Велике паломництво до Меджугор'є із заїздом Будапешт, Спліт, Дубровник на свято Тіла і Крові Ісуса + 2 дні на морі в Хорватії

Велике паломництво до Меджугор'є із заїздом Будапешт, Спліт, Дубровник на свято Тіла і Крові Ісуса + 2 дні на морі в Хорватії
(ПАЛОМНИЦЬКА ПРОГРАМА)
11 - 19 червня 2022 р.
АКЦІЙНА ЦІНА: 189 € + 200 грн
 Будапешт ( 1 день) - Дубровник - Меджугор’є (4 дні, 4 ночі) – Спліт
 
Виїзди відбуваються з наступних міст:
Тернопільська обл.: Тернопіль (12.00), Зборів (12.30);
Львівська обл.: Золочів (13.00), Львів (13,30), Стрий (14.30).
Івано-Франківська обл.: Івано-Франківськ (13.30)*, Калуш (14.00)*, Долина (14.30)*;
Закарпатська обл.: Свалява (15.00), Мукачево (15.30)
Адресу місця посадки в автобус у вашому місті Ви можете переглянути ТУТ.

 ПРОГРАМА ПОДОРОЖІ:
1 день, субота ( 11.06.2022) ВИЇЗД З УКРАЇНИ
Виїзд з України (години та місця виїздів вказані вище). Проходження Україно-Угорського кордону. Нічний переїзд до Будапешту.

2 день, неділя (12.06.2022) БУДАПЕШТ
Ранкове прибуття в Будапешт (пересуванням містом громадським транспортом!)
Свята Літургія в Базиліці Святого Іштвана та можливість прикластися до мощей цього великого святого Угорщини.
*** Рекомендуємо оглядову автобусно-пішохідна екскурсія містом (7€). Ми побачимо легендарні пам’ятники історії Буди і Пешту – Площу Героїв і славетний пам’ятник Тисячоліттю, архітектурний ансамбль Хуняді, Парламент, набережну Дунаю, базиліку св. Матяша (місце вінчання і усипальниця багатьох угорських королів), Рибальський бастіон та Королівський палац, з яких відкривається неймовірно красива панорама Будапешту та Дунаю.
Відвідування термальних купалень Сечені або Будапештського зоопарку / вільний час.
Довідка:  Термальні купальні "Сечені" (17 € або 5000 форинтів) – один із найбільших у Європі бальнеологічних комплексів і одна з перших лікувальних купалень в Пешті. Купальні Сечені знаходяться в міському парку Варошлігет, повністю комплекс потопає у чудовій красі природи з парковими деревами. Тут знаходяться п`ять басейнів площею 910 м2 з температурою води - 28 і 36 градусів тепла, басейн з сюрпризами, сидячий басейн, сауни з басейнами, 11 купалень з термальною водою, автомат льодяних коктейлів, термальний лікувальний басейн і багато іншого. Ваші враження будуть незабутні.
Відвідування Будапештського зоопарку (котрий також є найстарішим в Європі!) вам обійдеться в 9 € або 2500 форинтів.
Далі на нас чекає незабутня вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю 
(21 €) з келихом шампанського та чарівними панорамними видами з річки на архітектурні шедеври Будапешту. Розповідь гіда про історію і життя цього міста залишать у вашому серці тільки неповторні враження! 
Нічний переїзд в Дубровник.
Площа Героїв (Будапешт)

