Стамбул + Каппадокія

 Паломництво в Туреччину – Стамбул + Каппадокія

«Слідами Іоана Богослова»

(ПАЛОМНИЦЬКА ПРОГРАМА)

 

10 – 17 жовтня 2021 р 

АКЦІЙНА ЦІНА* - 145 € + 300 грн

 Стамбул (3 дні, 2 ночі) , Каппадокія* (2 дні, 1 ніч)

  

Ми пропонуємо Вам перенестися в древню Візантію, побувати в місті,  яке тисячу років було столицею величезної християнської імперії. Ви зможете помолитися під куполом легендарної Софії, побуваєте в резиденції Вселенського та побачите знамениту Влахернську церква, в якій була Богородиця, а також інші унікальні християнські святині

 

А ще вас чекає подорож до Каппадокії – на батьківщину богослов'я і богословів. У цьому краю прославилися Василь Великий, Григорій Богослов, Георгій Побідоносець. Ви побачите найкрасивіший пейзаж на Землі - величезне гірське плато, всіяне церквами, монастирями і будинками, вирубаними в скелях

 

Виїзди відбуваються з наступних міст:

Тернопільська обл.: Зборів (06.00), Тернопіль (07.00), Теребовля (07.30), Чортків (08.00), Бучач (08.00), Заліщики (09.00);

Львівська обл.: Золочів (05.30), Львів (04.30),

Чернівецька обл.: Чернівці (10.00).

Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.

 

ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:

1 день, неділя, (10.10.2021)

Виїзд з України. Перетин румунського кордону. Переїзд в Туреччину.

2 день, понеділок, (11.10.2021)  СТАМБУЛ

Прибуття в  у Стамбул. Пересування по місту громадським транспортом!  

Свята літургія в головній римо-католицькій церкві Стамбулу – церкві святого Антонія.

Оглядова екскурсія. 

Стамбул розташований на берегах Босфорської протоки між Чорним, Егейським та Мармуровим морем. Це унікальне місто, яке об’єднує два континенти та дві цивілізації – Європу та Азію. Стамбул дбайливо зберігає в собі спадщину Римської, Візантійської та Османської імперії. Чотири дні в цьому місті подарують вам незабутні враження від відвідування храму Святої Софії, Блакитної мечеті, палацу Топкапи, холму Едітепе, звідки видно Стамбул з висоти пташиного польоту, церкви св. Ірини, Гранд базару, могили Роксолани, храму св. Георгія – резиденції Вселенського Патріарха та інших пам’ятних місць.

* Рекомендуємо морську прогулянку на кораблику по Босфору (45€ / 40€)

Фешенебельні вілли району Бебек, помпезні палаци османських правителів, розкішні сучасні готелі і ресторани на берегах протоки, голоси муедзинів, які доносяться з мінаретів відомих мечетей Сулейманіє і Ортакей, свіжий морський бриз одного з найбільших міст в історії людства – це лише частина того, що вас очікує.
Дивлячись на Стамбул з корабля, який проносить вас по Босфору, можна побачити те, чого не видно з берега, відчути атмосферу справжнього східного колориту з нотками європейської стриманості і азіатського шуму мегаполісу.

Під час цього круїзу з вечерею по нічному Босфору ви зможете спробувати одні з найбільш вишуканих страв місцевої традиційної кухні.

Пропливаючи по азіатському і європейському узбережжям протоки, ви зможете помилуватися чудовим видом на Стамбул і його визначні пам'ятки, включаючи палац Долмабахче, Чираган-Палас, фортеця Румелі, Босфорську міст і ін.

Це один найнезабутніших способів чудово провести вечір в Стамбулі

Поселення в готель. Ночівля в готелі. 

 

3 день, вівторок, (12.10.2021) СТАМБУЛ (Константинополь)

Сніданок в готелі.)

Запрошуємо Вас на екскурсію "Стамбул - колиска Християнства" 

Великий Константинополь - джерело християнської віри. Більшість старовинних «Стамбульських» церковних перекладів були зроблені турецькими султанами в мечеті. Однак зміни багатьох із них торкнулися лише зовнішнього вигляду, а всередині залишалося все, як і було. Тут можна знайти храми практично всіх конфесій. Під час екскурсії Ви ознайомитеся з основними святинями християнського світу в  Стамбулі: церква святих Сергія і Вакха, церква Богоматері Влахернської, монастир Хора, церква Святого Стефана, церква Святого Георгія, церква святого Пантелеймона.

Вільний час у Стамбулі.

