Канонізація Папи Івана Павла ІІ в Римі!

Канонізація Папи Івана Павла ІІ в Римі!
Велика мандрівка Італією. Участь в урочистостях з нагоди канонізації Блаженного Папи Івана Павла ІІ та Блаженного Папи Івана XXIII в Римі. Також ми відвідаємо Падую – місто св. Антонія, Флоренцію – колиску епохи відродження, середньовічний Асиж, місце служіння св. Франциска та св. Клари.
Львів – Егер – Будапешт – Падуя – Флоренція – Асиж – Рим (Ватикан) – Будапешт – Егерсалок – Львів
(22 – 29 квітня 2014 р. Б.)
Вартість туру 4600 грн. (395 Євро + 100 грн.).
Папа Іван Павло ІІ
1 день, 22 квітня 2014 р. Б., (вівторок). Виїзд на кордон. Переїзд в Угорщину. Прибуття в одне з найбільш красивих міст Угорщини - місто угорського барокко - Егер. Місто патріотизму, яке так було названо після історичного подвигу його захисника, – коменданта Егерської фортеці Іштвана Добо, місто купалень та вина. Егер – це батьківщина червоного вина. Рекомендуємо відвідати винні підвали .Продегустувати знамениті сорти вин (наприклад, "егрибикавер" – егерська бича кров) краще за все у винних погребах в Долині Красунь (15€) Разом з вином ми посмакуємо традиційну угорську страву – справжній угорський гуляш.
Переїзд до Будапешту, розміщення в готелі. Ночівля в готелі.
Егер – місто в стилі угорського барокко