3 день, понеділок (13.06 .2022) ДУБРОВНИК
Ранкове прибуття в Дубровник. Свята літургія в одному з храмів міста. 
Оглядоваекскурсія містм (8€). 
Дубровник – стародавнє місто в Хорватії на узбережжі Адріатики. Його не випадково називають "Перлиною Адріатики". При вигляді фортеці старого міста просто німієш від захвату. Розглядаючи в Дубровнику стародавні камені фортець Хорватії, скріплені розчином на основі яєць, зовсім забуваєш, що ти тут тільки турист. Починає здаватися, що час повернувся назад і ти - чи то венеціанський купець, що приплив сюди зі своїми товарами, чи то хорватський мореплавець, що збирається на світанку покинути рідний порт.
Недаремно в Хорватії Дубровнік визнано ЮНЕСКО одним з найкрасивіших міст епохи Відродження. Він ні в чому не поступається таким визнаним містах-пам'ятників, як Венеція або Амстердам . Куди б не впав ваш погляд, все приголомшує ваше уяву: старовинні собори, фонтани з дивно чистою водою, яку можна пити, абсолютно нічого не побоюючись, костюмовані охоронці з алебардами, які крокують під бій барабана - це все Дубровник.
Вільний час для відпочинку на морі. 
Збір групи. переїзд в Меджугор'є. Поселення і ночівля в готелі.
Старе місто Дубровник
 
4 день, вівторок (14.06.2022) МЕДЖУГОР’Є
Прибуття в Меджугор’є.
Поселення в готель/пансіон, сніданок
Оглядова екскурсія з розповіддю про Меджугор’є. Відвідування церкви Св. Якова, мироточивого Хреста, могили отця Славка Барбаріча – колишнього пароха Меджугор’я, що багато трудився для розвитку школи Марії. 
Обід. Молитва вервиці на горі об’явлень Подбрдо.
18:00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці
19:00 – Свята Меса;
20:00 – Вервиця Миру, освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла;
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Церква святого Якова
 
5 день, середа (15.06.2022) МЕДЖУГОР’Є. ПІСТ НА ХЛІБІ І ВОДІ. 
Свята Літургія українською мовою в східному обряді. 
Хресна Дорога на горі Кріжевац.
Сніданок. Вільний Час.
*Рекомендуємо факультативно оглядову екскурсію в Мостар (за бажанням ) – 8€.
Переїзд в Мостар. Вільний час (орієнтовно 2 години). Пропонуємо Вам самостійно прогулятись одним із найколоритніших міст країни. Мальовниче місто зі знаменитим Старим мостом, яке розкинулось на берегах річки Неретви, вважається одним із найпопулярніших центрів Боснії та Герцеговини.
Обід. Екскурсія до водоспаду Кравіца  (вхідний квиток 5-10 €).
18:00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обов’язковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці
19:00 – Свята Меса
20:00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах)
Вільний час / Відпочинок.
Мостар, старий міст
 
6 день, четвер (16.06.2022) МЕДЖУГОР’Є. СВЯТО ТІЛА І КРОВІ ХРИСТА
Свята Літургія українською мовою в східному обряді.
Сніданок.
Можливе відвідування спільноти «Ченаколо» - заснованою італійською монахинею – сестрою Ельвірою Петроцці для реабілітації людей з наркотичною та іншими видами залежностей. Лікування відбувається без медикаментів, а тільки завдяки посиленій праці та молитві. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково.
Обід
18:00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обовязковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці
19:00 – Свята Меса
20:00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
Гора Кріжевац 
 
7 день, п'ятниця (17.06.2022) МЕДЖУГОР’Є
Свята Літургія українською мовою в східному обряді.
Сніданок.
Можлива зустріч з Ненсі і Патріком – колишніми атеїстами мільйонерами, які змінили своє життя через послання Богородиці в Меджугор’є. На даний час вони проживають в Меджугор’є розповідаючи свідоцтво свого життя паломникам та служачи для священиків, яких безкоштовно приймають в своєму чудовому замку.
Обід. 
Можливе відвідування «Майчиного села» (села Матері) - заснованого о. Славком Барбарічем в 1993 р. Б. Заснування "Майчиного села" викликала необхідність опіки над дітьми, які втратили свої сім'ї та житло внаслідок війни на Балканах. На території є навіть свій зоопарк Святого Франциска, який заснував ще о. Славко Барбаріч для реабілітації жінок та дітей, які внаслідок психологічних травм після військових дій не могли спілкуватися з іншими людьми.Вільний час для приватної молитви та відпочинку. Можливі також інші зустрічі та відвідування певних місць, про які повідомимо додатково. 
18:00 – Вечірня молитовна програма, яка відбувається кожного дня, і є основною та обовязковою подією для участі усіх паломників, що перебувають в Меджугор’є:
18:00 – Молитва Вервиці
19:00 – Свята Меса
20:00 – Освячення куплених речей, молитви за зцілення душі і тіла.
20:15 – Адорація Найсвятіших Тайн (поклоніння Ісусу в Пресвятих Дарах) / вервиця.
Ночівля в готелі.
Замок Ненсі і Патріка 