Запрошуємо в торговий комплекс Forum Istanbul (трансфер - 8€) 

Торговий центр Форум (Forum Istanbul) - великий торгово-розважальний центр в районі Стамбула Бешикташ. На території в 495 ти. кв.м. розмістилося понад 280 магазинів, океанаріум, парк розваг LEGOLAND, кінотеатр, боулінг, кафе та ресторани...

Нічний переїзд в Каппадокію

 

4 день, середа (13.10.2021)КАППАДОКІЯ*, 

Прибуття в Каппадокію

Довідка: У III столітті Каппадокія стає одним з основних центрів християнства. У IV столітті тут виникає те, що потім мало вплив на всю історію світової віри: чернецтво і аскетизм. Скелястий рельєф став основою для спорудження великої кількості печерних комплексів, де усамітнились багато монахів. Про активне духовне життя регіону свідчить величезний список канонізованих святих, або народилися в Каппадокії, або які прибули туди для чернечого життя. Основна маса з них відноситься до III-V і X-XI століть.

Наша перша зупинка - музей Гереме під відкритим небом. Ви познайомитеся з історією цього місця, становленням релігій.Це найбільший, найвідоміший і найбільш відвідуваний монастирський комплекс Каппадокії. У перші століття християнства віруючі бігли сюди з Єрусалима і з інших місць, рятуючись від переслідувань офіційної влади. На території музею є 10 церков і каплиць 900-1200 років

Дальше ми відправимось в Пашабаг –- «царство грибів»: або Долину монахів. Ви відвідаєте руїни церкви св. Симеона і дізнаєтеся, як він проводив по кілька місяців в молитвах на колонах

Також ми побачимо символ цього регіону – Долину кохання, познайомимось з життям каппадокійців та відвідаємо неймовірну фортецю Учхісар.

Вечірня свята літургія (за можливості).

Поселення в готелі, вільний час.

 

5 день, четвер, (14.10.2021) КАППАДОКІЯ* Свято Покрови Пресвятої Богородиці

Сніданок в готелі

Вільний день в Стамбулі

Програма в Каппадокії:

Політ на поввітряній кулі (150€ - факультативно, тільки за сприятливої погоди)

Сніданок, виселення з готелю

Свята літургія.

Нас чекає  подорож по південній частині Каппадокії. Разом ми відвідаємо найбільший з підземних міст регіону - Деринкую. Ви оглянете келії скельного монастиря, прогуляєтеся по каньйону долини Іхлара і побуваєте на оглядових майданчиках, де можна зробити неймовірні фото.

Підземне місто Дерінкую розкриє вам свої таємниці. Ми пройдемо всі 8 поверхів і поговоримо про жителів міста - від найперших, хеттів, які влаштувалися тут 4 тисячі років назад, до християн, які рятувалися в печерах за часів гонінь. Ви побачите стародавні кухні, комори і виноробню, житлові кімнати і стійла тварин. Відвідайте церкву і місіонерську школу і здивуєтеся, наскільки розвинена інфраструктура підземного міста.

У містечку Селіма ми оглянемо скельний монастир: келії, трапезні і церкви - результат довгої і кропіткої праці ченців.

Спустившись в долину Іхлара, ми побачимо річку Мелендіз, яка за мільйони років пробила цілий каньйон висотою 150 метрів. Також  вас чекають панорами долини голубів  и Гереме

Вільний час, переїзд в аеропорт. Ночівля в готелі.

 
6 день, , п’ятниця, (15.10.2021) АНКАРА
Анкара - друге за розміром міто Туреччини, а з 1923 р. і її столиця. Незважаючи на столичний статус, Анкара не так популярна серед туристів, як Стамбул та міста морського побережжя, але вона цікава  ​​саме як нетуристична та більш автентична Турція. В Анкарі збереглося багато древніх визначних пам'яток ще з римських часів: римські бані та храми, Візантійська цитадельта дуже багато старинних турецьких будинків, які прекрасно зберігалися до наших днів.
*Рекомендуємо оглядову екскурсію містом (8€).
Переїзд в Стамбул,поселення в готель. Ночівля в готелі. 

7 день, субота (16.10.2021) СТАМБУЛ 

Сніданок в готелі. Виселення з готелю.

Свята літургія в українській церкві в Стамбулі.

