврентія, яка зберігає безцінну колекцію італійських майстрів епохи Відродження. Одну з найстаріших церков Хвару також можна знайти в "Малій Венеції" - церква Св. Петра, яка стоїть тут уже з дванадцятого століття.
Наш кораблик відправляється з острова Хвар і перепливає до острова Брач. Дорогою – обід (риба чи куряче філе на грилі, салат хліб, вино чи вода). Припливаємо до одного з найкращих пляжів Хорватії – «Золотий ріг» у містечку Бол. Маємо вільний час на купання та відпочинок
Довідка: Саме він прикрашає обкладинки світових туристичних журналів, будучи символом прибережній Хорватії...
Золотий Ріг розташовується на сході хорватського острова Брач. Острів став третім у списку найбільших островів Адріатики і знаходиться у відомому туристичному місті Бол,.
Цей чудовий пляж не може не зачаровувати своєю красою. Погрівшись на спекотному пляжі і скупавшись у кришталево чистому морі, таку бажану прохолоду можна знайти в сосновому лісі, який є родзинкою на цьому райсьому куточку. Напрямки вітрів іноді змінюють обриси острова.
Створюється враження, що Золотий Ріг створений зі справжнього рідкого золота. Цей пляж - це, безумовно, улюблене місце відпочинку хорватів. Їх вибір цілком зрозумілий, адже крім запаморочливих пейзажів туристам пропонується величезна кількість варіантів активного відпочинку: прогулянки на човнах, верхова їзда, стрибки з парашутом і багато іншого.
Повернення о 18.00. 
Вечеря в готелі, ночівля.

 9 день, субота. МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА
Сніданок в готелі. Виселення з готелю до 10.00.
Відправлення з Хорватії 0 10.00.

10 день, неділя.
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 12.00).

* Дні проведення екскурсій можуть змінюватись.

Знижки для дітей

Adria hotel, Hani hotel, villa Lidus

30 %

Для дітей віком 3-6 років, у номері з 2-ма дорослими без надання їм окремого ліжка

15 %

Для дітей віком 3-12 років, у номері з 2-ма дорослими на окремому ліжку

5 %

Для дітей віком 3-12 років якщо двоє дітей живе в апартаментах
з двома дорослими, Знижка діє тільки 01.06-30.06 та з 01.09 до 30.09

Додаткові послуги:

-в готелі Adria користування кондиціонером - 7€ за добу з номеру  (за бажанням, просимо замовляти наперед при бронюванні туру);

-номер-студія (з міні кухонним блоком) +35€ за номер (по 31.08)

-апартаменти (двокімнатний номер з міні кухонним блоком) +50 € за номер (тільки з 01.07 по 31.08)

 вид на море - +45€ за номер

-місце з 5-12 -15€

-місце біля себе – 99€

-одномісне проживання (Singe)+40% до вартості туру, /тільки проживання + 50%

-тільки проїзд – 150€ у 2 сторони

Для дітей 0-2,99 років вартість туру становить 150 € у номері з 2-ма дорослими на будь-яку дату без надання їм окремого ліжка

Важливо

Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

- Мінімальна кількість туристів на факультативи – 20 осіб

- Діти до 10 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

-супровід керівника групи;

-проживання у готелі обраної категорії

-сніданки та вечері згідно програми;

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

- медичне страхування, деталі і вартість тут>>>

-300 грн - гривнева складова туру.

-харчування, не передбачене готелями;

-проїзд громадським транспортом;

- Депозит на факультативні автобусні та пішохідні екскурсії  – загалом 35 € (обов'язкова оплата).

- Депозит НЕ можна використовувати на вхідні квитки чи прогулянки на кораблику в Хорватії!!!

* Якщо бажані туристом екскурсії не відбуваються, турпакет не повертається, а пропонуються інші, альтернативні програми.

-факультативні екскурсії

Рекомендуємо взяти з собою:

-каримат (туристичний килимок);

-купальник/плавки, рушник, в’єтнамки;

-панаму чи капелюх для захисту від сонця.