8 день, субота (18.06.2022)  Ранкове виселення з готелю.
Переїзд в Спліт. 
За бажаннями - оглядова екскурсія у Спліті (8€)  - місті, яке заслужено можна назвати найурочистішим містом Хорватії. Воно знаходиться в центральній частині її узбережжя між містами Задар і Дубровник. Будучи серцем Далмації, розділяє її на дві частини. Нещодавно місту виповнилося 1700 років! За минулі сімнадцять століть тут залишили слід багато цивілізацій.
Назва міста походить від латинського слова «Palatium» – палац, оскільки він виник на місці побудованого в 295 році розкішного палацу римського імператора Діоклетіана, оточеного в ті часи могутніми стінами. Поступово палац, внесений ЮНЕСКО в книгу світових скарбниць світової культурної спадщини, перетворився на місто-фортецю, яке сьогодні є головною визначною пам'яткою Спліта. Унікальна архітектура міста, що поєднує в собі декілька стилів, зробила його привабливим і неповторним.
Та Спліт – це не тільки історія та архітектура, це ще й популярний курорт з сучасними готелями і живописними лагунами.
Свята літургія в одному з храмів міста. 
Вільний час для того щоб  прогулятися вуличками старовинного Хорватського міста, або провести час на узбережжі Адріатичного моря.
Збір групи, нічний переїзд в Україну. 
Спліт

7 день, неділя ( 19.06.2022)  Прибуття в Україну (Щоб зорієнтуватися в годині прибуття до свого міста для прикладу наводимо тільки м. Львів. Відштовхуючись від цього кожен сам в індивідуальному порядку може прорахувати годину прибуття в потрібне Вам місто. Отож, повернення у Львів в даній програмі орієнтовно о 12.00). 

У ВАРТІСТЬ ВХОДИТЬ:
-переїзд комфортабельним автобусом єврокласу по всьому маршруту;
-супровід священика і керівника групи;
-проживання в готелях/пансіонах 3* або 4*;
-сніданки, обіди згідно програми.
 
У ВАРТІСТЬ НЕ ВХОДИТЬ:
-медичне страхування (програма Light – 200  грн, Standart – 300 грн  за бажанням, Ви можете оформити страховий поліс самостійно);
-харчування, не передбачене готелями;
-проїзд громадським транспортом;
-вартість синхронного перекладу вечірньої молитовної програми (2 € - обов’язкова плата);
-переїзд корабликом до Венеції 15
-оглядові екскурсії в Будапешті, Дубровніку, Мостарі та Спліті
-прогулянка на кораблику в Будапешті
-вхідний квитки (купальні в Будапешті, зоопарк в Будапешті, вхідний квиток на водоспад Кравіца орієнтовно 5-10 € та інші вхідні квитки у об'єкти не передбачені програмою)
-приватні витрати;
 
Рекомендуємо взяти з собою:
-невеликий FM-радіоприймач з навушниками (це може бути також mp3 плеєр чи мобільний телефон з функцією FM-радіо);
-Вервицю;
-парасолю/дощовик;
-ліхтарик
- зручні одяг та взуття
 
Важливо:
ОБОВ’ЯЗКОВО!!! усім клієнтам потрібно бути на місці посадки за 20 хвилин до години виїзду.

Організатори не несуть відповідальності за роботу консульських, митних, прикордонних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов'язані з цим затримки в турі та можливі незручності.