Запрошуємо Вас на екскурсію "Сулейман і Роксолана - Золотий Вік"  

Один з семи стамбульських пагорбів прикрашає приголомшлива будова, справжній шедевр османської архітектури - мечеть Сулеймана, побудована в XVI столітті знаменитим зодчим Синаном. Пролетіли століття, але мечеть досі приголомшує своєю пишністю. На кладовищі позаду мечеті побудований унікальний мавзолей, який Сулейман Пишний наказав спорудити після смерті своєї коханої дружини, Хюрем, яку в Європі звали Роксоланою. Єдина в Туреччині гробниця, збудована в честь жінки. Це - наша легендарна Роксолана.

Вільний час. 

 

Вільний час. Пересування по місту громадським транспортом!  

У вільний час рекомендуємо:

 - відвідати Палац Топкапи - 18€ 

Це одна з найвідоміших пам’яток Стамбулу та один з найбільш відвідуваних музеїв Туреччини - Топкапи, який майже вдвічі більший від Ватикану.

Площа палацу Топкапи - 700 тисяч квадратних метрів, що просто потопають у розкоші. Його почали будувати 1475 року. І цілих 400 років він був резиденцією багатьох турецьких султанів. А ще його стіни бачили історію кохання султана Сулеймана та нашої українки Роксолани.

Після того, як на екрани вийшов серіал "Величне століття" відвідувачів у палаці  побільшало у рази. Адже  більшість епізодів знімали саме тут.

- Айя-Софія і Цистерна Базиліка (8€  + вх. кв 4€)

Церква-музей Айя-Софія визнана одним з найвеличніших шедеврів візантійської архітектури, а також є одним з найбільших храмів у світі. Інтер’єр споруди, прикрашений колонами з кольорового мармуру, стелі та стіни, покриті гарною мозаїкою та чарівною керамікою, просто заворожують. Все тут захоплює та притягує відвідувачів. Недалеко від Айя-Софії нас зустрічає одне з найбільших та добре вцілілих візантійських сховищ питної води у Стамбулі. Розміри гігантської підземної споруди просто вражають, а більшість її колон узяті із зруйнованих античних храмів Калкедону.

         Палац Долмабахче (7€  + вх. кв 10€)

Палац Долмабахче, елегантний палац на берегах Босфору, є однією з найбільш пишних споруд Османської імперії 19 століття.

Розкішний палац Долмабахче, найбільш «нетурецьких» з монарших резиденцій в Стамбулі, був створений для того, щоб позмагатися в помпезності з кращими палацами європейських правителів. Султану Абдул-Меджиду цей зухвалий задум вдався з великим успіхом - блискучий стиль бароко – прикрашає береги Босфору, в чому ми зможемо з легкістю переконатися.

Нічний переїзд в Україну.

 

8 день , неділя (17.10.2021)   Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Тернопіль. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Тернопіль в даній програмі орієнтовно о 24.00).

 

 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:

-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;

-супровід священика і керівника групи;

-проживання в готелях/пансіонах 3* або 4*;

-сніданки після ночівель в готелі.

 

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:

- медичне страхування (програма Light – 250  грн, Standart – 350 грн, деталі тут>>>), за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно. Зверніть увагу! Страховий поліс має покривати COVID 19)

 - Турпакет  – загалом 35 € (обов'язкова оплата). 

          В турпакет включено:

                 - оглядова екскурсія, 

                 - екскурсія Стамбул - Колиска Християнства,

                 - екскурсія  Сулейман і Роксолана - Золотий Вік ;

- факультативна авіаподорож в Каппадокію – замовляти тільки при бронюванні туру

- політ на кулі – замовляти при бронюванні туру, відбувається за сприятливої погоди

- факультативні екскурсії

-харчування, не передбачене готелями;

-приватні витрати.

- Гарантія від невиїзду - 7€ (Якщо Ви переживаєте сприводу позитивного результату ПЛР тесту рекомендуємо замовити гарантію від невиїзду.      При замовленні цієї послуги ми гарантуємо повернення  100% від вартості туру при позитивному результаті на СOVID-19 туристу, котрий захворів і перенесення оплачених коштів для інших осіб з якими ви подорожуєте на аналогічний тур до кінця поточного року. Замовити послугу можна тільки при бронюванні туру. 

 

Важливо:

ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

 

*факультативно – тільки при наявності 20 і більше бажаючих

**При акційній ціні діють тільки знижки «5 + 1» і «10 + 1» (тобто, якщо ви візьмете в подорож з собою 5 друзів, то отримаєте знижку 50%, а коли 10 друзів, то знижка становитиме вже цілих 100%). Детальніше про наші знижки читайте ТУТ;

***Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

**** Організатори залишають за собою право змінювати порядок проведення екскурсій без втрати загального обсягу програми.