2 день, 23 квітня 2014 р. Б., (середа). Сніданок. Будапешт. Оглядова екскурсія Будапештом. Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон, Королівський палац, з якого відкривається неймовірно красива панорама Будапешту і Дунаю.
Ввечері пропонуємо здійснити незабутню прогулянку на кораблику по Дунаю з келихом шампанського (вартість прогулянки – 15 €). Вечірній Будапешт в ілюмінації та розповіді гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці неповторні враження. Переїзд в транзитний готель на території Угорщини. Ночівля в готелі.
Будапешт. Вигляд на Парламент Угорщини
3 день, 24 квітня 2014 р. Б., (четвер). Сніданок. Ранній виїзд з готелю. Переїзд до Італії. Оглядова екскурсія – Падуя. Від центральної площі міста - площі Валле в різні боки променями розбігаються вузькі середньовічні вулички, вимощені нерівною брущаткою. Прекрасна церква Св. Антоніо - одна з головних пам'яток міста. Щороку в червні, коли наголошується день шанобливого всіма італійцями святого, в Падую приїжджають паломники зі всього світу, щоб побачити фрагменти тіла Антоніо, що забальзамували, і які до цих пір нібито володіють чудодійними властивостями. Падуя - місто багатолике. Він любить нав'язати приїжджому витіювату гру, прочиняючи то одну, то іншу сторону свого життя. Місто може спочатку приголомшити самовдоволеним багатством центральних площ, а потім здивувати тишею затишних вуличок, де густо-зелені дерева кидають тінь на шовкову воду вузьких каналів. Ночівля в готелі в передмісті Падуї.
Італійський дворик в Падуї
4 день, 25 квітня 2014 р. Б., (п’ятниця). Сніданок. Виселення з готелю. Екскурсія у Флоренцію. Під час цієї екскурсії Ви відвідаєте площу Синьорії з її Старим палацом (Палаццо Веккьо) і фонтаном нептуна. На Соборній площі побачите унікальні пам'ятники: собор Санта-Марія дель Фьоре, увінчаний колосальним куполом Брунеллеськи, Дзвіницю Джотто і прадавнє спорудження флоренції – Баптістерій. Ви побачите такі шедеври, як «Зняття з хреста» і «Давида» Мікеланджело, бронзові двері Баптістерія, включаючи знамениті «Брами Раю», фрески Гирландайо і Анжеліко, церкву Санта-Кроче, що стала усипальницею великих італійців: Мікеланджело, Макіавеллі, Галілея, Россіні. Можливі відвідини галереї Уффіци. Переїзд до міста Асиж, неподалік Риму. Ночівля в готелі.
Чарівна Флоренція. Катедральний собор - Санта-Марія-дель-Фйоре
5 день, 26 квітня 2014 р. Б., (субота). Сніданок. Асиж  – місто, яке наповнене незвичайною духовною атмосферою святості св. Франциска та св. Клари. Асиж – це місто, краса і спокій якого торкаються глибини душі кожного паломника. В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу – Базиліку Св. Марії та Ангелів з якою пов’язане одне з найбільших чудес в житті св. Франциска, церкву Св. Дам’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска де спочивають мощі святого та Базиліку Св. Клари. Також ми прогуляємось старовинними середньовічними вуличками, яких, здається, зовсім не торкнувся час – таке враження ніби переносишся в середні віки. Переїзд до Риму.
Асиж - місто, де жив святий Фринциск
Рим. На нас чекає екскурсія «Вічним містом». Знайомство з Римом ми розпочнемо з його античної частини, грандіозних пам’яток розквіту Римської імперії: амфітеатру Колізею, Римського Форуму, Імператорських форумів, Капітолію… Відвідаємо символ Риму – фонтан Треві, прогуляємось площами Ротонда та Навона. Завершуємо екскурсію ми біля собору св. Петра в Ватикані. Вільний час. Рекомендуємо скуштувати справжню італійську піцу чи спагеті в одному із затишних римських кафе, або ж самостійно прогулятись вуличками «Вічного міста», відчути подих його тисячолітніх вулиць, які ще пам’ятають сандалі імператорів, легіонерів, гладіаторів… 
Збір групи, повернення в готель. Ночівля в готелі.
Рим - замок Ангела
6 день, 27 квітня 2014 р. Б., (неділя).  Сніданок. Ватикан. Літургія на площі святого Петра, урочистості з нагоди канонізації Блаженного Папи Івана Павла ІІ та Блаженного Папи Івана XXIII за участю найвищого духовенства Католицької Церкви та мирян з усього світу.
Фото з процесу беатифікації блаженного Папи Івана Павла ІІ
Вільний час в Римі. Ми матимемо можливість відвідати святині Риму: церкву св. Альфонса, в якій зберігається ікона Матері Божої Неустанної Помочі, та базиліку Санта Марія Маджоре, де зберігаються ясла Ісуса та чудотворна ікона Матері Божої, яку ще називають "Спасіння народу римського". Великою святинею, до якої ми матимемо змогу приклонитися, є Святі сходи. Їх привезла цариця Олена з Єрусалиму. Це сходи преторії - палацу Понтія Пілата. По них, як сказано в Євангелії, Господь ішов чотири рази. Скривавленого і покатованого Спасителя після смертного вироку звели вниз і повели на Голгофу. Цих 28 східців торкалися стопи Господа, на них капала його кров. Сходи зверху покриті дерев'яними східцями, але в них зроблено скляні отвори, через які можна побачити сліди крові Спасителя. По святих сходах люди підіймаються лише на колінах, читаючи молитви на кожній зі сходинок. Святі сходи знаходяться в каплиці Сан Лоренцо в Римі. Збір групи, виїзд з Риму. Нічний переїзд до Будапешту.
Рим. Фонтан Треві
7 день, 28 квітня 2014 р. Б., (понеділок).  Прибуття в Будапешт. Розміщення в готелі. Вільний час. Пропонуємо відвідати термальні купальні "Сечені"(15 ароматизованих саун, відкритих та закритих басейнів (вхідний квиток 13 €) чи найстаріший зоопарк Європи (вхідний квиток 9 €). Ночівля в готелі.
Будапешт. Термальні купальні Сечені
8 день, 29 квітня 2014 р. Б., (вівторок). Сніданок. Виїзд в Україну. Дорогою ми заїдемо в село Егерсалок, яке розташоване біля підніжжя гір Матра та Бюкк, в долині річки Лацко. Головною визначною пам’яткою Егерсалока є джерело термальних вод, які вириваються на поверхню з глибини 400 метрів і температурою 68 градусів. Вода, що стікає по схилу гори, поступово створила вапняні відкладення (соляний пагорб) площею 400 кв. метрів. Сьогодні вапняний пагорб став уже таким визначальним елементом місцевого пейзажу, який не має аналогів у Європі (в усьому світі тільки тут і в Паммукалі, що знаходиться в азійській частині Туреччини, є такі природні утворення). До Ваших послуг купальні та водні атракціони (вхідний квиток 10 €).
Егерсалок
Вдома чекають на ваш приїзд з подарунками! Відвідування супермаркету «TESKO». Виїзд на кордон. Переїзд на Україну. Прибуття пізно ввечері.

Вартість туру 4600 грн. (395 Євро + 100 грн.).

*Увага! Вартість туру може змінюватись в залежності від курсу іноземних валют. Просимо уточнювати вартість поїздки в день бронювання.

У вартість включено:
переїзд автобусом за вказаним маршрутом;
проживання в готелях (6 ночей) зі сніданками;
екскурсії згідно програми;
супровід керівника групи по всьому маршруту.

Додатково оплачується:
проїзд громадським транспортом;
особисті витрати;
вхідні квитки в екскурсійні об'єкти; 
консульський збір 35€.


*Організатори не несуть відповідальності за роботу митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.