ХОРВАТІЯ 2021

 
Відпочинок на Адріатичному морі в Хорватії (7 днів / 7 ночей)
«Мандариновий рай»
 (ТУРИСТИЧНА ПРОГРАМА)
 
 Макарська рів'єра, Дрвенік

Дати туру

Назва туру

Кількість днів

Вартість

17.09-26.09

Мандариновий рай (Drvenik, Adria***)

10

289

24.09-03.10

Мандариновий рай (Drvenik, Adria***)

10

259

30.09-04.10

Чарівний вікенд в Хорватії

5

99

01.10-10.10

All inclusive по-хорватськи 

10

250

 *  для того щоб відкрити детальну програму - натисніть на назву
 
 
Дрвенік (Макарська рів’єра) (7 днів, 7 ночей)   –  Спліт* – Дубровнік* 
– Плітвіцькі озера*  –  Меджугор’є* –  о.Хвар*  –  о. Корчула*

Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Тернопіль (04.00), Зборів (04.30);
Львівська обл.: Золочів (05.00), Львів (06.30), Стрий (07.30);
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (05.30), Калуш (06.00), Долина (06.30);
Закарпатська обл.: Свалява (10.00), Мукачево (11.00), Ужгород (11.30), Чоп (12.00);
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.


 
 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, п’ятниця Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Хорватії. 
 
2 день, субота (18.09.2021). МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).
Прибуття зранку в Хорватію у Макарську Рів’єру. Поселення в готель (о 12.00). Відпочинок на морі. Вечеря та ночівля в готелі.
*Рекомендуємо вечірню прогулянку на кораблику (13 € / 7 €).
 Вечірня прогулянка на кораблику навколо мальовничих островів Адріатичного узбережжя.  Незабутня прогулянка, яка супроводжується ритмами народної хорватської музики.
В ціну екскурсії входить вечеря з рибою, салатом, вином і соком.
Чекаємо на кораблик


3 день, неділя СПЛІТ*, МАКАРСЬКА*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА
Сніданок в готелі. 
*Рекомендуємо. Ескурсія в місто Спліт (24 €, трансфер 18€ / 16€, трансфер 12€).
Довідка: Спліт можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Він знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Будучи серцем Далмації, розділяє її на дві частини. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій.
*Рекомендуємо екскурсію до містечка Макарська (10€ /7 €)
Місто Макарська розташоване в центральній частині Адріатичного узбережжя Хорватії між містами Спліт і Дубровнік. Макарська, головне місто "Макарської рів'єри", вважається не лише туристичним, а й культурним і економічним центром Хорватії, і одним з найкращих курортів на всьому хорватському узбережжі.
Тиха бухта, в якій розташоване місто, надійно прикрита від моря і вітру двома мисами і гірським масивом Біоково, що досягає максимальної висоти 1762 м. Перший готель у Макарській відкрився в 1914 році, але справжній розквіт Макарскої рів'єри почався в 70-х роках.
Місто поділяється на дві бухти мисом Св. Петра. У західній бухті розташувалася курортна зона, пляжі, готелі та крамниці, уздовж берега проходить пішохідна зона.
Історичний центр Макарської - типовий для Далмації - старе місто з вузькими вимощеними вуличками. Найбільш відомі його визначні пам'ятки - церква Св. Марка і церква Св. Петра, Францисканський монастир, численні палаци в стилі бароко і венеціанський фонтан, створений в 1775 році.
Клімат в Макарській дуже м'який, кількість сонячних днів найбільша в Хорватії, а пляжі вважаються одними з найкращих в Хорватії. З міста Макарська зручно відвідати Спліт (60 км) і Дубровнік (140 км).
Вечеря та ночівля в готелі.
Набережна м. Спліт


