В Грецію літаком

В Грецію Літаком. Корфу, Метеори, Салоніки + відпочинок на морі
9 - 15 червня 2020 р.
Пієрія – Олімп – джерело св. Параскеви – Метеори – о. Корфу – Салоніки - Пієрія
Вартість туру: €315 + 200 грн. (+авіапереліт)

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, вівторок (09.06.2020). ПІЄРІЯ
Зустріч групи в аеропорту м. Салоніки. Трансфер в курортний регіон Пієрія. Поселення в готель 3*, відпочинок на морі, ночівля.
Захід сонця в Пієрії

2 день, середа (10.06.2020). ПІЄРІЯ, ОЛІМП
Сніданок в ресторані готелю. Відпочинок на морі.
Якщо вам важко всидіти цілий день на одному місці і ви любите активний відпочинок, пропонуємо ранкову факультативну екскурсію на гору Олімп (€15). Священна гора Олімп – символ древньогрецької міфології. Згідно легенд, тут жили боги під покровом могутнього Зевса.  Офіційно гора Олімп відноситься до регіону Фессалія, але слугує єдиним кордоном регіону з грецькою Македонією. Гора об'єднує масив із чотирьох вершин, понад 1700 каньйонів і плато. Тут, на висоті, розташувався древній монастир святого Діонісія. Спокій села святого Пантелеймона чарує середньовічними вуличками. У серці села причаїлася скромна церква святого Пантелеймона - християнського цілителя.
Повернення в готель, відпочинок на морі, ночівля.
По дорозі на вершину Олімпу

3 день, четвер (11.06.2020). ДЖЕРЕЛО СВ ПАРАСКЕВИ, МЕТЕОРИ
Сніданок в ресторані готелю. В цей день наш маршрут пролягає до джерела св. Параскеви П'ятниці, що відоме далеко за межами Греції. В глибокій вузькій печері б'є джерело з цілющою водою, яке утворює невелике підземне озеро. Колись на дні озера люди знайшли чудотворну ікону св. Параскеви, після чого і звели тут печерний храм.
Тисячі паломників щодня приїжджають сюди, щоби вмитися святою водою та попросити заступництва в св. Параскеви. А люди, які мають захворювання зору, знаходять тут зцілення. Відомі випадки, коли зцілювались навіть сліпі. Через це на іконах  св. Параскеву зображають з очима на таці.
Переїзд в центральну частину Греції. Наскельні монастирі Метеори. Метеори, як і Афінський Акрополь входять до списку 20 найвизначніших місць світу. Неординарність Метеор полягає в поєднанні феноменального природного ландшафту з творінням людських рук.
Грандіозні скелі, що височіють на рівній поверхні у Фессалійській долині досягають висоти 400 метрів, що само по собі є дуже рідкісним явищем в природі. Ці дивні, ніби повислі в повітрі скульптури, отримали назву Метеори (від грецького «метеорос» - ті , що висять в повітрі). Метеори відносяться до найбільш відвідуваних місць паломництва для усіх християн і в той час одним з найбільш відвідуваних місць Греції для іноземних туристів.
Переїзд на о. Корфу, поселення в готель 3*, ночівля.
монастирі Метеори

4 день, п’ятниця (12.06.2020). КОРФУ
Сніданок в ресторані готелю. Острів Корфу. Вільний день. Ми матимемо змогу відпочити на одному з кращих пляжів Корфу, насолодитися природою, сонцем та морем. Відпочинок на морі.
Ввечері запрошуємо на Грецький вечір (€30). Чи знаєте Ви як відпочивають греки? Влаштуйте для себе свято, відвідайте справжній грецький вечір! Тут ви зрозумієте і відчуєте, як приймають гостей у Елладі, станете учасниками веселощів. Гурмани по достоїнству оцінять традиційну грецьку кухню з її ласощами і надзвичайно смачним вином. Відмінний настрій, душевна атмосфера грецької гостинності гарантовані.
Пляжі о Корфу

5 день, субота (13.06.2020). КОРФУ
Сніданок в ресторані готелю. острів Корфу, Керкіра. Недільна Літургія в базиліці св. Спірідона (грецькою мовою).
Знайомство з містом починається з базиліки святого Спиридона Тріміфунського – небесного покровителя міста. Храм святителя Спиридона є одним з найбільш визначних пам'ятників Корфу, був побудований в 1589 році. Мощі святого Спиридона відкриті для поклоніння. Вони зберігаються в позолоченій раці і важать, як тіло дорослого чоловіка та чудесним чином не втрачають властивостей живої плоті, мають температуру людського тіла і зберігають м'якість. Святитель Спиридон відгукується на молитви тих, хто зазнає фінансових труднощів, зцілює тілесні і душевні недуги і допомагає при різних залежностях.
Після відвідин храму, ми здійснимо прогулянку по центральній пішохідній вулиці Лістон, старовинних венеціанських вуличках цього міста, а також по Спіанаді – найбільшій площі міста. Сьогодні це центр суспільного життя, місце зустрічі місцевих жителів і гостей, тут проводяться всі свята острова.
А після обіду у нас вільний час – відпочиваємо на морі та насолоджуємось неймовірною красою природи Греції.
Базиліка святого Спиридона Тріміфунського

6 день, неділя (14.06.2020). САЛОНІКИ
Сніданок в ресторані готелю. Переїзд в Салоніки – столицю грецької Македонії, екскурсія містом, відвідини храму святого великомученика Димитрія Солунського, небесного покровителя міста Салоніки. У храмі знаходиться рака з його мощами. Під вівтарем збереглася крипта, в якій був ув'язнений св. Димитрій, і де він прийняв свою мученицьку смерть.
Вільний час. Переїзд в курортний регіон Пієрія. Ночівля в готелі.
Біла Вежа, Салоніки

7 день, понеділок (15.06.2020). 
Сніданок в ресторані готелю. Трансфер в аеропорт м. Салоніки.

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
·         проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
·         проживання в готелях зі сніданками;
·         харчування – сніданки згідно програми;
·         медичне страхування.

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
·         турпакет (екскурсії, стоянки, оплата в'їзду в міста і т.д.) – загалом €35 (обов'язкова оплата);
·         квитки на паром на о. Корфу €11 в одну сторону;
·         факультативні екскурсії та особисті витрати.