Жовтневе паломництво до Меджугор'я

Жовтневе паломництво до Меджугор'є на свято
Покрови Пресвятої Богородиці
(з італійською Венецією та австрійським Грацом)
(паломницька програма)
08 - 16 жовтня 2017 р.
АКЦІЙНА ЦІНА* 180 € + 200 грн.
Грац (Австрія) (1 день) – Венеція (1 ніч, 1 день) – Меджугор’є (4 дні, 3 ночі) – Будапешт (1 день)
Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Бучач (09.30), Чортків (10.00), Теребовля (11.00)**, Тернопіль (12.00), Зборів (12.30);
Львівська обл.: Золочів (13.00), Львів (15.00), Стрий (16.00);
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (14.00), Калуш (14.30), Долина (15.00);
Закарпатська обл.: Свалява (18.30), Мукачево (19.30), Ужгород (00.59), Чоп (00.30);
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.

 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, неділя (08.10.2017). Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Переїзд до Грацу.

2 день, понеділок (09.10.2017). ГРАЦ.
Ранкове прибуття в Грац. Вільний день у Грац. Рекомендуємо оглядову екскурсію містом (9 €)
Довідка:  Грац - столиця землі Штирія. Це незвичайне місто, тому жителі Граца вважають себе штірійцями, трохи циганами, небагато слов'янами і зовсім трохи тірольцями. Населення міста 242 000 жителів. Це друге за чисельністю населення місто в Австрії після Відня, але в той же час Грац досить провінційний, це місто з абсолютно особливою атмосферою, де життя вихлюпнулося назовні набагато більше, ніж у якомусь іншому місті Австрії. Не полюбити це місто просто неможливо, так як тут всі дуже гостинні і раді приїжджим, а двері Граца завжди відкриті для гостей ...
Грац - це і Старе місто, і місто сучасне, в якому старе і молоде тісно переплітается один з одним. В архітектурному стилі міста в основному переважає стиль реформістів. Протестантські будівлі, такі як Лендхаус (Landhaus) і багато різних палаців, знаходяться поруч з будівлями старого Університету, Мавзолею і Мінорітенкірше (Minoritenkirche), встановлених як уявлення суворих католицьких підвалин. Грац має багату історію. Якщо повернути час на кілька століть назад, то ми побачимо, що його історія починається близько 900 років тому і розповідає про те, що в середньовіччі і в часи Відродження Грац був блискучою резиденцією Габсбургів і що в якості спадщини тих часів він має сьогодні один з найбільш добре збережених історичних Старих міст Середньої Европи. Також Грац має романтичну історію: приховані внутрішні дворики, будівлі в стилі Ренесансу, південний настрій і дуже багато любові. Грац, це місто контрастів: тут переплітаються класика і джаз, традиції та модерн, література, фестивалі, такі як «Мистецтво Штирії» і «Штирійська осінь».
Переїзд до транзитного готелю на територію Словенії або Італії. Ночівля в готелі.
  Грац

3 день, вівторок (10.10.2017). ВЕНЕЦІЯ. Сніданок в готелі. Ранковий переїзд до Венеції.
Прибуття у Венецію. Вільний час у Венеції, можливість прогулятися старовинними вуличками, відвідати центральну площу міста Сан-Марко, покататись на гондолі і просто відчути неймовірну і чаруючу атмосферу міста.
Свята літургія у одному з храмів міста (за можливісю).
Рекомендуємо оглядову екскурсію містом – «Венеція – казка на воді» (13 €).
Довідка: Венеція є, мабуть, одним з самих незвичайних і привабливих міст нашої планети. Це місто сповнений чарівності і краси. Це унікальне місце прагнути побачити власними очима практично кожен.
Місто розкинулося на 118 невеликих островах між материком і Адріатичним морем. Його пронизують 160 каналів. Можна сказати, що Венеція стоїть на воді.
Венеція – це суміш різноманітних архітектурних стилів, що додало місту неповторного вигляду.
Куди б ви не пішли вказівники неодмінно виведуть вас на одну з найкрасивіших площ — Сан-Марко – одну з візитівок Венеції.
Рекомендуємо відвідати, Палац Дожів який відображає сутність всієї Венеції – з усім своїм багатством і марнославством, з болючим надлишком краси та вічним святом… Зовні палац вражає красою світлих стін і витончених колон, проте й досі їх не залишає дух жорстокого середньовіччя. Всередині один за одним свої двері відчиняють розкішні покої, пишні галереї та зали, прикрашені роботами відомих художників і скульпторів (вх. Квиток - 19 €).
Рекомендуємо незабутню прогулянку на гондолі. Щоб отримати справжнє задоволення від перебування в Венеції, радимо прогулятись містом на гондолі. Цей традиційний човник має дуже давню історію, але й досі користується шаленою популярністю. Саме з гондол відкриваються найкращі панорами на визначні пам'ятки Венеції і «місто-на-воді» розкривається повністю. І повірте, Вас вразять і самі гондольєри, адже це справжнє мистецтво - управляти гондолою і маневрувати нею в найвужчих каналах. А може, Вам пощастить і гондольєр розщедриться і подарує Вам справжню італійську серенаду.. (20 €)..
 Прогулянка на гондолі у Венеції
Переїзд до Меджугор’я.

