Туреччина на море автобусний тур

 
Відпочинок на Егейському морі в Туреччині–
«Казка турецьких берегів»
(ТУРИСТИЧНА ПРОГРАМА)

04-13 вересня 2021

АКЦІЙНА ЦІНА* 299 € + 300 грн.

Стамбул ( 2 дні, 1 ніч) –  Кушадаси ( 4 дні, 5 ночей ) – Созополь ( 1 день, 1 ніч )


Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Зборів (06.00), Тернопіль (07.00), Теребовля (07.30), Чортків (08.00), Бучач (08.00), Заліщики (09.00);
Львівська обл.: Золочів (05.30), Львів (04.30),
Чернівецька обл.: Чернівці (10.00).
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.
 
ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, субота, (04.09.2021)
Виїзд з України. Перетин румунського кордону. Переїзд в Туреччину.

2 день, неділя, (05.09.2021)  СТАМБУЛ
Прибуття в  у Стамбул. Пересування по місту громадським транспортом!  
Оглядова екскурсія. 
Стамбул розташований на берегах Босфорської протоки між Чорним, Егейським та Мармуровим морем. Це унікальне місто, яке об’єднує два континенти та дві цивілізації – Європу та Азію. Стамбул дбайливо зберігає в собі спадщину Римської, Візантійської та Османської імперії. Чотири дні в цьому місті подарують вам незабутні враження від відвідування храму Святої Софії, Блакитної мечеті, палацу Топкапи, холму Едітепе, звідки видно Стамбул з висоти пташиного польоту, церкви св. Ірини, Гранд базару, могили Роксолани, храму св. Георгія – резиденції Вселенського Патріарха та інших пам’ятних місць.
* Рекомендуємо морську прогулянку на кораблику по Босфору (45€ / 40€)
Фешенебельні вілли району Бебек, помпезні палаци османських правителів, розкішні сучасні готелі і ресторани на берегах протоки, голоси муедзинів, які доносяться з мінаретів відомих мечетей Сулейманіє і Ортакей, свіжий морський бриз одного з найбільших міст в історії людства – це лише частина того, що вас очікує.
Дивлячись на Стамбул з корабля, який проносить вас по Босфору, можна побачити те, чого не видно з берега, відчути атмосферу справжнього східного колориту з нотками європейської стриманості і азіатського шуму мегаполісу.
Під час цього круїзу з вечерею по нічному Босфору ви зможете спробувати одні з найбільш вишуканих страв місцевої традиційної кухні.
Пропливаючи по азіатському і європейському узбережжям протоки, ви зможете помилуватися чудовим видом на Стамбул і його визначні пам'ятки, включаючи палац Долмабахче, Чираган-Палас, фортеця Румелі, Босфорську міст і ін.
Це один найнезабутніших способів чудово провести вечір в Стамбулі.
Поселення в готель. Ночівля в готелі. 
Голуба мечель, Стамбул

3 день, понеділок, (06.09.2021)  СТАМБУЛ
Сніданок в готелі.
Запрошуємо Вас на екскурсію "Сулейман і Роксолана - Золотий Вік" (20€/15€).
Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана.
У вільний час рекомендуємо:
 - відвідати Палац Топкапи - 18€ 
Це одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини - Топкапи, який майже вдвічі більший від Ватикану.
Площа палацу Топкапи - 700 тисяч квадратних метрів, що просто потопають у розкоші. Його почали будувати 1475 року. І цілих 400 років він був резиденцією багатьох турецьких султанів. А ще його стіни бачили історію кохання султана Сулеймана та нашої українки Роксолани.
Після того, як на екрани вийшов серіал "Величне століття" відвідувачів у палаці  побільшало у рази. Адже  більшість епізодів знімали саме тут.
Збір групи. Переїзд на курорт Егейського моря – Кушадаси. Поселення в готель. Ночівля в готелі.
Палац Топкапи


4 день, вівторок, (07.09.2021)  КУШАДАСИ, ЕФЕС*
Сніданок в ресторані готелю.
Вільний день на морі.
Запрошуємо Вас на екскурсію "Ефес – таємниці античності" (20€/15€).
Ще у сиву давнину Ефес вважався одним з найгарніших міст Малої Азії. Саме тут знаходився відомий храм Артеміди, що у свій час був зарахований до числа семи «Чудес світу». Також Ефес є одним з найважливіших міст в історії християнської релігії, тому що саме тут провели свої останні роки Свята Богородиця та апостол Іоанн. Під час екскурсії ми зможемо пройтися стародавніми вуличками, побачимо бібліотеку Цельсіуса, одеон, римські лазні, руїни акрополя, акведук, фонтан імператора Адріана, «Будинок кохання», амфітеатр на 24 тисячі глядачів, мечеть Ісабея, фортецю сельджуків, церкву Святого Іоанна та, звісно ж, храм Артеміди.
Також ми зможемо відвідати будинок Діви Марії, де Богородиця після страти Ісуса Христа ховалася з Іоанном Богословом від переслідувань римлян. Це маленький цегляний будиночок на Солов’їній горі з доглянутою територією та дивовижним краєвидом на море. Атмосфера спокою тут панує у самому повітрі, ніби ми торкаємося до чогось справді святого… Варто тільки на хвилинку уявити собі всю велич цього місця, і наша підсвідомість несе нас у події двохтисячолітньої давнини.
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
                                                                                    Ефес
 
