Чарівний вікенд в Хорватії

Чарівний вікенд в Хорватії  !
(ТУРИСТИЧНА ПРОГРАМА)

30 вересня - 4  жовтня 2021

Акційна ціна: 99 € + 200 грн


Крапінське Топліце (термали) 
Загреб ( 1 день, 1 ніч) – 
Цриквениця, Плітвіцькі озера* ( 2 дні, 1 ніч) 

Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Тернопіль (12.00), Зборів (12.30);
Львівська обл.: Золочів (13.00), Львів (14.30), Стрий (15.30);
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (13.30), Калуш (14.00), Долина (14.30);
Закарпатська обл.: Свалява (18.00), Мукачево (19.00), Ужгород (19.30), Чоп (20.00);
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.
 
ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, четвер (30.09.2021) Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Хорватії. 

 
2 день, п'ятниця (01.10.2021)  КРАПІНСЬКЕ ТОПЛІЦЕ, ЗАГРЕБ
Ранкове прибуття у Крапінське Топліце.
Крапінське Топліце - курорт з радоновими термальними джерелами (+39 .. +41 ° С) і грязями, мінеральними джерелами з солями кальцію і магнію. Розташований в лісовій зоні на висоті 160 м на рівнем моря, в 45 км на північний схід від Загреба.
2015 року тут відкрили новий аквапарк Aquae Vivae, який займає площу понад 18 000 м², він включає 5 критих басейнів та 1 відкритий басейн з численними водними атракціонами, а також оздоровчий центр із саунами та рестораном (вх. кв. 10 € або 70 кун на 3 год).
Короткий переїзд в Загреб.
Загреб - місто легенд та історій, музеїв і ділових традицій, науки і мистецтва, місто з 900-літньою історією. Раніше на місці Загреба було два міста, схожих один на одного наче брати-близнюки: Каптол і Градц. Із них і виросло сучасне місто, яке при швидкому темпі сучасного життя зумів зберегти свою душу і неповторність.
Рекомендуємо після купання в термалах  відвідати Дегустацію національних страв та домашніх вин в справжній хорватській таверні (20 € ).
Поселення в готель. Ночівля в готелі.

Загреб - столиця Хорватія
 
3 день, субота (02.10.2021) ЗАГРЕБ, ЦРИКВЕНИЦЯ, ПЛІТВІЦЬКІ ОЗЕРА*
Сніданок в ресторані готелю. Виселення. 
* Рекомендуємо Оглядова екскурсія містом Загреб (10 €). Наша екскурсія почнеться з історичного центру міста, який затишно розташувався між двома пагорбами. Ми прогуляємося по центральній площі Йосипа Елачича, пройдемося до площі Героїв Хорватії і обов'язково познайомимося з символом Загреба Кафедральним собором .
Переїзд в Цриквеницю. Вільний час.
У Цриквеніці є Акваріум, в якому мешкають понад 150 видів риб і різних мешканців морських глибин. Вартість входу для дорослого - 40 кун, для дитини - 30 кун (11-18 років) і 25 кун (3-10 років).
*Рекомендуємо поїздку до національного парку «Плітвіцькі озера» (трансфер 20€ + вх. квиток 22€ / трансфер 15 € + вх. квиток 6 €)
Національний парк Плітвіцькі озера розкинувся в самому центрі країни. Води річки Корану, що протікають через вапняк, за багато століть створили бар'єри травертину і таким чином з'явилися природні греблі. Саме завдяки таким природним метаморфоз були утворені чудові мальовничі озера, таємничі печери і дивовижні водоспади. Парк має площу понад 29 000 гектарів (29482 га). Тут вашому погляду відкриються шістнадцять досить великих озер, розташованих каскадом, сто сорок водоспадів і безліч печер.
Також, на території парку знаходиться найдавніший хвойний і буковий ліс, який постійно самовідтворюється. Вовки, ведмеді, рідкісні птахи і багато інших мешканці лісу вже протягом багатьох століть ведуть у парку природний спосіб життя. Крім того, національний парк Плітвіцькі озера знаходиться аж ніяк не на рівнинній місцевості, а найвища гора називається Мала Капела, висота її досягає 1280 метрів.
* Рекомендуємо подорож до Опатії  (13€)- найбільш популярного  і фешенебельного курорту північної Адріатики. Вже на початку минулого століття, завдяки унікальному розташуванню і прекрасному мікроклімату, Опатія була визнана кращим кліматичним курортом Європи, а її відвідини стали справою честі для будь-якого поважаючого себе європейця. Це була відповідь Франца Йосипа Наполеону на розвиток морських курортів в Ніцці і Каннах.У «прекрасну епоху» (Belle Epoque) місто приймало на відпочинок весь імператорський двір Австрії. Уздовж берега через всю Опатію та ряд сусідніх містечок спеціально для імператора була побудована унікальна прогулянкова стежка. По ній і зараз можуть пройтися любителі романтики. Пишно причепуреній публіці догоджали місцеві човнярі, які вміли висловлюватися більшістю європейських мов (прототип венеціанських гондольєрів). Велика кількість променадів з фонтанами, розкішні ресторани, чудова набережна для прогулянок, магнолії, пальми... і символ міста - квіти ніжної японської камелії.
Повернення в Цриквению. Поселення в готель. Ночівля в готелі.

Водоспади Плітвіцьких озер
 
4 день, неділя (03.10.2021) ЦРИКВЕНИЦЯ
Сніданок в ресторані готелю.
Вільний день. Вільний день на морі.
*Рекомендуємо винний тур на кораблику до острова Крк ( 23 €). Ця панорамна прогулянка на кораблі з неповторним видом на берегову лінію Опатійської Рів'єри. Під звуки ледь чутних спокійних мелодій ми припливемо до містечка Вбрник – одного з найстаріших міст Хорватії, прогуляємось середньовічними вуличками та зайдемо на дегустацію вина в місцеву таверну (дегустація включена у вартість).  Організація обіду за додаткову плату в навколишньому ресторані чи приморській таверні (9€).
Виїзд з Цриквениці і переїзд в Україну.
Цриквениця

 
5 день,понеділок (04.10.2021)
Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 15.00).
 
 
У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
- супровід керівника групи;
-проживання 2 ночі в готелі *** ;
-сніданки згідно з програмою.
 
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
- медичне страхування (програма Light – 200  грн, Standart –300 грн, деталі тут>>>, за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно)
-харчування, не передбачене готелями;
-проїзд громадським транспортом;
обов'язковий депозит на  факультативні екскурсії 25 € ( невикористані кошти не повертаються, не можна використати на вхідні квитки, кораблик);
-факультативні екскурсії
арантія від невиїзду - 7€ (Якщо Ви переживаєте сприводу позитивного результату ПЛР тесту рекомендуємо замовити гарантію від невиїзду. При замовленні цієї послуги ми гарантуємо повернення  100% від вартості туру при позитивному результаті на СOVID-19 туристу, котрий захворів і перенесення оплачених коштів для інших осіб з якими ви подорожуєте на аналогічний тур до кінця поточного року. Замовити послугу можна тілки при бронюванні туру).