4 день, середа (11.10.2017). МЕДЖУГОР’Є. 
Прибуття в Меджугор’є.Поселення в готель/пансіон. Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. Обід. Вільний час. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00  Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
 Молитва на горі Подбрдо

5 день, четвер (12.10.2017). МЕДЖУГОР’Є. 
Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо. Обід. Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00  Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі. 
 Гора Кріжевац

6 день, п'ятниця (13.10.2017). МЕДЖУГОР’Є. (ПІСТ НА ХЛІБІ І ВОДІ).
Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Хресна Дорога на горі Кріжевац. Екскурсія до водоспаду Кравіца. Обід. Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) - заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. Зараз на території "Майчиного села" діє багато різних спільнот та фундацій. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00  Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
19:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
  Молитва вервиці

7 день, субота (14.10.2017). МЕДЖУГОР’Є. СВЯТО ПОКРОВИ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ
Свята Літургія українською мовою в східному обряді. Сніданок. Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку. Обід. Вільний час для приватної молитви, відпочинку чи купівлі сувенірів. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
17.00  Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’ї:
17:00 – Молитва Вервиці
18:00 – Свята Меса;
19.00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
19:15 – Поклоніння Хресту / вервиця.
21:00 – Виїзд до Будапешту.
  Водоспад Кравіце

8 день, неділя (15.10.2017). БУДАПЕШТ.
Ранкове прибуття в Будапешт.
Свята Літургія в Базиліці Святого Іштвана та можливість прикластися до мощей цього великого святого Угорщини.
Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія містом з екскурсоводом (факультативно, вартість 7 ). Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон та Королівський палац, з яких відкривається неймовірно красива панорама Будапешту та Дунаю.
Відвідування термальних купалень Сечені або Будапештського зоопарку / вільний час.
Довідка:  Термальні купальні "Сечені" (17 € або 5000 форинтів) – один із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і одна з перших лікувальних купалень в Пешті. Купальні Сечені знаходяться в міському парку Варошлігет, повністю комплекс потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Тут знаходяться п`ять басейнів площею 910 м2 з температурою води - 28 і 36 градусів тепла, басейн з сюрпризами, сидячий басейн, сауни з басейнами, 11 купалень з термальною водою, автомат льодяних коктейлів, термальний лікувальний басейн і багато іншого. Ваші враження будуть незабутні.
Відвідування Будапештського зоопарку (котрий також є найстарішим в Європі!) вам обійдеться в 9 € або 2500 форинтів.
Далі на нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! (факультативно, вартість 15 ).
Переїзд до України.
 Парламент Угорщини

9 день, понеділок (16.10.2017). Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 22.00).

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
üпереїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
üсупровід керівника групи;
üпроживання в готелях 3* або 4*;
üсніданки, та вечері згідно програми;
üмедичне страхування;

У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
üконсульський збір для отримання візи (35 €);
üпослуги візового центру (20 €);
üхарчування, не передбачене готелями;
üвартість синхронного перекладу вечірньої молитовної програми (2 €);
üприватні витрати;

Рекомендуємо взяти з собою:
üкаримат (туристичний килимок);
üкупальник/плавки, рушник, в’єтнамки;
üпанаму чи капелюх для захисту від сонця.

üОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.
*При акційній ціні діють тільки знижки «5 + 1» і «10 + 1» (тобто, якщо ви візьмете в подорож з собою 5 друзів, то отримаєте знижку 50%, а коли 10 друзів, то знижка становитиме вже цілих 100%). Детальніше про наші знижки читайте ТУТ;
**Міста посадки Бучач, Чортків та Теребовля є факультативними і можливі за додаткову оплату. При кількості бажаючих 8 або 10 чол. вартість довозу в дві сторони складе 200 грн. При більшій кількості чол. вартість довозу зменшиться та в кожному випадку буде розраховуватися індивідуально. При меншій кількості чол. вартість також буде вираховуватися індивідуально в кожному конкретному випадку;
***Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

Немає коментарів:

Дописати коментар