4 день, понеділок  ПЕЛЕШАЦ ТА О. ХВАР*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо екскурсію на півострів Пелешац + острів Хвар (20 € /10 €)
Довідка: Пельєшац - півострів незвичайної витягнутої форми в Південній Далмації, з'єднаний з узбережжям 1,5-кілометровим перешийком. Його захоплюючі ландшафти, мальовничі пляжі і затоки, лісисті пагорби і долини вражають тих, хто приїжджає на Пельєшац туристів. Ця малонаселена область Хорватії здавна славиться виноробством, вирощуванням оливок, розведенням устриць і виробництвом солі. В вартість прогулянки входить обід з рибою, салатом, вином та соком.
Вечеря та ночівля в готелі.
о. Хвар

 
5 день, вівторок  ДУБРОВНИК*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо  екскурсію до Дубровника (30 €, трансфер 25€ / 20 €, трансфер 17€).
Довідка: Дубровнік – стародавнне місто Хорватії на узбережжі Адріатики. Його не випадково називають "Перлиною Адріатики". При вигляді фортеці старого міста просто німієш від захвату. Розглядаючи в Дубровнику стародавні камені фортець Хорватії, скріплені розчином на основі яєць, зовсім забуваєш, що ти тут тільки турист. Починає здаватися, що час повернувся назад і ти - чи то венеціанський купець, що приплив сюди зі своїми товарами, чи то хорватський мореплавець, що збирається на світанку покинути рідний порт.
Захід сонця у Дубровніку
 
6 день, середа  ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
*Рекомендуємо поїздку до національного парку «Плітвіцькі озера» (трансфер 45€ + вх. квиток 20€ / трансфер 30 € + вх. квиток 12 €)
Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар'єри травертину і таким чином з'явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфоз були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу понад 29 000 гектарів (29482 га). Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер.
Також, на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів.
* Рекомендуємо Екскурсію до Національного парку Крка (25€+16€ вхідний квиток / 20€+12€ вхідний квиток ).
Національний парк Крка Хорватії вважається одним з дивних райських куточків природи.                        
Парк розкинувся в північно-східній області від Шибеника на узбережжі однойменної річки. Протяжність паркової території становить 72 кілометри. Тут є сім мальовничих водоспадів і кілька красивих озер. Водоспад Манойловач є найбільшим у парку, його висота сягає майже 60 метрів. Срадінскій вир з 17 щаблів висотою більше 45 метрів відрізняється своєю фантастичною красою.
Вечеря та ночівля в готелі.
Адріатичне узбережжя

 
7 день, четвер  О. КОРЧУЛА*, МЕДЖУГОР’Є*,  МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
 Рекомендуємо  екскурсію до острова Корчула (32 € /16€).
Довідка: Хорвати пишаються тим, що великий мандрівник Марко Поло народився в Хорватії на острові Корчула. Це один з найкрасивіших островів Хорватії, з віковими сосновими лісами і буйною середземноморської рослинністю. Піщані пляжі острова розташовані в тихих, спокійних бухтах.
Крім того, саме на Корчулі роблять знамениті хорватські білі вина «Грк» і «Пошип».
Центральну частину міста Корчула утворює старий град, основу якого складає Кафедральний собор Святого Марка.
*Рекомендуємо поїздку до Меджугор'є (17€ /11€ ).
Довідка: Меджугор’є – місце сучасних Об’явлень Богородиці у Боснії та Герцеговині, які тривають ось уже 33 роки (з 25.06.1981р.), істинно райський куточок на Землі, де зціляються людські душі.
«Дорогі діти! Ви всі для мене дуже дорогі. Без вас Бог не може здійснити свій план на землі…», - сказала Богородиця в одному зі своїх послань.
Коротка прогулянка містом з розповіддю про Меджугор’є, огляд святинь, сходження на  гору Подбрдо – місце, де Матір Божа вже багато років з’являється візіонерам, участь у вечірній літургії та молитві на вервиці.
Вечеря та ночівля в готелі.
Меджугор'є