5 день, середа, (08.09.2021)  КУШАДАСИ, ПРІЄНА, ДІДІМ ТА МІЛЕТ*
Сніданок в ресторані готелю.
Вільний день на морі.
Запрошуємо Вас на екскурсію "Прієна, Дідім та Мілет" (22€/17€).
У різні епохи вони досягали піків свого розвитку. Прієна свого розквіту досягла під час правління Олександра Македонського, коли в місті був збудований відомий храм Афіни. Мілет свого часу вважався морською імперією, а кількості колоній, що належали йому, міг позаздрити навіть пізній Рим. Крім того, в античному світі місто мало славу наукового центру, саме тут колись працювали Піфагор та Геродот, Фалес та Ісідор. Головною пам’яткою Мілету є театр на 15 тисяч глядачів, побудований приблизно у IV столітті до н.е. Тут відчувається подих історії, особливо коли уявляєш, як на цій самій арені у давнину відбувалися театральні дійства та бої гладіаторів. Дідім з давніх-давен вважався священним місцем, тут знаходився храм Аполлона, близнюк храму Артеміди.
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
Пташиний острів


6 день, четвер, (09.09.2021)  КУШАДАСИ, ПАМУККАЛЕ*
Сніданок в ресторані готелю.
Вільний день на морі.
Рекомендуємо транфер до термальних джерел Памуккале ( 30 € + вхідний квиток).
Термальні джерела Памуккале - неймовірне місце, створене самою природою і привертає щорічно мільйони людей. З турецького назва перекладається як «бавовняний замок». І справді, коли дивишся на курорт Памуккале видали або на фото, то здається, що бачиш перед собою великий замок, побудований з безлічі пухнастих коробочок бавовни. Ще це місце називають «басейном Клеопатри» - за легендою, саме тут черпала красу і молодість єгипетська цариця.
Відпочинок в термальних басейнах.
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
Памуккале

 
7 день, п’ятниця, (10.09.2021)  КУШАДАСИ, ШИРИНДЖЕ*
Сніданок в ресторані готелю.
Вільний день на морі.
Рекомендуємо поїздку у винне селище – Шириндже ( 17 € / 12 €)
Шіріндже славиться своїми фруктовими винами, які виробляються на місцевому винному заводі. Багато хто знає турецьку анісову горілку раки і турецьке пиво «Ефес», але мало хто знає, що в Туреччині виробляються і вина (в Шіріндже, Кападокії, Фочі).
Село довгі роки залишалася християнським анклавом серед мусульманського оточення. Тут протягом 600 років жили нащадки греків християн, виселених з Ефеса турками-сельджуками.
Виявляється, апокаліпсис, передбачений народом Майя, можна було пережити в турецькому селі Шіріндже! Крутіше всіх прорекламував це місце голлівудський актор ТОМ КРУЗ. Ходили чутки, що актор збирався тут сховатися від апокаліпсису.
Тут на кожному кроці пропонують скуштувати вина, соки , фрукти і ще багато чого смачного ;)
Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
Шириндже

 
8 день, субота, (11.09.2021)  КУШАДАСИ, СОЗОПОЛЬ
Сніданок в ресторані готелю.
Виселення. Переїзд в Болгарію, місто Созополь.
Поселення в готель. Ночівля в готелі.
Узбережжя Егейського моря

 
9 день, неділя, (12.09.2021)  СОЗОПОЛЬ
Сніданок в ресторані готелю.
Вільний день на морі.
Рекомендуємо оглядову екскурсію «Чарівний Созополь» ( 10 €/ 7 € ).
Колись місто було давньогрецькою колонією, заснованою в 6 столітті до н.е. жителями Мілета, і до сих пір тут збереглося багато унікальних пам'яток архітектури. Сьогодні Созополь - це улюблене місце відпочинку болгарської богеми, артистів, художників і музикантів. Воно приваблює особливою атмосферою, що панує тут. Створюють цю атмосферу красиві церкви, старовинні білі будинки з червоною черепицею, провулки, вкриті бруківкою, що потопають у зелені виноградних лоз і інжиру, піщані пляжі і романтична гавань...
Збір групи, нічний переїзд додому.
Созополь

 
10 день, понеділок, (13.09.2021) 
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 20.00).

 
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
- супровід керівника групи;
-проживання в готелях ***;
- сніданки в Стамбулі та Созополі;
-сніданки, вечері  в Кушадаси згідно програми;
 
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- медичне страхування (програма Light – 200  грн, Standart –300 грн, деталі тут>>>, за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)
-харчування, не передбачене готелями;
-проїзд громадським транспортом;
-Депозит на факультативні автобусні та пішохідні екскурсії  – загалом
25 € (обов'язкова оплата). 
! Депозит НЕ можна використовувати на вхідні квитки чи прогулянки на кораблику!!!
-факультативні екскурсії.
-гарантія від невиїзду - 15€ (Якщо Ви переживаєте сприводу позитивного результату ПЛР тесту рекомендуємо замовити гарантію від невиїзду. При замовленні цієї послуги ми гарантуємо повернення  100% від вартості туру при позитивному результаті на СOVID-19 туристу, котрий захворів і перенесення оплачених коштів для інших осіб з якими ви подорожуєте на аналогічний тур до кінця поточного року. Замовити послугу можна тілки при бронюванні туру).