8 день, п’ятниця  Р. НЕРЕТВА*, МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).
Сніданок в готелі. Відпочинок на морі. Приватно за бажанням: відвідування чудових місць даного регіону Далмації, морські, автобусні та пішохідні екскурсії.
* Екскурсія «Мандариновий рай» в долину річки Неретва (35€ /30€ ).
 У вартість  екскурсії входить катання на човні по дельті р. Неретва в супроводі музикантів, дегустація ракії, збір мандаринів, обід в хорватському національному ресторані, дегустація місцевих делікатесів і напоїв.
                                               Пливемо по р. Нерева під хорватську музику

Довідка: Хорватія - відомий постачальник мандаринів. Мандарини з 1960 років вирощуються на півдні, в Далмації, в долині річки Неретва. І з жовтня починають продаватися по всій країні великими партіями за смішною ціною, як картопля в Україні. Крім них, в долині Неретви ростуть і продаються лимони, апельсини, грейпфрути, лайми. Дельта річки, дорога в мальовничих горах, цитрусові сади навколо, прилавки з яскравими мандаринами і апельсинами, джемами, цукатами, соками, лікерами…- все це манить туристів з усього світу в цей регіон Хорватії.
Вечеря та ночівля в готелі.
Обідаємо після збору мандарин
 
9 день, субота МАКАРСЬКА РІВ’ЄРА (ДРВЕНІК).
Сніданок в готелі. Виселення з готелю о 10.00.
Відправлення з Хорватії о 10.00.
 
10 день, неділя
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 12.00).
 

Знижки для дітей

30 %

Для дітей віком 3-12 років, у номері з 2-ма дорослими без надання їм окремого ліжка

15 %

Для дітей віком 3-12 років, у номері з 2-ма дорослими на окремому ліжку

10 %

Для дітей віком 3-12 років якщо двоє дітей живе в апартаментах

з двома дорослими

Для дітей 0-2,99 років вартість туру становить 150 € у номері з 2-ма дорослими на будь-яку дату без надання їм окремого ліжка

Додатково

 

Вартість проїзду( без проживання)  Україна –Хорватія – Україна -115 €

Місця з 5 по 12 можна забронювати за додаткову плату – 15 €

 

Доплата за одномісне розміщення (Single) – 50%

Доплата за додаткове місце в автобусі – 115 €

Важливо

Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

 

 Мінімальна кількість туристів на факультативи – 20 осіб

Діти до 10 років оплачують факультативи по дитячій вартості (вказано через риску після дорослої).

За вашим бажанням ми можемо організувати трансфер з місця Вашого проживання за мінімальну ціну. Вартість залежить від кількості бажаючих та місця відправлення. Просимо уточнювати у менеджера за 14-7 днів до туру.

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

керівника групи;

-проживання в готелі у готелі ***

-сніданки, вечері згідно програми;

 

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

- медичне страхування (програма Light – 200  грн, Standart –300 грн, деталі тут>>>, за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)

-харчування, не передбачене готелями;

-проїзд громадським транспортом;

-користування кондиціонером - 5€ за добу з номеру  (за бажанням, просимо замовляти наперед при бронюванні туру);

-ЕКСКУРСІЯ «Мандариновий Рай»  - 35€ - обов’язкова плата;

-300 грн - гривнева складова туру;

-факультативні екскурсії

-гарантія від невиїзду - 15€ (Якщо Ви переживаєте сприводу позитивного результату ПЛР тесту рекомендуємо замовити гарантію від невиїзду. При замовленні цієї послуги ми гарантуємо повернення  100% від вартості туру при позитивному результаті на СOVID-19 туристу, котрий захворів і перенесення оплачених коштів для інших осіб з якими ви подорожуєте на аналогічний тур до кінця поточного року. Замовити послугу можна тілки при бронюванні туру). 

Рекомендуємо взяти з собою:

-каримат (туристичний килимок);

-купальник/плавки, рушник, в’єтнамки;

-панаму чи капелюх для захисту від сонця.